ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 02:27

Lejoi lundrimin e një mjeti pa dokumentacion, SHÇBA arreston kapitenin e Porit të Shëngjinit dhe një tjetër

Lejoi lundrimin e një mjeti pa dokumentacion, SHÇBA arreston kapitenin e Porit të Shëngjinit dhe një tjetër
LEZHE- Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestur sot Kapitenin e Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami.
BalkanWeb | 15-Jul-2015 15:47
LEZHE- Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestur sot Kapitenin e Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami.

Arrestohet për korrupsion kapiteni i Portit të Shënginit, 3.000 Euro për lëshimin e një mjeti lundrues
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar me vendim të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celamin, Kapiten në Kapitenerinë e Portit ...
Panorama | 15-Jul-2015 15:17
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar me vendim të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celamin, Kapiten në Kapitenerinë e Portit ...

Arrestohet për korrupsion kapiteni i portit të Shëngjinit
Arrestohet për korrupsion kapiteni i portit të Shëngjinit Postuar më: 15 Korrik 2015 15:08 Kapiteni i portit të Shëngjinit është arrestuar sot nga SHÇBA. Ndaj tij rëndon akuza e “Korrupsionit Pasiv”.
Mapo | 15-Jul-2015 15:27
Arrestohet për korrupsion kapiteni i portit të Shëngjinit Postuar më: 15 Korrik 2015 15:08 Kapiteni i portit të Shëngjinit është arrestuar sot nga SHÇBA. Ndaj tij rëndon akuza e “Korrupsionit Pasiv”.

Arrestohet për korrupsion kapiteni i Portit të Shëngjinit, 3.000 Euro për lëshimin e një mjeti lundrues
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar me vendim të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celamin, Kapiten në Kapitenerinë e Portit ...
Panorama | 15-Jul-2015 15:17
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar me vendim të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celamin, Kapiten në Kapitenerinë e Portit ...

Arrestohet Kapiteni i Portit të Shëngjinit
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar pas vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celami, me detyrë Kapiten në Kapitenerinë ...
ikub.al | 15-Jul-2015 15:23
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestuar pas vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, Shkëlqim Celami, me detyrë Kapiten në Kapitenerinë ...

Pagoi 3 mijë euro për të siguruar leje lundrimi false për jahtin/SHÇBA arreston 2 vetë dhe shpalli në kërkim një polic
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka ekzekutuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për Shkëlqim Celamin , me detyrë Kapiten në ...
GazetaTema | 15-Jul-2015 15:07
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka ekzekutuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për Shkëlqim Celamin , me detyrë Kapiten në ...

3 mijë € për një leje lundrimi, pranga kapitenit të Kapitenerisë së Shëngjinit
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës ka arrestuar Kapitenin e Kapitenerisë së Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami pasi akuzohet se mori 3 mijë euro për ...
OraNews | 15-Jul-2015 15:37
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës ka arrestuar Kapitenin e Kapitenerisë së Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami pasi akuzohet se mori 3 mijë euro për ...

Tre mijë euro për një leje skafi
Kapiteni i portit te Shengjinit dhe pronari i nje skafi u arrestuan nga policia e Lezhes. Ne kerkim eshte shpallur nje punonjes policie. Kapiteni i Kapitenerise se Portit te Shengjinit Shkelqim ...
ABCNews | 15-Jul-2015 15:22
Kapiteni i portit te Shengjinit dhe pronari i nje skafi u arrestuan nga policia e Lezhes. Ne kerkim eshte shpallur nje punonjes policie. Kapiteni i Kapitenerise se Portit te Shengjinit Shkelqim ...

Lejoi lundrimin e një mjeti pa dokumentacion, SHÇBA arreston kapitenin e Portit të Shëngjinit dhe një tjetër
LEZHE- Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestur sot Kapitenin e Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami.
BalkanWeb | 15-Jul-2015 15:47
LEZHE- Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka arrestur sot Kapitenin e Portit të Shëngjinit, Shkëlqim Celami.

3 mijë euro për leje lundrimi fals, arrestohet kapiteni i portit të Shëngjinit
3 mijë euro për leje lundrimi fals, arrestohet kapiteni i portit të Shëngjinit Postuar më: 15 Korrik 2015 15:08 Kapiteni i portit të Shëngjinit është arrestuar sot nga SHÇBA.
Mapo | 15-Jul-2015 15:27
3 mijë euro për leje lundrimi fals, arrestohet kapiteni i portit të Shëngjinit Postuar më: 15 Korrik 2015 15:08 Kapiteni i portit të Shëngjinit është arrestuar sot nga SHÇBA.

Kreu i Portit të Shëngjinit ndalohet për korrupsion
Kapiteni i Kapitenerisë së Portit Detar të Shëngjinit është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA). Shkëlqim Celami akuzohet për korrupsion pasiv të personave që ushtrojnë ...
Gazeta Dita | 15-Jul-2015 15:32
Kapiteni i Kapitenerisë së Portit Detar të Shëngjinit është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA). Shkëlqim Celami akuzohet për korrupsion pasiv të personave që ushtrojnë ...

Arrestohet kapiteni i portit, 3 mijë euro për një leje lundrimi
Kapiteni i Kapitenierisë së Portit Detar të Shëngjinit është vënë në pranga me akuzën e korrupsionit pasiv bashkë me pronarin e një mjeti lundrues, ndërsa një punonjës policie është shpallur në ...
Bota Sot | 16-Jul-2015 08:32
Kapiteni i Kapitenierisë së Portit Detar të Shëngjinit është vënë në pranga me akuzën e korrupsionit pasiv bashkë me pronarin e një mjeti lundrues, ndërsa një punonjës policie është shpallur në ...

Arrestohet kapiteni i Portit Detar në Shëngjin, mori 3 mijë ? për një leje lundrimi
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka ekzekutuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për arrestimin e shtetasit Shkëlqim Celami, me detyrë ...
Bota Sot | 15-Jul-2015 17:17
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Drejtorinë e Policisë së Lezhës, ka ekzekutuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për arrestimin e shtetasit Shkëlqim Celami, me detyrë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved