18:17 Rifreskuar në
Babai vret djalin dhe nusen e tij italiane pas një sherri familjar
Tronditet Elbasani, babai vret djalin dhe nusen
Panorama - 30-Jan-2013 20:12
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Elbasanit mbrëmjen e kësaj të mërkure. Një 65- vjeçar, i identifikuar si Engjëll Hysa, 65 vjeç, ka qëlluar për vdekje djalin e tij dhe nusen.
Babai vret djalin dhe nusen italiane shtatzënë. I kërkonte të martohej me shqiptare
Panorama - 31-Jan-2013 09:52
Pranga 65-vjeçarit, qëlloi me kallashnikov djalin dhe nusen italiane. I kërkonte të birit të martohej me shqiptare. ELBASAN/Arrestohet 65-vjeçari: Nuk doja nuse të përdalë italiane për djalin e vetëm, ta gjente shqiptare.
Babai ekzekuton me armë zjarri djalin dhe nusen
 - 30-Jan-2013 21:32
Krimi në familje trondit sërish vendin. Mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit një baba ka ekzekutuar me armë zjarri djalin dhe nusen e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një banesë pranë qendrës së qytetit, ku shtetasi Engjo Llucaj ka ...
Ekzekuton djalin dhe nusen e tij
Koha.net - 30-Jan-2013 20:42
Elbasan, 30 janar - Krim i dyfishtë ka ndodhur brenda një familje në Elbasan, gjë që ka tronditur qytetin lindor të Shqipërisë. Një 65-vjeçar ka vrarë me armë djalin dhe nusen e tij.
Elbasan, 65-vjeçari vret djalin bashkë me nusen italiane pas sherrit në familje
 - 30-Jan-2013 20:22
Elbasan – Një 65-vjeçar kreu një krim të dyfishtë sot në Elbasan. Ai ka vrarë djalin dhe nusen e djalit (shtetase italiane) pas një konflikti në familje. Ngjarja ka ndodhur në një lagje në qendër të qytetit.
Krim në familje në Elbasan, babai ekzekuton me armë djalin dhe nusen
OraNews - 30-Jan-2013 20:22
Krimi në familje trondit sërish vendin. Mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit një baba ka ekzekutuar me armë zjarri djalin dhe nusen e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një banesë pranë qendrës së qytetit, ku shtetasi Engjo Llucaj 65 ...
Elbasan: Babai vret të birin dhe nusën me shtetësi italiane
 - 31-Jan-2013 10:12
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Elbasanit, ku një 65-vjeçar ka vrarë me armë zjarri tip automatik djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Babai vret djalin dhe nusen italiane, nuk donte që i biri të martohej me të
BalkanWeb - 30-Jan-2013 20:22
ELBASAN- Krim i dyfishtë brenda familjes, tronditet qyteti i Elbasanit. Një 65-vjecar ka vrarë me armë, tip automatik, djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Elbasan, babai vret djalin dhe nusen e tij italiane
Bota Sot - 31-Jan-2013 01:22
Një konflikt i çastit ka përfunduar me dy viktima brenda një familje. Babai ka ekzekutuar me kallashnikov djalin dhe nusen e tij. Gjithçka ka ndodhur në ambientet e brendshme të një apartamenti në katin e katërt në lagjen “Sul Papri” ne ...
Elbasan, vjehrri shqiptar vret djalin dhe nusen italiane, policia: Gruaja ishte shtatzënë
 - 31-Jan-2013 09:32
UPDATE – Ka qenë shtatzënë duke pritur një fëmijë, gruaja italiane e vrarë dje bashkë me burrin nga vjehrri shqiptar në Elbasan. Një konflikt i çastit ka përfunduar me dy viktima brenda një familje.
Babai vret djalin dhe gruan e tij shtatzanë: S’doja të martohej me italiane
 - 31-Jan-2013 11:22
Krim i dyfishtë brenda familjes, tronditet qyteti i Elbasanit. Një 65-vjecar ka vrarë me armë, tip automatik, djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Ekzekuton djalin dhe nusen e tij
Bota Sot - 30-Jan-2013 21:12
Krim i dyfishtë ka ndodhur brenda një familje në Elbasan, gjë që ka tronditur qytetin lindor të Shqipërisë. Një 65-vjeçar ka vrarë me armë djalin dhe nusen e tij.
Elbasan, 65-vjecari ekzekuton djalin dhe nusen e tij italiane, pas një sherri në familje
 - 30-Jan-2013 20:52
Krim i dyfishtë brenda familjes, tronditet qyteti i Elbasanit. Një 65-vjecar ka vrarë me armë tip automatik djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Elbasan/Babai vret të birin dhe nusen e tij italiane: “Më rrihnin prej 1 viti”
 - 30-Jan-2013 21:02
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Elbasanit, ku një 65-vjeçar ka vrarë me armë zjarri tip automatik djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Babai vret djalin dhe nusen italiane, nuk donte që i biri të martohej me të huaj
BalkanWeb - 30-Jan-2013 20:22
ELBASAN- Krim i dyfishtë brenda familjes, tronditet qyteti i Elbasanit. Një 65-vjecar ka vrarë me armë, tip automatik, djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Babai vret djalin e vetëm dhe nusen italiane, nuk donte që i biri të martohej me të huajën
BalkanWeb - 30-Jan-2013 20:22
ELBASAN- Krim i dyfishtë brenda familjes, tronditet qyteti i Elbasanit. Një 65-vjecar ka vrarë me armë, tip automatik, djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
U martua me italiane, babai ekzekuton djalin bashkë me nusen
 - 31-Jan-2013 09:22
Nikoleta Kovaçi - Krimi i dyfishtë që eliminoi mbrëmë një çift të ri në qytetin e Elbasanit, ka për autor plakun e shtëpisë, Engjëll Llucaj. Burri nuk e duronte dot bashkëjetesën e të birit me një vajzë të huaj, sidomos qëndrimin e saj në ...
U martua me italiane, babai ekzekuton djalin bashkë me nusen
 - 31-Jan-2013 09:42
Ngjarja, për nga mënyra se si është përshkallëzuar duket e paralajmëruar. Mësohet se kryefamiljari bashkë me të birin rreth 3 orë para vrasjes janë shoqëruar në polici, pasi fqinjët kanë lajmëruar uniformat blu për një sherr të ashpër në ...
Elbasan/Babai vret të birin dhe nusen e tij italiane: “Më rrihnin prej 1 viti”
 - 30-Jan-2013 21:02
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Elbasanit, ku një 65-vjeçar ka vrarë me armë zjarri tip automatik djalin dhe nusen e tij me shtetësi italiane.
Vrasje e dyfishtë në Elbasan, vret të birin dhe gruan
 - 30-Jan-2013 20:32
Një tjetër krim brenda familjes trondit opinionin elbasanas. Vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ku babai ka vrarë të birin dhe bashkëshorten.
Elbasan, babai vret djalin dhe nusen
 - 30-Jan-2013 20:42
Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e së mërkurës qytetin e Elbasanit, me babain që vrau djalin e tij dhe nusen në banesën e tyre në qendër të qytetit, vetëm disa dhjetëra metra nga posta.
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit