08:55 Rifreskuar në
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Gazeta Shqip - 07-Oct-2013 23:00
Briseida Shehaj, drejtoresha e re e Tatimeve dhe Elisa Spiropali, drejtoresha e Doganave, ishin të ftuara në emisionin “Shqip” të Rudina Xhungës për të folur në lidhje me emërimin e tyre.
Për Elisën, Brisejdën dhe më tejehellip;
BalkanWeb - 07-Oct-2013 06:40
Nëse kontestimi për emrin e Brisejda Shehajt dhe Elisa Spiropalit do të reduktohej në argumentet kundërshtuese të Jozefi na Topallit, atëherë gjithçka do mbetej në kufijtë e barsoletës.
Drejtoresha e Tatimeve: Nuk kam komplekse dhe as frikë nga fotografitë e mia
LajmiFundit - 07-Oct-2013 21:30
Drejtoresha e re e Tatimeve Briseida Shehaj ka reaguar për herë të parë për publikimin e fotografive të saja me bikini dhe me fund të shkurtër. “Nuk më pëlqen si përdoren fotografitë e mia.
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Info Shqip - 07-Oct-2013 23:00
Briseida Shehaj, drejtoresha e re e Tatimeve dhe Elisa Spiropali, drejtoresha e Doganave, ishin të ftuara në emisionin “Shqip” të Rudina Xhungës për të folur në lidhje me emërimin e tyre.
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Gazeta Tema - 07-Oct-2013 22:10
Briseida Shehaj, drejtoresha e re e Tatimeve dhe Elisa Spiropali, drejtoresha e Doganave, ishin të ftuara në emisionin “Shqip” të Rudina Xhungës për të folur në lidhje me emërimin e tyre.
Imazhe
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Gazeta Shqip
Për Elisën, Brisejdën dhe më tejehellip;
BalkanWeb
Drejtoresha e Tatimeve: Nuk kam komplekse dhe as frikë nga fotografitë e mia
LajmiFundit
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Info Shqip
Vajzat drejtoresha/ Shehaj: Isha në kohën e duhur, në vendin e duhur. Spiropali: Askush s’do dalë sipër ligjit
Gazeta Tema


Share
 |