10:38 Rifreskuar në
Durrës, zbulohet shtëpia publike e të moshuarve
Burri shfrytëzon të shoqen e 5 gra të tjera, goditet “foleja” e prostitucionit në Durrës
 - 21-Aug-2012 15:13
Durres – Lajmifundit.al – Një fole e vërtetë prostitucioni është zbuluar dhe goditur nga policia e Durrësit. Burimet zyrtare nga policia e këtij qyteti kanë thënë se ditën e djeshme Seksioni Kundër Trafiqeve të Paligjshme në Durrë kreu ...
Durrës, 60 vjeç prostitutë
 - 21-Aug-2012 14:42
Policia e Durrësit ka arrestuar dy 60-vjeçarë dhe po heton në gjendje të lirë pesë persona të tjerë nën akuzën e prostitucionit në rrethana rënduese.
E pabesueshme, i moshuari kishte hapur shtëpi publike me gra të moshuara në Durrës
 - 21-Aug-2012 18:23
Gjëra që nuk janë dëgjuar dhe as janë imagjinuar ndonjëherë po ndodhin... në vendin tone dhe kjo si shkak i varfërisë ekstreme. Policia e Durrësit ka dërguar një deklaratë për shtyp,e cila ka lënë të habitur gazetarët që e kanë lexuar,por ...
Pleqtë meraklinjë, hapin shtëpia publike në Durrës
 - 21-Aug-2012 19:12
Pronari i dyshuar, Nadmir Mehmeti, nëpërmjet një gruaje me të cilën bashkëjetonte, siguronte klientelën fillimisht dhe më pas siguronte të ardhurat prej kësaj klientele, duke marrre pjesën e sekserit nga manjakët e plakur të seksit, si dhe ...
Pleqtë qeflinj, hapin shtëpi publike në Durrës
 - 21-Aug-2012 19:12
Pronari i dyshuar, Nadmir Mehmeti, nëpërmjet një gruaje me të cilën bashkëjetonte, siguronte klientelën fillimisht dhe më pas siguronte të ardhurat prej kësaj klientele, duke marrre pjesën e sekserit nga manjakët e plakur të seksit, si dhe ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit