21:41 Rifreskuar në
Fushë-Krujë, fuoristrada përplaset me trajlerin, 1 vdes, 2 plagosen
Fushë-Krujë, fuoristrada përplaset me trajlerin, 1 vdes, 2 plagosen
BalkanWeb - 13-May-2012 14:44
FUSHE KRUJE- Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e parë të ditës së sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se nga përplasja e një një fuoristrade tip ‘Toyota’ me një trajler, ka mbetur i vdekur drejtuesi i fuoristradës, si dhe janë ...
Aksident në Gjirokastër, humb jetën 19-vjeçarja
Top Channel - 12-May-2012 18:24
Një studente 19-vjecare me inicialet R.S. ka humbur jetën në një aksident pranë qytetit të Gjiroastrës rreth orës 16:00. Vajza sipas ekspertëve ligjorë në vendngjarje ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas përplasjes së automjetit ku ...
Tiranë, përplaset për vdekje shitësi ambulant
Albeu.com - 13-May-2012 16:04
Tiranë, përplaset për vdekje shitësi ambulant Një shitës ambulant ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet që doli papritur nga rruga në zonën "Shkollës së Bashkuar" në kryeqytet.
Humb jetën 21 vjeçari
Koha.net - 13-May-2012 19:54
Lushnjë, 13 maj - Një aksident fatal ka ndodhur pasditen e së dielës në një komunë të Lushnjës, nga ku humbi jetën 21-vjeçari, Fatjon Mëhilli. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Këmishtaj, teksa motori me të cilin po udhëtonte 21 ...
Fushë-Krujë, një i vdekur dhe dy të plagosur në aksident
Ina - 13-May-2012 09:04
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e parë të ditës së sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se nga përplasja e një një fuoristrade tip ‘Toyota’ me një trajler, ka mbetur i vdekur drejtuesi i fuoristradës, si dhe janë plagosur dy ...
Tiranë, makina përplas për vdekje një shitës ambulant
Botasot - 13-May-2012 17:14
Një shitës ambulant është aksidentuar për vdekje pranë kryqëzimit të rrugës së Dibrës me rrugën Niko Avrami. Ngjarja ka ndodhur përballë shkollës së bashkuar, pikërisht në vendin ku dilte çdo pasdite për të shitur paketa 59-vjeçari Gëzim ...
Aksident në Fushë Krujë: Një i vdekur, dy të plagosur
Albtime - 14-May-2012 10:24
Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti rrugor në Fushë- Krujë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, kur një makinë e tipit “Toyota” është përplasur me një triler.
Parakalimi i gabuar në Lushnje, aksidentohet me vdekje 21-vjeçari
LajmiFundit - 13-May-2012 17:44
Një 21-vjeçar humbi jetën sot si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Lushnje. Policia ka thënë se aksidenti ndodhi në fashtin Këmishtaj. Si pasojë e ngjarjes së rëndë, ka gjetur vdekjen shtetasi Fatjon Mëhilli, 21 vjeç.
Lushnjë, aksident fatal, humb jetën 21 vjecari
Top Channel - 13-May-2012 18:14
Një aksident fatal ka ndodhur pasditen e së dielës në një komunë të Lushnjës, nga ku humbi jetën 21-vjeçari, Fatjon Mëhilli. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Këmishtaj, teksa motori me të cilin po udhëtonte 21 vjeçari, u përplas nga ...
Aksident në Lushnje, humb jetën motoristi
Botasot - 13-May-2012 18:14
Aksident me pasojë vdekjen e një 21 vjeçari ka ndodhur në aksin rrugor Klubi i Shoferit - Këshishtaj në Lushnje. Viktima është Fatjon Mëhilli, banor i qytetit të Divjakës i cili ka qenë duke udhëtuar me shpejtësi në kilometrin e parë të ...
Aksidenti, një i vdekur dhe dy të plagosur
Panorama - 13-May-2012 10:34
FUSHE- KRUJE- Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti rrugor në Fushë- Krujë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, kur një makinë e tipit “Toyota” është përplasur me një triler.
Fushë Krujë, makina përplaset me kamionin, 1 i vdekur
Ora news - 13-May-2012 10:14
Një aksident i rëndë rrugor me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në orët e vona të natës në aksin Fushë Krujë-Vorë. Një makinë ku udhëtonin tre persona është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka mbetur i vdekur drejtuesi i ...
Përgjaket sërish aksi Fushë Krujë-Vorë
Gazeta Start - 13-May-2012 09:14
Tiranë – Një aksident i rëndë ma pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.
Tiranë, vdes pasi i bie pema në kokë
Top Channel - 13-May-2012 19:34
Një 54 vjecar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të cuditshëm të ndodhur pranë Shkollës së Bashkuar. Viktima Gëzim Keci sipas policisë ishte shitës ambulant, në kohën që një automjet me targa të huaja që po udhëtonte me shpejtësi ka ...
Në Fushë-Krujë, një i vdekur e dy të plagosur në aksident
Botasot - 13-May-2012 10:24
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e parë të ditës së sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se nga përplasja e një një fuoristrade tip ‘Toyota’ me një trajler, ka mbetur i vdekur drejtuesi i fuoristradës, si dhe janë plagosur dy ...
Tiranë, makina përplas për vdekje shitësin ambulant
Ora news - 13-May-2012 15:34
Një aksident me pasojë vdekjen e një personidhe plagosjen e 3 të tjerëve ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë Shkollës së Bashkuar ku një automjet tip Fuoristradë ka përplasur një shitës ambulant dhe ...
Lushnje, makina përplas motorrin, vdes 21-vjeçari
Ora news - 13-May-2012 18:04
Një i ri ka humbur jetën pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor në Lushnje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fashtin Këmishtaj ku një fuoristradë ka përplasur një motorr me të cilin udhëtonte një 21-vjeçar.
Toyota përplaset me trajlerin në Fushë Krujë, një i vdekur dhe dy të plagosur
LajmiFundit - 13-May-2012 09:44
Fushë Krujë—Lajmifundit—Një aksident automobilistik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës në Fushë Krujë. Nga të dhënat e para nga policia lokale mësohet se një automjet tip Toyota është përplasur me një tjetër automjet tip ...
Aksident në Fushë-Krujë, 1 i vdekur dy të plagosur
Albeu.com - 13-May-2012 09:34
Aksident në Fushë-Krujë, 1 i vdekur dy të plagosur Arkiv Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur në orët e parë të ditës së sotme në Fushë-Krujë.
Aksidenti, një i vdekur, tre të plagosur
Panorama - 14-May-2012 13:16
Arrestohet drejtuesi i fuoristradës, goditi dy pemë dekorative nga shpejtësia te Shkolla e Bashkuar . Tiranë, makina “fluturon” në trotuar, vret shitësin ambulant .
Tiranë, makina del nga rruga, përplas për vdekje një shitës ambulant
BalkanWeb - 13-May-2012 15:44
TIRANE - Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e njohur si ‘Shkolla e Bashkuar’ në kryeqytet. Një shitës ambulant ka humbur jetën, pasi u përplas nga një automjet që doli nga rruga.
Tiranë, makina del nga rruga, pret pemën, përplas për vdekje shitësin ambulant
LajmiFundit - 13-May-2012 17:24
Një person gjeti vdekje sot si pasojë e një aksidenti rrugor në kryeqytet. Një makinë ka dalë nga rruga pranë ‘Shkollës së Bashkuar’ në kryeqytet dhe ka përplasur fillimisht një pemë e më pas baraken e një shitësi ambulant.
Vetura përplas për vdekje një shitës ambulant
Koha.net - 13-May-2012 18:04
Tiranë, 13 maj - Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e sotme në afërsi të “Shkollës së Bashkuar” në Tiranë.
Aksidentohet për vdekje një shitës ambulant
Panorama - 13-May-2012 15:34
TIRANE- Një person është përplasur për vdekje mesditën e sotme në Tiranë nga një makinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur ne zonën e “Shkollës së Bashkuar”, ndërsa viktimë mendohet se është një shitës ambulant.
Aksident fatal në Lushnje, humb jetën 21 vjecari
Albeu.com - 13-May-2012 18:54
Aksident fatal në Lushnje, humb jetën 21 vjecari Një aksident fatal ka ndodhur pasditen e së dielës në një komunë të Lushnjës ku humbi jetën 21-vjeçari, Fatjon Mëhilli.
Në Fushë-Krujë, një i vdekur e dy të plagosur në aksident
Koha.net - 13-May-2012 10:04
Fushë – Krujë, 13 maj - Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e parë të ditës së sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se nga përplasja e një një fuoristrade tip ‘Toyota’ me një trajler, ka mbetur i vdekur drejtuesi i fuoristradës, si ...
Bilanc tragjik nga aksidentet, tre të vdekur, pesë të plagosur brenda ditës
LajmiFundit - 13-May-2012 19:54
Tirane-F.Kruje-Lushnje – Lajmifundit – Tre persona u plagosën dhe një shitës ambulant vdiq në një aksident të ndodhur në mesditë në Tiranë. Një fuoristradë e cila ecte me shpejtësi kaloi në korsinë e kundërt pranë shkollë së bashkuar dhe ...
Imazhe
Fushë-Krujë, fuoristrada përplaset me trajlerin, 1 vdes, 2 plagosen
BalkanWeb
Aksident në Gjirokastër, humb jetën 19-vjeçarja
Top Channel
Tiranë, përplaset për vdekje shitësi ambulant
Albeu.com
Humb jetën 21 vjeçari
Koha.net
Fushë-Krujë, një i vdekur dhe dy të plagosur në aksident
Ina
Tiranë, makina përplas për vdekje një shitës ambulant
Botasot
Aksident në Fushë Krujë: Një i vdekur, dy të plagosur
Albtime
Parakalimi i gabuar në Lushnje, aksidentohet me vdekje 21-vjeçari
LajmiFundit
Lushnjë, aksident fatal, humb jetën 21 vjecari
Top Channel
Aksident në Lushnje, humb jetën motoristi
Botasot
Aksidenti, një i vdekur dhe dy të plagosur
Panorama
Fushë Krujë, makina përplaset me kamionin, 1 i vdekur
Ora news
Përgjaket sërish aksi Fushë Krujë-Vorë
Gazeta Start
Tiranë, vdes pasi i bie pema në kokë
Top Channel
Në Fushë-Krujë, një i vdekur e dy të plagosur në aksident
Botasot
Tiranë, makina përplas për vdekje shitësin ambulant
Ora news
Lushnje, makina përplas motorrin, vdes 21-vjeçari
Ora news
Toyota përplaset me trajlerin në Fushë Krujë, një i vdekur dhe dy të plagosur
LajmiFundit
Aksident në Fushë-Krujë, 1 i vdekur dy të plagosur
Albeu.com
Aksidenti, një i vdekur, tre të plagosur
Panorama
Tiranë, makina del nga rruga, përplas për vdekje një shitës ambulant
BalkanWeb
Tiranë, makina del nga rruga, pret pemën, përplas për vdekje shitësin ambulant
LajmiFundit
Vetura përplas për vdekje një shitës ambulant
Koha.net
Aksidentohet për vdekje një shitës ambulant
Panorama
Aksident fatal në Lushnje, humb jetën 21 vjecari
Albeu.com
Në Fushë-Krujë, një i vdekur e dy të plagosur në aksident
Koha.net
Bilanc tragjik nga aksidentet, tre të vdekur, pesë të plagosur brenda ditës
LajmiFundit


Share
 |