12:58 Rifreskuar në
Mihrije Braha dhe Naim Abazi “rimartohen” pas 20 vitesh
Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’
 - 04-May-2012 16:05
Çifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës. Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.
Mihrija, pas 20-vjetorit të martesës përsëri si nuse e dhëndër
Bota Sot - 06-May-2012 15:13
Janë shfaqur përsëri si nuse e dhëndër pas 20 vitesh martesë, këngëtarja e njohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Çifti i njohur i skenës shqiptare janë shfaqur me këtë fotosesion të ri dhe shumë elegant me vello të bardhë dhe kostum, duke ...
Mihrija, pas 20-vjetorit të martesës përsëri si nuse e dhëndër
 - 07-May-2012 09:13
Janë shfaqur përsëri si nuse e dhëndër pas 20 vitesh martesë, këngëtarja e njohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Çifti i njohur i skenës shqiptare janë shfaqur me këtë fotosesion të ri dhe shumë elegant me vello të bardhë dhe kostum, duke ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit