Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Nisma e Ramës, qytetarët denoncojnë në masë ndërtimet pa leje
Nisma e Ramës, qytetarët denoncojnë në masë ndërtimet pa leje
Gazeta Dita - 17-Aug-2013 17:12
Vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, për denoncimin e ndërtimeve pa leje në faqen stoprrënimit.com, kanë ardhur denoncime të shuma nga ana e qytetarëve.
“Denonco ndërtimet pa leje” (Video)
 - 17-Aug-2013 23:47
Kryeministri i ardhshëm i vendit, Edi Rama, lansoi iniciativën e tij më të fundit, që lidhet me ndërtimet pa leje në territorin e Shqipërisë. Stoprrenimit.com është adresa në internet ku çdo kush sipas Edi Ramës “mund të kthehet në ...
Ndërtimet pa leje, qytetarët i dërgojnë Ramës fotot e para
 - 17-Aug-2013 17:51
Qytetarët kanë dërguar fotot dhe komentet e tyre të para pas lancimit nga ana e kryeministrit të ardhshëm Edi Rama të faqes online, “Stoprrënimit.com” ku qytetarët mund të dërgojnë video apo foto nga ndërtimet pa leje në territorin e ...
“Denonco ndërtimet pa leje” (Video)
 - 18-Aug-2013 00:00
Kryeministri i ardhshëm i vendit, Edi Rama, lansoi iniciativën e tij më të fundit, që lidhet me ndërtimet pa leje në territorin e Shqipërisë. Stoprrenimit.com është adresa në internet ku çdo kush sipas Edi Ramës “mund të kthehet në ...
Ndërtimet pa leje, qytetarët i dërgojnë Ramës fotot e para
 - 18-Aug-2013 09:06
Tiranë - Qytetarët kanë dërguar fotot dhe komentet e tyre të para pas lancimit nga ana e kryeministrit të ardhshëm Edi Rama të faqes online, ''Stoprrënimit.com'' ku qytetarët mund të dërgojnë video apo foto nga ndërtimet pa leje në ...
Rama prezanton StopRrenimit.com ku dokush mund te denoncoje ndertimet pa leje
 - 17-Aug-2013 10:44
Kryeministri i zgjedhur, Edi Rama ka prezantuar në faqen e tij zyrtare Facebook nismën më të re për të bërë realitet kërkesën e tij ndaj qytetarëve për denoncimin e të gjitha ndërtimeve pa leje që janë bërë në vend.
Nisma e Ramës, qytetarët denoncojnë në masë ndërtimet pa leje
 - 17-Aug-2013 17:11
Vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, për denoncimin e ndërtimeve pa leje në faqen stoprrënimit.com, kanë ardhur denoncime të shuma nga ana e qytetarëve.
Nisma e Ramës, qytetarët denoncojnë në masë ndërtimet pa leje (FOTO)
GazetaTema - 17-Aug-2013 15:27
Vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, për denoncimin e ndërtimeve pa leje në faqen stoprrënimit.com, kanë ardhur denoncime të shuma nga ana e qytetarëve.
Përgjigjet e para të qytetarëve ndaj nismës së Ramës kundër ndërtimeve pa leje
Republika - 17-Aug-2013 15:13
Vetëm një ditë nga hapja e faqes “Stoprrënimit.com”, ku kryeministri i ardhshëm, Edi Rama, ka ftuar të gjithë qytetarët që të denoncojnë çdo ndërtim pa leje, dhe kanë ardhur përgjigjet e para.
Rama: Ndërtimet pa leje, betejë e gjithë shoqërisë
 - 17-Aug-2013 09:37
Tiranë – Partia Socialiste ka krijuar një faqe të posaçme për të denoncuar ndërtimet pa leje. Me aksionin “Stop Rrënimi”, kryeministri i ri, Edi Rama, e prezantoi faqen e re, ku i fton qytetarët që të denoncojnë rastet në zonat ku jetojnë.
Qytetarët mbështesin nismën e Ramës, denoncojnë ndërtimet pa leje
 - 18-Aug-2013 09:19
Denoncime të shumta për ndërtimet pa leje kanë ardhur nga qytetarët vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama. Ato nisin që me denoncimin e pallateve të Lulzim Bashës në Vlorë, deri tek ndërtimet pa leje që pushtuan ...
“Stop Rrenimit.com” fotot e para
VizionPlus - 17-Aug-2013 13:26
Përpjekja e kryeministrit te ardhshëm Edi Rama per te përfshire edhe qytetaret ne sfidën 20 vjeçare për kontrollin e territorit, duket se ka fituar mbështetje ne rrjetet sociale ndërkohe qe janë publikuar edhe informacionet e para për ...
Qytetarët i përgjigjen Ramës, fotot e para
 - 17-Aug-2013 14:47
Përpjekja e kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama për të përfshirë edhe qytetarët në sfidën 20-vjeçare të kontrollit të territorit, duket se ka fituar mbështetjen e kërkuar, duke parë pëlqimet, fotot dhe komentet në rrjetin social Facebook.
Faqja e Ramës për ndërtimet pa leje, vërshojnë denoncimet nga qytetarët
 - 18-Aug-2013 11:56
Ftesa e Edi Ramës bërë qytetarëve që të kontribuojnë në denoncimin e ndërtimeve pa leje dhe abuzive në të gjithë vendin, është mirëpritur. Në më pak se 24 orë nga afishimi i faqes së re në internet, “StopRrënimit.com”, u publikuan 40 fotot ...
Faqja e Ramës për ndërtimet pa leje, vërshojnë denoncimet nga qytetarët
 - 18-Aug-2013 12:36
- Denoncime të shumta për ndërtimet pa leje kanë ardhur nga qytetarët vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama. Ato nisin që me denoncimin e pallateve të Lulzim Bashës në Vlorë, deri tek ndërtimet pa leje që ...
Nisma e Ramës, qytetarët denoncojnë ndërtimet pa leje
 - 18-Aug-2013 10:24
Vetëm një ditë pas nismës së kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, për denoncimin e ndërtimeve pa leje në faqen stoprrënimit.com, kanë ardhur denoncime të shuma nga ana e qytetarëve.
Galeri

Lajmet Kryesore