11:43 Rifreskuar në
Kosova krijon mundesi per te gjithe
Emini: Broshura, motivim për personat me aftësi të kufizuara
Koha.net - 11-Oct-2012 09:19
Prishtinë, 11 tetor - Me përkrahje të Ministrisë për Kulturë, Rini e Sport dhe Ambasadës së Francës në Prishtinë, Komiteti Paraolimpik i Kosovës, të martën mbrëma, ka promovuar një broshurë, që sipas presidentes së kësaj organizate, Njomza ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit