21:17 Rifreskuar në
Ministri i Mbrojtjes Imami viziton Fregaten franceze
Durrës, komandanti i fregatës franceze, takime me krerët vendorë
BalkanWeb - 05-Mar-2013 21:45
DURRES - Drejtuesit vendorë në qytetin e Durrësit kanë pritur paraditen e sotme në takime të veçanta komandantin e fragatës franceze"AMS Jean de Vienne".
Durrës, mbërrin fregata franceze "Jean De Vienne"
BalkanWeb - 05-Mar-2013 11:15
DURRES- Sot paradite ka mbërritur në portin e Durrësit fregata franceze "Jean De Vienne". Anija ushtarake franceze D643 do të qëndrojë për një vizitë portuale 4-ditore në portin më të madh të vendit, bënë të ditur burime zyrtare nga ...
Fregata franceze “AMS Jean de Vienne” vizitë në Portin e Durrësit
OraNews - 05-Mar-2013 08:35
Ankorohet sot në portin e Durrësit fregata franceze “AMS Jean de Vienne”, e cila vjen në vendin tonë në kuadrin e një vizite portuale. Kjo vizitë është e përfshirë në Planin e Bashkëpunimit Ushtarak Dypalësh, Shqipëri-Francë për vitin 2013.
Fregata franceze “AMS Jean de Vienne” vizitë në Portin e Durrësit
 - 05-Mar-2013 09:25
Në portin e Durrësit do të ankorohet fregata franceze “AMS Jean de Vienne”, e cila vjen në vendin tonë në kuadrin e një vizite portuale. Kjo vizitë është e përfshirë në Planin e Bashkëpunimit Ushtarak Dypalësh, Shqipëri-Francë për vitin ...
Fregata franceze “AMS Jean de Vienne” vizitë në Portin e Durrësit
 - 05-Mar-2013 09:55
Ankorohet sot në portin e Durrësit fregata franceze “AMS Jean de Vienne”, e cila vjen në vendin tonë në kuadrin e një vizite portuale. Kjo vizitë është e përfshirë në Planin e Bashkëpunimit Ushtarak Dypalësh, Shqipëri-Francë për vitin 2013.
Fregata franceze "Jean De Vienne" në Durrës
Koha.net - 05-Mar-2013 13:15
Durrës, 5 mars - Sot paradite ka mbërritur në portin e Durrësit fregata franceze "Jean De Vienne". Anija ushtarake franceze D643 do të qëndrojë për një vizitë portuale 4-ditore në portin më të madh të vendit, bënë të ditur burime zyrtare ...
Fregata franceze ?AMS Jean de Vienne? vizitë në Portin e Durrësit
Bota Sot - 05-Mar-2013 09:35
Ankorohet sot në portin e Durrësit fregata franceze “AMS Jean de Vienne”, e cila vjen në vendin tonë në kuadrin e një vizite portuale. Kjo vizitë është e përfshirë në Planin e Bashkëpunimit Ushtarak Dypalësh, Shqipëri-Francë për vitin 2013.
Galeri

Lajmet Kryesore
Ekzekutimi i Elton Çiçës, vrasësi ishte me dy pistoleta. Hetohet edhe prishja e pazareve të drogës
KE-ja propozoi heqjen e vizave edhe për qytetarët e Turqisë
Tom Doshi jep shpjegime për pasurinë e tij në Prokurori të Përgjithshme
Historia e pengmarrjes/ Kush është lazaratasi që u përlesh me policinë te Zogu i Zi
FOTOT/ Veliaj “çliron” Liqenin dhe sfidon PD-në e Nishanin për 17-katëshin
Terrorizmi, alarmi i Europolit: Pritet një tjetër sulm në Evropë
Dënuan xhihadistët, merren në mbrojtje gjyqtarët e Krimeve të Rënda
Tiranë, policia qëllon në ajër për të kapur të kërkuarin nga Lazarati
Sot mblidhet komisioni për reformën në drejtësi, Lu dhe Vlahutin takojnë Metën
Arrestohet ish polici, i mori 1000 euro një qytetari në këmbim të legalizimit të banesës