Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tiranë-Elbasan, dritë në tunelin e Krrabës, Berisha inaguron hapjen
 - 09-Jun-2012 11:21
Kreu i qeverisë shqiptare Sali Berisha merr pjesë sot, në ceremoninë e inaugurimin të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Kërrabës, pjesë e autostradës Tiranë-Elbasan.
Përfundon tuneli i Krrabës
 - 09-Jun-2012 12:31
Kryeministri Sali Berisha ka lene çdo axhende politike paraditen e së shtunës dhe i është përkushtuar vetëm tunelit të Krrabës. Megjithë situatën e ndërlikuar presidenciale, kryeministri nuk mund të mos ishte protagonist në momentin kur u ...
Berisha inauguron tunelin e Krrabës: U bashkuan përjetë Tirana me Elbasanin
 - 09-Jun-2012 12:21
KRRABE—UPDATE-Kryeministri Sali Berisha ishte sot në ceremoninë e inaugurimit të punimeve të tunelit të rrugës Tiranë-Elbasan. Në ceremoninë e improvizuar në këtë rast, shefi i mazhorancës deklaroi se “jep përshëndetjet më të përzemërta në ...
Inagurohet tuneli i Krrabës, Berisha: Tirana dhe Elbasani, përjetë me njëri-tjetrin
 - 09-Jun-2012 15:51
Tiranë – “Tirana dhe Elbasani bashkohen sot nën dritën e këtij tuneli përjetë me njëri-tjetrin”, u shpreh sot Kryeministri Sali Berisha, në ceremoninë e inaugurimit të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Qafë ...
Tuneli i Krrabës, Berisha-Ramës: Kërkoju falje qytetarëve, mos pengo deputetët ta vizitojnë
 - 09-Jun-2012 12:21
KRRABE—UPDATE-Kryeministri Sali Berisha ishte sot në ceremoninë e inaugurimit të punimeve të tunelit të rrugës Tiranë-Elbasan. Në ceremoninë e improvizuar në këtë rast, shefi i mazhorancës deklaroi se “jep përshëndetjet më të përzemërta në ...
Fotolajm – Tiranë-Elbasan, Berisha “gjen” dritë në fund të tunelit
 - 09-Jun-2012 19:41
Kryeministri Sali Berisha, edhe në tunelin e Krrabës, pjesë e rrugës Tiranë-Elbasan, ashtu si në tunelin e Kalimashit, pjesë e rrugës Durrës-Kukës, preferoi që metrin e fundit të dheut ta shembë vetë.
Hapet tuneli i Krrabes, Berisha: Dite historike
 - 09-Jun-2012 13:11
Më pak rrugë e më pak kohë nga Tirana drejt Elbasanit. Paraditen e sotme, kryeministri Sali Berisha ka marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimin të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Kërrabës.
Përfundon hapja e tunelit të Kërrabës
 - 09-Jun-2012 12:31
Përfundoi sot hapja e tunelit të Qafë Kërrabës, i cili do të shkurtojë distancën mes Tiranës Elsbasanit me më shumë se 50%. Nga ky projekt do të përfitojë shumë i gjithë jugu i vendit, dhe ata që do të udhëtojnë nga dhe për në Maqedoni, ...
Hapet tuneli i Krrabës, Berisha: Ditë historike
Panorama - 09-Jun-2012 12:31
Më pak rrugë e më pak kohë nga Tirana drejt Elbasanit. Paraditen e sotme, kryeministri Sali Berisha ka marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimin të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Krrabës.
Berisha inaguron tunelin e Kërrabës, fton PS ta vizitojë
OraNews - 09-Jun-2012 14:11
Kryeministri i vendit Sali Berisha me një veprim simbolik ka rrëzuar "perdet" e fundit që ndante Tiranën me Elbasanin nëpërmjet tunelit të Kërrabës.
Berisha: Tuneli i Kërrabës, shkurton rrugën me 1 orë kohë
Bota Sot - 09-Jun-2012 14:11
Menjëherë pas hapjes së tunelit të Kërrabës i cili bën bashkimin e Tiranës me Elbasanit si pjesë e autostradës Tiranë-Elbasan, Kryeministri Sali Berisha tha se kjo është një ditë historike për qytetarët e Tiranës, Elbasanit, Korçës ...
Inagurohet tuneli i Kërrabës. Berisha: Rama të kërkoje falje, tentoi bllokimin
BalkanWeb - 09-Jun-2012 13:01
TIRANË- Kryeministri Sali Berisha ka marrë sot pjesë në ceremoninë e inagurimit të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Kërrabës, një segment i rëndësishëm i autostradës Tiranë-Elbasan.
Hapet tuneli i Krrabës
Alsat-M - 09-Jun-2012 17:31
Hapja e Tunelit 09.06.2012 Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha sot ka marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Kërrabës, një segment i rëndësishëm i autostradës ...
Tiranë-Elbasan, inagurohet hapja e tunelit të Kërrabës
 - 09-Jun-2012 10:41
Kryeministri Berisha do te marre pjesë sot, në ceremoninë e inaugurimin të hapjes përfundimtare dhe bashkimit të dy anëve të tunelit të Kërrabës, një segment i rëndësishëm i autostradës Tiranë-Elbasan, e cilësuar pas rrugës së kombit, si ...
Tiranë-Elbasan, Berisha: Në 2013 Tirana dhe Elbasani bashkohen përjetësisht
 - 09-Jun-2012 12:21
Tiranë-Elbasan, Berisha: Në 2013 Tirana dhe Elbasani bashkohen përjetësisht Update- Në ceremoninë e hapjes së tunelit të Kërrabes, pjesë e autostradës Tiranë-Elbasan ka marrë pjesë edhe kryeministri Berisha i cili vlerësoi këtë vepër si ...
Galeri

Lajmet Kryesore