Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Mihrija, pas 20-vjetorit të martesës përsëri si nuse e dhëndër
Mihrija, pas 20-vjetorit të martesës përsëri si nuse e dhëndër
Bota Sot - 06-May-2012 15:13
Janë shfaqur përsëri si nuse e dhëndër pas 20 vitesh martesë, këngëtarja e njohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Çifti i njohur i skenës shqiptare janë shfaqur me këtë fotosesion të ri dhe shumë elegant me vello të bardhë dhe kostum, duke ...
Mihrija, pas 20-vjetorit të martesës përsëri si nuse e dhëndër
 - 07-May-2012 09:13
Janë shfaqur përsëri si nuse e dhëndër pas 20 vitesh martesë, këngëtarja e njohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Çifti i njohur i skenës shqiptare janë shfaqur me këtë fotosesion të ri dhe shumë elegant me vello të bardhë dhe kostum, duke ...
Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’
 - 04-May-2012 16:05
Çifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës. Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.
Mihrije Braha dhe Naim Abazi “rimartohen” pas 20 vitesh
 - 05-May-2012 17:53
Dy prej ikonave të muzikës në Kosovë Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë “rimartuar”. Kështu mund të cilësohet ceremonia e veçantë që ata kanë kryer për të festuar në fakt 20 vitet që kanë sëbashku në kurorë.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE