13:51 Rifreskuar në
Ideologu nazist i Agimit të Artë: Skënderbeu është grek
Ideologu nazist i Agimit të Artë: Skënderbeu është grek
Kombetare - 28-Jan-2013 22:22
Zoti Papas partia juaj Agimi i Artë është një parti e cila ka vënë helenizmin dhe interesat kombëtare greke në plan të parë. A mendoni se Greqia është në rrezik dhe a ekziston sipas jush një konspiracion kundër Greqisë? Para se të ...
Papas: Shqiptarë janë me prejardhje greke
Shekulli - 28-Jan-2013 23:32
Deputeti i Agimit të Artë në Greqi, Kristo Papas në intervistën dhënë gazetarit Artur Zheji, ofendon rëndë Kryeministrin Berisha dhe liderin e opozitës Rama.
Rrëfehet si asnjëherë më parë përpara Artur Zhejit ideologu neonazist i Agimit të Artë
BalkanWeb - 28-Jan-2013 20:52
TIRANE - Artur Zheji ka ngritur siparin e emisionit “360 Gradë”, në televizionin NEWS24. Përpara Zhejit rrëfehet si asnjëherë më parë ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kristo Papas.
Idrizi replika kundër Agimit të Artë: Kristo Papas, figurë psikopateske
BalkanWeb - 28-Jan-2013 21:52
TIRANE - Artur Zheji ka ngritur siparin e emisionit “360 Gradë”, në televizionin 'NEWS 24. Përpara Zhejit rrëfehet si asnjëherë më parë ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kristo Papas.
Intervista “e çmendur” e antishqiptare e Kristos Papas për Artur Zhejin
LajmiFundit - 28-Jan-2013 23:42
1-Zoti Papas partia juaj Agimi i Arte është një parti e cila ka vënë helenizmin dhe interesat kombëtare greke në Kristos-Papas-në-emisionin-e-Artur-Zhejit-faqe-11plan të parë.
Idrizi: Tu njihet të drejtat çamëve, Papa kristo të shpall non grata
Botasot - 28-Jan-2013 23:32
Çfarë po ndodh sipas jush me shtetin helen? Shpëtim Idrizi: Më vijnë në kokë dy mendime, e para do të thoja që është aq tragjikomike të shohësh një figurë të tillë do të thoja edhe psikopateskë, e cila na vjen si bartëse e një ideologjie, ...
Ja çfarë mendon ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kriso Papas
Albeu.com - 28-Jan-2013 22:12
Në siparin e emisionit “360 Gradë”, në televizionin NEWS24, Artur Zheji sjell ideologun neozasist të Agimit të Artë, Kristo Papas. Papas rrëfehet përpara Zhejit si asnjëherë më parë.
Agimi i Artë, intervista me ideologun e neonazismit grek, Kristo Papas
Lajmeshqip - 29-Jan-2013 08:32
TIRANE - Artur Zheji ka ngritur siparin e emisionit “360 Gradë”, në televizionin NEWS24. Përpara Zhejit rrëfehet si asnjëherë më parë ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kristo Papas.
“Agimi i Artë” i shpallë luftë Shqipërisë!
Ina - 28-Jan-2013 23:52
Televizioni News24 në Shqipëri, gjegjësisht gazetari Artur Zheji, në emisionin e tij “360 Gradë”, pati një mysafir të pazakontë. Përpara Zhejit rrëfehet si asnjëherë më parë ideologu neonazist i “Agimit të Artë”, Christos Pappas.
Greku antishqiptar Kristo Papa hyri në Shqipëri duke thirrur për Vorio Epirin
LajmiFundit - 28-Jan-2013 22:32
Deklaratat e fundit të politikanit grek të Agimit të Artë, Ksitso Papa, nuk janë të parat në këtë lloj. Ai në gusht të vitit 2012, është lejuar të futet në Shqipëri në përkujtimoren e mbajtur për Aristotel Gumën në Himarë ku ka bërë ...
Idrizi replika kundër "Agimit të Artë': Kristo Papas, figurë psikopateske
BalkanWeb - 28-Jan-2013 21:52
TIRANE - Artur Zheji ka ngritur siparin e emisionit “360 Gradë”, në televizionin NEWS24. Përpara Zhejit rrëfehet si asnjëherë më parë ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kristo Papas.
Idrizi: Kristo Papa figurë psikopateske, të shpallet non grata
Kombetare - 28-Jan-2013 22:52
Çfarë po ndodh sipas jush me shtetin helen? Më vijnë në kokë dy mendime, e para do të thoja që është aq tragjikomike të shohësh një figurë të tillë do të thoja edhe psikopateskë, e cila na vjen si bartëse e një ideologjie, të ideologjisë ...
Imazhe
Ideologu nazist i Agimit të Artë: Skënderbeu është grek
Kombetare
Papas: Shqiptarë janë me prejardhje greke
Shekulli
Rrëfehet si asnjëherë më parë përpara Artur Zhejit ideologu neonazist i Agimit të Artë
BalkanWeb
Idrizi replika kundër Agimit të Artë: Kristo Papas, figurë psikopateske
BalkanWeb
Intervista “e çmendur” e antishqiptare e Kristos Papas për Artur Zhejin
LajmiFundit
Idrizi: Tu njihet të drejtat çamëve, Papa kristo të shpall non grata
Botasot
Ja çfarë mendon ideologu neonazist i Agimit të Artë, Kriso Papas
Albeu.com
Agimi i Artë, intervista me ideologun e neonazismit grek, Kristo Papas
Lajmeshqip
“Agimi i Artë” i shpallë luftë Shqipërisë!
Ina
Greku antishqiptar Kristo Papa hyri në Shqipëri duke thirrur për Vorio Epirin
LajmiFundit
Idrizi replika kundër "Agimit të Artë': Kristo Papas, figurë psikopateske
BalkanWeb
Idrizi: Kristo Papa figurë psikopateske, të shpallet non grata
Kombetare


Share
 |