04:16 Rifreskuar në
Krasniqi i del në mbrojtje Hoxhë Irfan Salihut
Krasniqi i del në mbrojtje Hoxhë Irfan Salihut
Botasot - 05-Jun-2013 10:25
Videoja e Hoxhë Irfan Salihut është bërë thuajse "top temë" në çdo cep të shoqërisë shqiptare gjatë ditës së sotme, e me sa duket do të vazhdojë të diskutohet edhe ditëve në vijim.
Hoxhë Salihu s’është suspenduar, është në procedurë
Lajm - 06-Jun-2013 15:19
Sipas RTK-së, Bashkësia Islame e Kosovës sot e ka suspenduar nga detyra hoxhën Irfan Saliu. Suspendimi u bë pas shumë reagimeve që u nxiten nga fjalimet e tij rreth moralit të femrës në Kosovë.
Edhe RRGGK reagon kundër Hoxhë Irfan Salihut
Almakos - 05-Jun-2013 00:15
Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës (RrGGK) përkrah reagimin dhe kërkesat e Grupit të Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës lidhur me gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, ...
Bashkësia Islame: Nuk e kemi suspenduar hoxhë Irfan Salihun
Almakos - 06-Jun-2013 14:52
Bashkësia Islame e Kosovës ka përgënjeshtruar lajmin e plasuar në RTK se Myftiu i Kosovës, Naim, Tërnava pas takimit me gratë deputete të Parlamentit të Kosovës, ka suspendoi nga puna, imamin nga Prizreni, Irfan ef.
Reagojnë gratë deputete kundër Hoxhës
Shekulli - 04-Jun-2013 19:54
Pasi është publikuar videoja e Hoxhë Irfan Salihut, kanë reaguar ashpër Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës, të cilat e kanë cilësuar gjuhë denigruese "predikimin" që ka bërë imami.
VV: Hoxha i sulmon gratë
InfoGlobi - 05-Jun-2013 18:05
05 / 06 / 2013, 17:59 Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj një fjalimi të hoxhë Irfan Salihut në një xhami në Prizren. Më poshtë ju sjellim të plotë reagimin e VV-së.
LISBA mbështetë fuqishëm hoxhën Irfan Salihun
Almakos - 04-Jun-2013 22:45
Lëvizja Islame Bashkohu përmes një reagimi dënon, siç thonë ata, sulmet e paskrupullta dhe akuzat e pabaza drejtuar hoxhës së nderuar Irfan Salihu nga pushtetarë dhe OJQ-ë të cilët ishin ndier të atakuar nga një ligjëratë e hoxhës Irfan ...
Deputetet: Hoxha poshtëroi femrat
Lajmeshqip - 04-Jun-2013 19:05
Grupi i Grave Deputete të Parlamentit të Kosovës kanë reaguar ndaj deklarimeve të Hoxhë Irfan Salihut imam në xhaminë Suzi Zerri në Prizren. Deputetet kanë vlerësuar se Hoxha nga Prizreni ka përdorur gjuhë denigruese, poshtëruese, fyese e ...
Hoxha i Prizrenit: Femrat shqiptare kanë devijuar – VIDEO
Shqipmedia - 04-Jun-2013 10:05
Irfan Salihu është një nga hoxhallarët kosovarë më të njohur dhe më të klikuar në rrjetet sociale. Por së fundmi, me deklaratat e tij ai ka shkaktuar shumë zemërim dhe debat.
Shkarkohet Hoxha Irfan Salihu
Lajm - 06-Jun-2013 13:57
Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim për shkarkimin e hoxhë Irfan Salihut, për shkak të një ligjërate të tij në xhaminë Suzi Zerri në Prizren.
BIK merr masa ndaj Hoxhë Irfan Salihut
Lajme Online - 06-Jun-2013 14:24
(E plotësuar) Hoxhë Irfan Salihu nuk është suspenduar akoma. Megjithëse diçka e tillë do të ndodh shumë shpejt. BIK shkarkon hoxhë Irfan Salihun Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim për shkarkimin e hoxhë Irfan Salihut, pasi që ky i ...
Pritet shkarkimi i imamit të Prizrenit, i quajti femrat shqiptare ruspie (Video)
Mapo - 06-Jun-2013 15:47
Hoxhë Irfan Salihu nuk është pezulluar akoma. Megjithëse diçka e tillë do të ndodh shumë shpejt. Burime të Express kanë thënë se BIK ka marrë vendim që ta shkarkojë hoxhën Irfan Salihu, por që sipas të njëjtave burime kjo nuk do të ndodh ...
Pritet shkarkimi i imamit te Prizrenit i quajti femrat shqiptare ruspie
Shqiperia - 06-Jun-2013 16:01
Hoxhë Irfan Salihu nuk është pezulluar akoma. Megjithëse diçka e tillë do të ndodh shumë shpejt. Burime të Express kanë thënë se BIK ka marrë vendim që ta shkarkojë hoxhën Irfan Salihu, por që sipas të njëjtave burime kjo nuk do të ndodh ...
RrGGK Reagon Kundër Gjuhës së Urrejtjes dhe Diskriminimit
Botasot - 04-Jun-2013 22:14
Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës (RrGGK) përkrah reagimin dhe kërkesat e Grupit të Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës lidhur me gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, ...
Hoxha s’është suspenduar, është në procedurë
InfoGlobi - 06-Jun-2013 15:05
06 / 06 / 2013, 14:52 Zyrtarë të Bashkësisë Islame kanë mohuar se është suspenduar, por sipas tyre kanë nisur masat disiplinore për ta suspenduar atë.
Pritet shkarkimi i hoxhë Irfan Salihu (video)
Shekulli - 06-Jun-2013 15:33
Hoxhë Irfan Salihu nuk është shkarkuar ende megjitëse diçka e tillë pritet të ndodhë shumë shpejt. Burime të “Express’ kanë thënë se Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim që ta shkarkojë hoxhën Irfan Salihu, por që sipas të njëjtave ...
Krasniqi i del në mbrojtje Hoxhë Irfan Salihut
GazetaDitore - 05-Jun-2013 11:14
Videoja e Hoxhë Irfan Salihut është bërë thuajse “top temë” në çdo cep të shoqërisë shqiptare gjatë ditës së sotme, e me sa duket do të vazhdojë të diskutohet edhe ditëve në vijim.
BIK merr masa ndaj Hoxhë Irfan Salihut
Fish Media - 06-Jun-2013 15:33
(E plotësuar) Hoxhë Irfan Salihu nuk është suspenduar akoma. Megjithëse diçka e tillë do të ndodh shumë shpejt. BIK shkarkon hoxhë Irfan Salihun Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim për shkarkimin e hoxhë Irfan Salihut, pasi që ky i ...
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
GazetaDitore - 04-Jun-2013 23:05
Ka reaguar Lëvizja Islame Bashkohu e udhëhequr nga Fuad Ramiqi siç thotë, sulmet e paskrupullta dhe akuzat e pabaza drejtuar hoxhës së nderuar Irfan Salihu.
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
Lajme Online - 04-Jun-2013 23:45
Ka reaguar Lëvizja Islame Bashkohu e udhëhequr nga Fuad Ramiqi siç thotë, sulmet e paskrupullta dhe akuzat e pabaza drejtuar hoxhës së nderuar Irfan Salihu.
Deputetët reaguan ndaj fyerjeve të hoxhë Salihut, e mbron Kelmendi
GazetaDitore - 06-Jun-2013 13:29
Reagime të shumta ka ngjallur në Kuvend një video e publikuar në internet, ku hoxhë Irfan Salihu përmes një ligjërate fetare fyen femrat shqiptare për gjoja amoralitet.
(Update): Bajgora: Hoxha Irfan Saliu, nuk është shkarkuar
Portalb - 06-Jun-2013 13:43
UPDATE: Bajgora: Hoxha Irfan Saliu, nuk është shkarkuar Kryeimami i Kosovës, Sabri Bajgora, ka mohuar lajmin se Bashkësia Islame e Kosovës sot e ka suspenduar nga detyra hoxhën Irfan Saliu, kjo pas shumë reagimeve që u nxiten nga fjalimet ...
Hoxha i quan të pamoralshme femrat kosovare (Video)
GazetaDitore - 03-Jun-2013 20:25
Hoxhë Irfan Salihu është një prej hoxhallarëve më të famshëm dhe të klikuar në rrjetet sociale për shkak të fjalimeve të tij mbi moralin shqiptar.
Bajgora: Hoxha Irfan Saliu, nuk është shkarkuar
Ilirida - 06-Jun-2013 14:11
Kryeimami i Kosovës, Sabri Bajgora, ka mohuar lajmin se Bashkësia Islame e Kosovës sot e ka suspenduar nga detyra hoxhën Irfan Saliu, kjo pas shumë reagimeve që u nxiten nga fjalimet e tij rreth moralit të femrës në Kosovë, shkruan Kosova ...
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Koha.net - 04-Jun-2013 16:14
Prishtinë, 4 qershor - Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të ...
Masa diciplinore për hoxhë Irfan Salihun nga Bashkësia Islame e Kosovës
Almakos - 06-Jun-2013 14:52
Bashkësia Islame e Kosovës ka suspenduar nga imami Irfan Salihu të Prizrenit, pas fjalëve fyese ndaj femrave shqiptare. Këtë e ka bërë të ditur deputetja e LDK-së Teuta Sahatçiu, pas një takimi që ka pasur me zyrtarë të Bashkësisë Islame ...
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut
Almakos - 04-Jun-2013 17:05
Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, ndaj grave të ...
Përpjekja për emancipim përmbushet me angazhimin e grave dhe vajzave
Almakos - 05-Jun-2013 13:15
Një ligjërim i hoxhë Irfan Salihut, në të cilin ai e trajton çështjen e marrëdhënieve paramartesore, të mbajtur në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, tashmë është bërë temë publike.
Bashkësia Islame: Nuk e kemi suspenduar hoxhë Irfan Salihun
GazetaDitore - 06-Jun-2013 15:47
Bashkësia Islame e Kosovës ka përgënjeshtruar lajmin e plasuar në RTK se Myftiu i Kosovës, Naim, Tërnava pas takimit me gratë deputete të Parlamentit të Kosovës, ka suspendoi nga puna, imamin nga Prizreni, Irfan ef.
Lëvizja Bashkohu: Sulmet ndaj hoxhë Irfanit, të paskrupullta
Gazeta Tema - 05-Jun-2013 13:15
Lëvizja Islame Bashkohu ka reaguar ndaj debatit të ndezur pas një videoje të publikuar në internet, ku shihet hoxhë Irfan Salihu duke sulmuar femrat shqiptare si të përdala.
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
Almakos - 04-Jun-2013 18:54
Bashkësia Islame e Prizrenit, distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut, mbajtur para. Kryeimami i qytetit të Prizrenit, Ali Efendi Veza, shprehet i shqetësuar me atë qa ka dëgjuar nga ajo ligjëratë.
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
Botasot - 04-Jun-2013 16:24
Bashkësia Islame e Prizrenit, distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut, mbajtur para. Kryeimami i qytetit të Prizrenit, Ali Efendi Veza, shprehet i shqetësuar me atë qa ka dëgjuar nga ajo ligjëratë.
BIK shkarkon Hoxhë Irfan Salihun / Video
GazetaDitore - 06-Jun-2013 13:29
(E plotësuar)Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim për shkarkimin e hoxhë Irfan Salihut, pasi që ky i fundit kishte komentuar dhe fyer femrën shqiptare në një video të shkarkuar në youtube.
Skandali, hoxha i Prizrenit: Femrat shqiptare janë k*rva
Idividi - 04-Jun-2013 09:04
Hoxhë Irfan Salihu është një prej hoxhallarëve më të famshëm dhe të klikuar në rrjetet sociale për shkak të fjalimeve të tij mbi moralin. Një prej ligjëratave të fundit, që është publikuar në youtube, ai flet mbi imoralitetin e femrave ...
Shefqet Krasniqi: Irfan Salihu është një hoxhë që nuk del nga prizmat e Kur'anit dhe Sunnetit
Almakos - 05-Jun-2013 00:45
Videoja e Hoxhë Irfan Salihut është bërë thuajse "top temë" në çdo cep të shoqërisë shqiptare gjatë ditës së sotme, e me sa duket do të vazhdojë të diskutohet edhe ditëve në vijim.
Nuk sqarohet Hoxha Irfan
GazetaDitore - 06-Jun-2013 12:16
Hoxha nga Prizreni Irfan Salihu, nuk ka dashur të deklarohet për videon që është publikuar nëpër media. Portali Standardi ka arritur të kontaktojë me Hoxhën Irfanin, por ai nuk ka dashur të flas duke thënë se nuk është i gatshëm.
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Fish Media - 04-Jun-2013 16:35
Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, ndaj grave të ...
Grupi i Grave Deputete reagon ndaj gjuhës denigruese të hoxhës Irfan Salihu
GazetaDitore - 04-Jun-2013 17:05
Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës, përmes një deklarate për media shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi ...
Shefqet Krasniqi mbron hoxhën Irfan: Me moral nuk ka shaka !
Lajme Online - 05-Jun-2013 15:45
Videoja e hoxhë Irfanit, pati shumë reagime të shumta sa i përket ligjeratës fetare të tij, ku flet mbi moralin e femrave dhe grave kryesisht të atyre kosovare.
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
Fish Media - 04-Jun-2013 23:35
Ka reaguar Lëvizja Islame Bashkohu e udhëhequr nga Fuad Ramiqi ka reaguar, për siç thotë, sulmet e paskrupullta dhe akuzat e pabaza drejtuar hoxhës së nderuar Irfan Salihu.
Shefqet Krasniqi mbron hoxhën Irfan: Me moral nuk ka shaka !
Fish Media - 05-Jun-2013 15:25
Videoja e hoxhë Irfanit, pati shumë reagime të shumta sa i përket ligjeratës fetare të tij, ku flet mbi moralin e femrave dhe grave kryesisht të atyre kosovare.
BIK shkarkon Hoxhë Irfan Salihun
Ina - 06-Jun-2013 14:10
Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim për shkarkimin e hoxhë Irfan Salihut, pasi që ky i fundit kishte komentuar duke e konsideruar femrën shqiptare si të pamoralshme në një video të shkarkuar në Youtube.
BIK mohon suspendimin e hoxhës
Lajmeshqip - 06-Jun-2013 14:24
Prishtinë – Megjithëse ishte raportuar se Bashkësia Islame e Kosovës ka marrë vendim se ka suspenduar hoxhën, njëherit imamin (prijësin) Irfan Salihu, i njëjti institucion ka mohuar lajmin.
Përpjekja për emancipim përmbushet me angazhimin e grave dhe vajzave
GazetaDitore - 05-Jun-2013 13:15
Një ligjërim i hoxhë Irfan Salihut, në të cilin ai e trajton çështjen e marrëdhënieve paramartesore, të mbajtur në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, tashmë është bërë temë publike.
Rinia Myslimane sulmon Çitakun: Ju keni dashnor Zhbogarin
Lajmeshqip - 05-Jun-2013 09:55
Prishtinë – Forumi i të Rinjve Muslimanë ka komentuar reagimin e Ministres së Integrimeve Evropiane Vlora Çitaku ndaj ligjeratës së hoxhë Irfan Salihut.
Hoxhë Salihu s'është suspenduar, është në procedurë
Koha.net - 06-Jun-2013 14:24
Prishtinë, 6 qershor – (E plotësuar) Bashkësia Islame e Kosovës ka suspenduar nga imami Irfan Salihu të Prizrenit, pas fjalëve fyese ndaj femrave shqiptare.
Gratë deputete revoltohen me hoxhën: Gjuha e tij është helmuese
Gazeta Tema - 04-Jun-2013 18:14
Grupi i grave deputete në Kuvendin e Kosovës ka reaguar me zemërim pas publikimit të një videoje nga gazeta Express, ku shihet hoxha Irfan Salihu, duke predikuar kundër femrave shqiptare me fyerje.
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Lajme Online - 04-Jun-2013 16:55
Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, ndaj grave të ...
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
GazetaDitore - 04-Jun-2013 20:45
Bashkësia Islame e Prizrenit, distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut, mbajtur para. Kryeimami i qytetit të Prizrenit, Ali Efendi Veza, shprehet i shqetësuar me atë qa ka dëgjuar nga ajo ligjëratë.
Kryetari i Kuvendit të BIK-ut distancohet nga deklarimet e Hoxhës së Prizrenit
Lajmeshqip - 05-Jun-2013 23:55
Xhabir Hamiti kryetar i Kuvendit të BIK-ut i njohur si kundërshtues i kryetarit të Bashkësisë Islame të Kosovës Naim Tërrnava ka reaguar sot ndaj deklarimeve të Hoxhë Irfan Salihut.
LISBA në krahë të hoxhës Irfan Salihu
Botasot - 04-Jun-2013 23:54
“Lëvizja Islame Bashkou dënon sulmet e paskrupullta dhe akuzat e pabaza drejtuar hoxhës së nderuar Irfan Salihu nga pushtetarë dhe OJQ-ë të cilët ishin ndier të atakuar nga një ligjëratë e hoxhës Irfan Salihu në të cilën kishte folur për ...
Hoxhë Irfani: Është bërë bujë për asgjë
Lajmeshqip - 06-Jun-2013 12:16
Prishtinë – Pas reagimeve të shumëta që ka ngjallur videoja e publikuar nëpër shumë media, e cila përmbante një ligjeratë të hoxhë Irfan Salihut, ka folur edhe ky i fundit.
Kelmendi: S’reaguat kur u ngacmuan seksualisht nxënëset
InfoGlobi - 06-Jun-2013 11:04
06 / 06 / 2013, 10:57 Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija, ka kërkuar nga Bashkësia Islame e Kosovës (BIK) të distancohet nga fjalët e Hoxhë Irfan Salihut, imam ky në xhaminë Suzi Zerri në Prizren.
GGD: Gjuha e Hoxhë Irfanit e rrezikshme
InfoGlobi - 04-Jun-2013 16:04
04 / 06 / 2013, 15:57 Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës, shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të ...
LISBA mbështetë hoxhë Irfan Salihun
Lajmeshqip - 05-Jun-2013 09:55
Prishtinë – Lëvizja Islame për Bashkim (LISBA), i ka dalë në mbrojtje hoxhës Irfan Salihu, pas reagimeve të shumëta që ka ngjallur një ligjeratë e tij e postuar në rrjetin YouTube.
RrGGK Reagon Kundër Gjuhës së Urrejtjes dhe Diskriminimit
Albeu.com - 04-Jun-2013 18:14
Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës (RrGGK) përkrah reagimin dhe kërkesat e Grupit të Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës lidhur me gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, ...
Reagon Grupit i Grave Deputete ndaj gjuhës denigruese të hoxhë Irfan Salihut
Botasot - 04-Jun-2013 16:04
Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Kosovës, shpreh indinjatën e thellë për gjuhën denigruese, poshtëruese, fyese dhe të pamoralshme, e cila është përdorur nga hoxhë Irfan Salihu, imam në xhaminë Suzi Zerrini të Prizrenit, ndaj grave të ...
LISBA dënon sulmet ndaj hoxhë Irfan Salihut
Shekulli - 05-Jun-2013 18:05
Lëvizja Islame Bashkohu përmes një reagimi ka dënuar sulmet dhe akuzat drejtuar hoxhës Irfan Salihu nga pushtetarë dhe OJQ të cilët reaguan një ligjëratë të hoxhës ku ai flet për moralin e femrave.
Imazhe
Krasniqi i del në mbrojtje Hoxhë Irfan Salihut
Botasot
Hoxhë Salihu s’është suspenduar, është në procedurë
Lajm
Edhe RRGGK reagon kundër Hoxhë Irfan Salihut
Almakos
Bashkësia Islame: Nuk e kemi suspenduar hoxhë Irfan Salihun
Almakos
Reagojnë gratë deputete kundër Hoxhës
Shekulli
VV: Hoxha i sulmon gratë
InfoGlobi
LISBA mbështetë fuqishëm hoxhën Irfan Salihun
Almakos
Deputetet: Hoxha poshtëroi femrat
Lajmeshqip
Hoxha i Prizrenit: Femrat shqiptare kanë devijuar – VIDEO
Shqipmedia
Shkarkohet Hoxha Irfan Salihu
Lajm
BIK merr masa ndaj Hoxhë Irfan Salihut
Lajme Online
Pritet shkarkimi i imamit të Prizrenit, i quajti femrat shqiptare ruspie (Video)
Mapo
Pritet shkarkimi i imamit te Prizrenit i quajti femrat shqiptare ruspie
Shqiperia
RrGGK Reagon Kundër Gjuhës së Urrejtjes dhe Diskriminimit
Botasot
Hoxha s’është suspenduar, është në procedurë
InfoGlobi
Pritet shkarkimi i hoxhë Irfan Salihu (video)
Shekulli
Krasniqi i del në mbrojtje Hoxhë Irfan Salihut
GazetaDitore
BIK merr masa ndaj Hoxhë Irfan Salihut
Fish Media
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
GazetaDitore
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
Lajme Online
Deputetët reaguan ndaj fyerjeve të hoxhë Salihut, e mbron Kelmendi
GazetaDitore
(Update): Bajgora: Hoxha Irfan Saliu, nuk është shkarkuar
Portalb
Hoxha i quan të pamoralshme femrat kosovare (Video)
GazetaDitore
Bajgora: Hoxha Irfan Saliu, nuk është shkarkuar
Ilirida
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Koha.net
Masa diciplinore për hoxhë Irfan Salihun nga Bashkësia Islame e Kosovës
Almakos
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut
Almakos
Përpjekja për emancipim përmbushet me angazhimin e grave dhe vajzave
Almakos
Bashkësia Islame: Nuk e kemi suspenduar hoxhë Irfan Salihun
GazetaDitore
Lëvizja Bashkohu: Sulmet ndaj hoxhë Irfanit, të paskrupullta
Gazeta Tema
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
Almakos
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
Botasot
BIK shkarkon Hoxhë Irfan Salihun / Video
GazetaDitore
Skandali, hoxha i Prizrenit: Femrat shqiptare janë k*rva
Idividi
Shefqet Krasniqi: Irfan Salihu është një hoxhë që nuk del nga prizmat e Kur'anit dhe Sunnetit
Almakos
Nuk sqarohet Hoxha Irfan
GazetaDitore
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Fish Media
Grupi i Grave Deputete reagon ndaj gjuhës denigruese të hoxhës Irfan Salihu
GazetaDitore
Shefqet Krasniqi mbron hoxhën Irfan: Me moral nuk ka shaka !
Lajme Online
Lëvizja Bashkohu e Ramiqit mbron hoxhën Irfan
Fish Media
Shefqet Krasniqi mbron hoxhën Irfan: Me moral nuk ka shaka !
Fish Media
BIK shkarkon Hoxhë Irfan Salihun
Ina
BIK mohon suspendimin e hoxhës
Lajmeshqip
Përpjekja për emancipim përmbushet me angazhimin e grave dhe vajzave
GazetaDitore
Rinia Myslimane sulmon Çitakun: Ju keni dashnor Zhbogarin
Lajmeshqip
Hoxhë Salihu s'është suspenduar, është në procedurë
Koha.net
Gratë deputete revoltohen me hoxhën: Gjuha e tij është helmuese
Gazeta Tema
Gratë deputete dënojnë gjuhën denigruese të hoxhë Salihut (video)
Lajme Online
Bashkësia Islame e Prizrenit distancohet nga ligjërata e hoxhë Irfan Salihut
GazetaDitore
Kryetari i Kuvendit të BIK-ut distancohet nga deklarimet e Hoxhës së Prizrenit
Lajmeshqip
LISBA në krahë të hoxhës Irfan Salihu
Botasot
Hoxhë Irfani: Është bërë bujë për asgjë
Lajmeshqip
Kelmendi: S’reaguat kur u ngacmuan seksualisht nxënëset
InfoGlobi
GGD: Gjuha e Hoxhë Irfanit e rrezikshme
InfoGlobi
LISBA mbështetë hoxhë Irfan Salihun
Lajmeshqip
RrGGK Reagon Kundër Gjuhës së Urrejtjes dhe Diskriminimit
Albeu.com
Reagon Grupit i Grave Deputete ndaj gjuhës denigruese të hoxhë Irfan Salihut
Botasot
LISBA dënon sulmet ndaj hoxhë Irfan Salihut
Shekulli


Share
 |