Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Myslym Pasha:Kristo Papas është një rrugaç
Myslym Pasha:Kristo Papas është një rrugaç
BalkanWeb - 29-Jan-2013 09:22
TIRANË- Myslym Pasha, përfaqësues i Aleanca Kuq e Zi në emisionin e gazetarit Bashkim Hoxha, “Koha për tu zgjuar” ka reaguar ndaj deklaratave të kreut të Agimit të Artë, Papas dhënë gjatë një interviste për News24.
Audiencë dhe në Greqi intervista e Kristos Papas në News24
BalkanWeb - 29-Jan-2013 10:02
Eshtë ndjekur edhe në Greqi intervista që deputeti i Agimit të Artë Kristos Papas dha për televizionin News24 në emisionin “360 gradë” të gazetarit Artur Zheji.
Zv.ministri grek: S'ka çështje çame. Kufiri detar, e drejtë sovrane
 - 27-Jan-2013 20:12
Në përgjigje të shqetësimeve të ngritura nga deputeti i Agimit të Artë Kristos Papas, zv.ministri i Jashtëm grek, Konstandinos Ciaras deklaroi në parlament se “përcaktimi i kufijve detarë është një e drejtë sovrane, që Greqia do ta ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE