ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 17:15

FOTO LAJM/ Enver Hoxha, tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970: Ja letra

FOTO LAJM/ Enver Hoxha, tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970: Ja letra
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.
GazetaTema | 15-Jun-2014 22:37
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.

Enver Hoxha ishte tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970, ja letra që dëshmon këtë (foto)
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.
Republika | 16-Jun-2014 00:17
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.

Enver Hoxha ka bërë tifo për Brazilin, ja letra e tij
Lajme lidhur me temën Bosnja sonte vlon, sytë ka Brazili Benzema për fitoren e parë të “gjelave” Mehmedi shënon, Zvicra fiton Shkëlzeni ndahet nga familja, tifoz me Brazilin Enver Hoxha ka qenë tifoz ...
Portalb | 16-Jun-2014 01:22
Lajme lidhur me temën Bosnja sonte vlon, sytë ka Brazili Benzema për fitoren e parë të “gjelave” Mehmedi shënon, Zvicra fiton Shkëlzeni ndahet nga familja, tifoz me Brazilin Enver Hoxha ka qenë tifoz ...

Enver Hoxha, tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970: Ja letra
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.
Gazeta Dita | 15-Jun-2014 23:12
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.

Enver Hoxha, tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970: Ja letra
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.
TetovaSot | 15-Jun-2014 23:32
Enver Hoxha ka qenë tifoz i Brazilit në kampionatin e vitit 1970. Në një letër drejtuar Zheao Amazonës, ai i ka uruar atij fitoren e Brazilit në këtë kampionat.

Enver Hoxha presidentit të Brazilit për Botërorin ’70: Triumf ndaj imperializmit e revizionizmit!
Për të gjitha ata që kanë pasur mundësi të ndjekin gjatë viteve të izolimit komunist Botërorin “Meksikë 1970”, kujtojnë me nostalgji triumfin e Brazilit që ngriti trofeun e tretë në histori dhe bëri ...
Koha.net | 16-Jun-2014 15:33
Për të gjitha ata që kanë pasur mundësi të ndjekin gjatë viteve të izolimit komunist Botërorin “Meksikë 1970”, kujtojnë me nostalgji triumfin e Brazilit që ngriti trofeun e tretë në histori dhe bëri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved