Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:27
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gjirokastër, makina përplaset me kamionin, humb jetën 24-vjeçari
Gjirokastër, makina përplaset me kamionin, humb jetën 24-vjeçari
OraNews - 11-Jul-2012 08:24
Një aksident me pasojë vdekjen e një 24-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në vendin e quajtur Terihat ku një xhip me targa greke ZKY ...
Aksident në Gjirokastër, një i vdekur dhe dy të lënduar
 - 11-Jul-2012 10:04
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, në fshatin Terihat. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e përplasjes së një automjeti me targa greke me një kamion tip ...
Aksident i rëndë në Gjirokastër, një vdes dy plagosen
 - 11-Jul-2012 09:34
Gjirokastër – Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë në afërsi të fshatit Terihat, ku si pasojë ka humbur jetën një 24-vjeçar.
Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
 - 11-Jul-2012 10:14
Një 24-vjeçar nga Këlcyra ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik ndodhur rreth orës 6 të mëngjesit të ditës së mërkurë pranë fshatit Terihat të Gjirokastrës.
Gjirokastër, 24-vjeçari vdes në aksident, edhe dy të plagosur
 - 11-Jul-2012 09:24
Aksident i rëndë me pasojë vdekjen në Gjirokastër. Policia tha se një 24-vjeçar ka gjetur vdekjen në ngjarjen e shënuar në orët e para të mëngjesit të sotmëm.
Gjirokastër, makina përplaset me kamionin, humb jetën 24-vjeçari
Bota Sot - 11-Jul-2012 09:34
Një aksident me pasojë vdekjen e një 24-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në vendin e quajtur Terihat ku një xhip me targa greke ZKY ...
Aksident në Gjirokastër përgjumet shoferi 1 i vdekur 2 të plagosur
BalkanWeb - 11-Jul-2012 09:53
GJIROKASTER – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, në fshatin Terihat. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së një automjeti me targa greke me ...
Fle shoferi, 1 i vdekur 2 të plagosur
Koha.net - 11-Jul-2012 10:04
Gjirokastër, 11 korrik - Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, në fshatin Terihat. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së një automjeti me targa ...
Aksident në Gjirokastër përgjumet shoferi 1 i vdekur 2 të plagosur
BalkanWeb - 11-Jul-2012 09:53
GJIROKASTER – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, në fshatin Terihat. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së një automjeti me targa greke me ...
Aksident në Gjirokastër përgjumet shoferi 1 i vdekur 2 të plagosur
BalkanWeb - 11-Jul-2012 09:53
GJIROKASTER – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, në fshatin Terihat. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së një automjeti me targa greke me ...
Gjirokastër, përplaset me kamionin, vdes 24-vjeçari
 - 11-Jul-2012 08:44
GJIROKASTËR - Një aksident që ka shkaktuar vdekjen e një 24-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve. Pikërisht rreth orës 06:00 të mëngjesit në vendin e quajtur Terihat në Gjirokastër, ku një xhip me targa greke ZKY 4154 është përplasur me ...
Galeri

Lajmet Kryesore