Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Pleqtë meraklinjë, hapin shtëpia publike në Durrës
Pleqtë meraklinjë, hapin shtëpia publike në Durrës
 - 21-Aug-2012 19:12
Pronari i dyshuar, Nadmir Mehmeti, nëpërmjet një gruaje me të cilën bashkëjetonte, siguronte klientelën fillimisht dhe më pas siguronte të ardhurat prej kësaj klientele, duke marrre pjesën e sekserit nga manjakët e plakur të seksit, si dhe ...
Burri shfrytëzon të shoqen e 5 gra të tjera, goditet “foleja” e prostitucionit në Durrës
 - 21-Aug-2012 15:13
Durres – Lajmifundit.al – Një fole e vërtetë prostitucioni është zbuluar dhe goditur nga policia e Durrësit. Burimet zyrtare nga policia e këtij qyteti kanë thënë se ditën e djeshme Seksioni Kundër Trafiqeve të Paligjshme në Durrë kreu ...
Durrës, zbulohet shtëpia publike e të moshuarve
 - 21-Aug-2012 18:02
DURRËS - Shkatërrohet në Durrës një rrjet prostitucioni të moshuarish. Një person, duke kërkuar që t’i shpëtojë varfërisë, ka gjetur si zgjidhje kthimin e banesës së vet në një shtëpi publike.
Durrës, 60 vjeç prostitutë
 - 21-Aug-2012 14:42
Policia e Durrësit ka arrestuar dy 60-vjeçarë dhe po heton në gjendje të lirë pesë persona të tjerë nën akuzën e prostitucionit në rrethana rënduese.
E pabesueshme, i moshuari kishte hapur shtëpi publike me gra të moshuara në Durrës
 - 21-Aug-2012 18:23
Gjëra që nuk janë dëgjuar dhe as janë imagjinuar ndonjëherë po ndodhin... në vendin tone dhe kjo si shkak i varfërisë ekstreme. Policia e Durrësit ka dërguar një deklaratë për shtyp,e cila ka lënë të habitur gazetarët që e kanë lexuar,por ...
Pleqtë qeflinj, hapin shtëpi publike në Durrës
 - 21-Aug-2012 19:12
Pronari i dyshuar, Nadmir Mehmeti, nëpërmjet një gruaje me të cilën bashkëjetonte, siguronte klientelën fillimisht dhe më pas siguronte të ardhurat prej kësaj klientele, duke marrre pjesën e sekserit nga manjakët e plakur të seksit, si dhe ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE