Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksidenti, përfshihet edhe djali i Gramoz Ruçit
Aksidenti, përfshihet edhe djali i Gramoz Ruçit
Panorama - 21-Nov-2011 08:38
Tirane/ Plagosen dy vajza, njëra rëndë. Policia: Fajtore dy mjetet, djali i deputetit me shpejtësi të lartë. BMW X6 e Ledio Ruçit përplaset me Mini Cuperin, tre të plagosur Ngjarja ka ndodhur në dalje të kryqëzimit kryesor tek Ura e Lanës ...
Tiranë, aksidentohen 3 të rinj. Një nga makinat e djalit të Gramoz Rucit
BalkanWeb - 20-Nov-2011 22:38
TIRANË -Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së dielës në Tiranë, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve janë aksidentuar 3 persona. I perfshirë në aksident dhe djali i deputetit Gramoz Ruci.
Aksidenti në rrugën e Elbasanit, vdes 27-vjeçarja
OraNews - 21-Nov-2011 10:08
Ka ndërruar jetë në Spitalin Ushtarak 27-vjeçarja e cila u aksidentua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet pasi makina me të cilën udhëtonte ajo së bashku me 2 persona të tjerë u përplas me një makinë tjetër.
Djali i Gramoz Ruçit përfshihet në aksident
 - 21-Nov-2011 09:28
Tiranë – Një aksident ndodhi mbrëmjen e shkuar, ku janë përplasur dy automjete, njëri prej të cilëve i përkiste djalit të kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi.
Tiranë, aksidenti me djalin e Rucit, vdes 1 e plagosur
BalkanWeb - 21-Nov-2011 10:08
TIRANË- Ndërron jetë në spital njëra prej të plagosurave, e cila u përfshi në aksidentin e mbëmshëm, në rrugën e Elbaanit në kryeqytet. Si pasojë e aksidentit të rëndë tre persona mbeten të plagosur rëndë, ndërkohë që vajza me inicialet ...
Tiranë, djali i Gramoz Rucit bën aksident tek rruga e Elbasanit, 3 të plagosur
 - 20-Nov-2011 22:38
Tre persona u plagosën sot në mbrëmje në një aksident të ndodhur tek rruga e Elbasanit në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në ora 21.20 pas përplasjes së një automjeti BMVV X6 dhe nje Mini Cuperi.
Tiranë, përplasen makinat 3 të plagosur
 - 21-Nov-2011 09:38
Tre persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident i ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin kryesor të Rrugës së Elbasanit rreth orës 21:20 minuta, kur një automjet Mini Cuper dhe një MBW X6 janë ...
Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar
 - 21-Nov-2011 09:38
Shpejtësia e madhe me të cilën po lëvizte ka përplasur në mur mbi trotuare automjetin superluksoz me të cilin po lëvizte mbrëmjen e të dielës shtetasi Ledio Ruçi, djali i deputetit të PS, Gramoz Ruçi.
Aksidenti te Rruga e Elbasanit, ndërron jetë 28-vjeçarja
 - 21-Nov-2011 10:08
Ndërron jetë 28-vjeçarja që mbeti e plagosur në aksidentin e mbrëmshëm te Rruga e Elbasanit. Brunilda Pinderi ka qenë duke udhëtuar me mjetin Mini Cooper kur është përplasur me një makinë BMË X6.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE