Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:14
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo PanoramaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
?Florie Peci?, Tavo: Presim rezultatet e hetimit
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimin në lidhje me skandalin e përdhunimit të studentes Florie Peci e cila mbijetoi nga aksidenti i Himarës. Denoncimi është bërë nga vëllai i studentes së mbijetuar nga aksidenti , e cila rezulton të jetë ...
?Florie Peci?, Tavo: Presim rezultatet e hetimit
 - 15-Feb-2013 12:18
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimin në lidhje me skandalin e përdhunimit të studentes Florie Peci e cila mbijetoi nga aksidenti i Himarës. Denoncimi është bërë nga vëllai i studentes së mbijetuar nga aksidenti , e cila rezulton të jetë ...
Austri, përdhunohet në koma e mbijetuara e aksidentit të Himarës
 - 15-Feb-2013 08:02
Nikoleta Kovaçi -Përdhunohet në koma. Florie Peçi, e mbijetuara e aksidentit të autobusit në Himarë, në ditët kur ndodhej në atë kufi të hollë mes jetës dhe vdekjes, është lënë shtatzënë.
Denoncimi, e mbijetuara e aksidentit të Himarës është përdhunuar në koma në Austri
Panorama - 14-Feb-2013 20:48
TIRANE- Një nga vajzat e aksidentuara në Himarë në maj të vitit të kaluar, ku 13 persona humbën jetën është përdhunuar në gjendje kome. Denoncimi ka ardhur nga i vëllai i Florie Pecit, e mbijetuar e aksidentit, e cila nën kujdesin e ...
‘Florie Peci’, Tavo: Presim rezultatet e hetimit. Halim Kosova: Shtatzënia, rreth fund shtatorit
Panorama - 15-Feb-2013 11:43
TIRANË- Prokuroria e Përgjithshme i ka përcjellë cështjen e Florie Pecit, Prokurorisë së Tiranës, e cila tashmë ka nisur një hetim. Përcjellja është bërë pas letrës së denoncimit që ka dërguar vëllai i studentes së mbijetuar nga aksidenti ...
Përdhunohet në koma Florie Peci, denoncimi nga studentja e tragjedisë së Himarës
OraNews - 14-Feb-2013 22:41
Studentja Florie Peci është përdhunuar në spitalin e Austrisë kur qenë në gjendje kome në spitalin e Austrisë. Ka qenë vëllai i studentes ai që ka denoncuar në prokurori, duke hedhur akuza se motra e tij është përdhunuar gjatë kurimit në ...
Mjeku: Florija nuk u trondit kur mori vesh lajmin e shtatzënisë
 - 15-Feb-2013 12:30
“Florija nuk mban mend asgjë, ajo ka qenë e pavetëdijshme dhe aktualisht është e tronditur”, shprehet vëllai. “Është i vërtetë denoncimi që ka bërë në prokurori.
Florije Peçi: Nuk do ta mbaj fëmijën. Policia: ADN e fëmijës për zbulimin e atësisë
BalkanWeb - 16-Feb-2013 09:45
TIRAN- Fjalët e vetme që ka thënë përmes një lidhjeje telefonike për "Gazetën Shqiptare", 22-vjeçarja nga Katjeli i Librazhdit, Florije Peçi, të cilën pas aksidentit e ka ndjekur vetëm fati i keq.
Kallëzimi për Florije Peçin, Prokuroria e Tiranës merr dosjen e hetimit
 - 15-Feb-2013 11:09
Prokuroria e Përgjithshme ja ka kaluar Prokurorisë së Tiranës për procedim të mëtejshëm kallëzimin e depozituar nga vëllai i Florije Peçit, njërës prej të mbijetuarave nga tragjedia e Himarës ku nga përmbytja e autobusit me studentë humbën ...
Vajza në koma përdhunohet në Austri
Koha.net - 15-Feb-2013 10:22
Tiranë, 15 shkurt - Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim, i cili duket se do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
Vëllai i studentes: Motra është dhunuar
 - 15-Feb-2013 15:51
Vajza 22-vjeçare, e cila u dëmtua rëndë në aksidentin në Himarë dhe u çua menjëherë për kurim në Austri, prej disa ditesh po qëndron e shtruar në maternitetin 'Mbretëresha Geraldine' në Tiranë, pasi ka rezultuar se është shtatzënë në javën ...
E mbijetuara e tragjedisë së Himarës shtatëzënë, u përdhunua në koma nga mjeku në Austri
 - 14-Feb-2013 20:12
Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim i cili do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
Mjekja e familjes tregon si zbuloi shtatzëninë e Florije Peçit
Bota Sot - 15-Feb-2013 20:22
Barku po i rritej, por 22 vjeçarja nuk provonte asnjë lloj ndjesie. Shtatzënia e Florije Peçit u zbulua kur ajo ishte 17 javë. Mjekja e familjes Violeta Koro tregon si kuptoi ç’po ndodhte në trupin e të mbijetuarës nga aksidenti i Himarës.
Vëllai i studentes: Motra është dhunuar (VIDEO)
 - 15-Feb-2013 17:14
Vajza 22-vjeçare, e cila u dëmtua rëndë në aksidentin në Himarë dhe u çua menjëherë për kurim në Austri, prej disa ditesh po qëndron e shtruar në maternitetin 'Mbretëresha Geraldine' në Tiranë, pasi ka rezultuar se është shtatzënë në javën ...
Skandali, studentja në koma e përdhunuar në Austri
 - 15-Feb-2013 09:24
Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim i cili do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
E mbijetuara e Himarës, Florie Peci përdhunohet gjatë komas në Austri
 - 15-Feb-2013 12:30
Tiranë – Prokuroria e Përgjithshme i ka përcjellë çështjen e Florie Pecit, Prokurorisë së Tiranës, e cila tashmë ka nisur një hetim. Përcjellja është bërë pas letrës së denoncimit që ka dërguar vëllai i studentes së mbijetuar nga aksidenti ...
Skandaloze: Dhunohet në Austri e mbijetuara e akisdentit të Himarës, është shtatzënë
Portalb - 14-Feb-2013 21:22
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në lidhje me një nga vajzat e aksidentuara në Himarë , e cila është transportuar në koma në Austri dhe rezulton të jetë shtatzënë, pasi mendohet se mund të jetë përdhunuar gjatë kohës që ishte e ...
Flet motra e Peçit. Spitali austriak: E vërteta e përdhunimit
Panorama - 16-Feb-2013 09:34
Përgjigjja e klinikës: Florije Peçi ka mundur të largohej rregullisht. Erida Peçi: Tregoj ditët në Austri me familjen kosovare. Motra e Florije Peçit: Dyshimet gjatë qëndrimit në Austri.
Floria ka qenë gjithnjë me mua në familjen e kosovarit
 - 16-Feb-2013 07:49
Nikoleta Kovaçi -Motra e Flories, Erida, e ka të pamundur të lëvizë nga ambienti ku është shtruar e Florie Peçi. Gjatë bisedës ajo reagon mjaft ashpër në lidhje me ngjarjen që tronditur jetën e së motrës.
Vajza e mbijetuar nga aksidenti i Himarës, shtatzënë, përdhunohet në koma në Austri
 - 14-Feb-2013 20:00
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në lidhje me një nga vajzat e aksidentuara në Himarë, e cila është transportuar në koma në Austri dhe rezulton të jetë shtatzënë, pas i mendohet se mund të jetë përdhunuar gjatë kohës që ishte e ...
E mbijetuara e Himarës shtatzënë, mjeku: Barra në fund të shtatorit. Vëllai: E përdhunuan në Austri
BalkanWeb - 15-Feb-2013 12:18
TIRANE - Pas denoncimit të vëllait të Florie Pecit, i cili pretendon se motra e tij është përdhunuar gjatë kohës që kurohej në Austri, pas aksidentit tragjik të Himarës, çështja i ka kaluar prokurorisë së Tiranës, e cila ka nisur hetimet ...
Një nga të mbijetuarat e aksidentit të Himarës është përdhunar në spital në Austri
 - 15-Feb-2013 14:17
Tiranë, 15 shkurt 2013 (MIA) - Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim, i cili duket se do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
E mbijetuara e aksidentit të Himarës është përdhunuar në koma në Austri
 - 14-Feb-2013 21:10
E mbijetuara, Florie Peci, e cila u kurua në Austri për shkak të plagëve të rënda, rezulton se është shtatzënë dhe është përdhunuar e abuzuar seksualisht gjatë kohës që ajo ishte në koma.
Mbeti shtatzënë. Studentja në koma përdhunohet në Austri
Panorama - 15-Feb-2013 09:00
Vëllai i Florije Peçit, kallëzim në Prokurori: Motra u përdhunua në spital. Mjeku: Pas spitalit qëndroi te një familje kosovare. Studentja përdhunohet në koma .
Vajza në koma përdhunohet në Austri
 - 14-Feb-2013 19:37
Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim i cili do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
Skandali, studentja në koma e përdhunuar në Austri
Bota Sot - 15-Feb-2013 00:46
Prokuroria e Përgjithshme pritet të urdhërojë një hetim lidhur me një denoncim i cili do të hedhë dritë për një ndër skandalet më të mëdha në fushën e mjekësisë.
Çështja e Florie Pecit i kalon Prokurorisë së Tiranës. Tavo: Do presim hetimet
OraNews - 15-Feb-2013 11:31
Pas kallëzimit në prokurinë e përgjithshme të Gazmend Pecit se motra e tij është përdhunuar në Austri, kryeprokurori Adriatik Llalla ia ka përcjellë kërkesën e tij Prokurorisë së Tiranës, e cila tashmë ka nisur një hetim.
Përdhunimi i vajzës gjatë komës, Tavo: Drejtësia të japë përgjigje për pretendimet
 - 15-Feb-2013 11:43
TIRANË- Ka reaguar ministri i Shëndetësie për ngjarjen e fundit, ku një vajzë nga Lezha është përdhunuar në Austri gjatë kohës që ka qenë në koma.
Halim Kosova: Florije Peci është 21 javëshe shtatzënë, në gjendje të rëndë
 - 15-Feb-2013 14:29
Tri jave para se Florie Peci te kthehej ngs Austria ne Shqipëri, ajo rezulton te kete ngelur shtatzene. Mjeket specialiste deklarojne se shtatzënia e studentes qe i mbijetoi tragjedisë se Himares ka nisur rreth dates 24 shtator.
Përdhunimi i Florije Peçit, ministri Tavo: Rasti po hetohet nga autoritetet
 - 15-Feb-2013 11:09
Ministri i Shëndetësisë Vangjel Tavo ka reaguar sot publikisht në lidhje me rastin e denoncuar të përdhunimit të njërës prej vajzave të mbijetuara nga tragjedia e Himarës majin e kaluar kur një autobus me studentë u rrëzua duke dalë nga ...
Vajza e mbijetuar nga aksidenti i Himarës, shtatzënë, përdhunohet në koma në Austri
 - 14-Feb-2013 21:22
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në lidhje me një nga vajzat e aksidentuara në Himarë, e cila është transportuar në koma në Austri dhe rezulton të jetë shtatzënë, pas i mendohet se mund të jetë përdhunuar gjatë kohës që ishte e ...
Bullgaria deportoi delegacion të Hamasit
 - 15-Feb-2013 14:17
Sofje, 15 shkurt 2013 (MIA) - Autoritetet bullgare sot i deportuan anëtarët e delegacionit të Lëvizjes radikale islamiste palestineze (Hamas), të cilën qëndronin për vizitë në Bullgari.
Aksidenti i Himarës, vajza në koma mbeti shtatzënë, u përdhunua në Austri?
 - 14-Feb-2013 20:00
Shëndetësia pritet të përfshihet në një skandal nëse verifikohet si i qëndrueshëm pretendimi i familjes së një prej të mbijetuarave të tragjedisë së Himarës majin e vitit të kaluar.
E mbijetuara nga aksidenti i Himarës, familja: Florija shtatzënë, e përdhunuan në koma
 - 14-Feb-2013 22:29
TIRANË -Pas aksidentit të rëndë në Himarë ku humbën jetën 13 studente, një histori tjetër nisi të përndjekë një nga të mbijetuarat e tragjedisë.
Skandali: E mbijetuara nga aksidenti i Himarës është shtatzënë, përdhunohet në Austri
 - 14-Feb-2013 20:59
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në lidhje me një nga vajzat e aksidentuara në Himarë, e cila është transportuar në koma në Austri dhe rezulton të jetë shtatzënë, pasi mendohet se mund të jetë përdhunuar gjatë kohës që ishte e ...
E mbijetuara nga aksidenti i Himarës, familja: Florija shtatzënë, e përdhunuan në koma
BalkanWeb - 14-Feb-2013 21:44
TIRANË -Pas aksidentit të rëndë në Himarë ku humbën jetën 13 studente, një histori tjetër nisi të përndjekë një nga të mbijetuarat e tragjedisë.
Galeri

Lajmet Kryesore