Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:22
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo PanoramaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Pyetjet për testimin ekstern do të jenë të qasshme sonte pas orës 21
Qendra arsimore shtetërore sonte pas orës 21 në ueb faqen e saj www.dic.edu.mk do t'i publikojë pyetjet të cilat do të jenë në testimin ekstern më 22 dhe 24 janar për nxënësit në vitin e fundit (viti ...
Pyetjet për testimin ekstern do të jenë të qasshme sonte pas orës 21
 - 25-Dec-2013 18:23
Qendra arsimore shtetërore sonte pas orës 21 në ueb faqen e saj www.dic.edu.mk do t'i publikojë pyetjet të cilat do të jenë në testimin ekstern më 22 dhe 24 janar për nxënësit në vitin e fundit (viti ...
Testimi, pyetjet publikohen në uebfaqen e MASH-it
 - 25-Dec-2013 17:28
Faqja ku do të vendosen pyetjet është www.prasanjaeksterno.dic.edu.mk Sonte, pas orës 21:00, në faqen zyrtare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës (MASH), do të shpallen pyetjet e testimit të ...
Pyetjet për testimin ekstern do të jenë të qasshme sonte pas orës 21
 - 25-Dec-2013 18:28
Qendra arsimore shtetërore sonte pas orës 21 në ueb faqen e saj www.dic.edu.mk do t'i publikojë pyetjet të cilat do të jenë në testimin ekstern më 22 dhe 24 janar për nxënësit në vitin e fundit (viti ...
Testimi, pyetjet publikohen në uebfaqen e MASH-it
 - 26-Dec-2013 10:44
Të mërkurën pas orës 21:00, në faqen zyrtare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës (MASH), pritej të shpallen pyetjet e testimit të jashtëm, që nxënësit do të realizojnë në datat 22 dhe 24 janar.
Publikohen pyetjet e testit ekstern për nxënësit e shkollave të mesme
Republika - 26-Dec-2013 14:04
Qendra Shtetërore e Testimit ka njoftuar se janë publikuar pyetjet që do të jenë pjesë e testit ekstern, në datat 22 dhe 24 janar, për nxënësit e vitit të katërt të shkollave të mesme.
Publikohen pyetjet e testit ekstern për nxënësit e shkollës së mesme
 - 26-Dec-2013 13:34
Qendra Shtetërore e Testimit ka njoftuar se janë publikuar pyetjet që do të jenë pjesë e testit ekstern, në datat 22 dhe 24 janar, për nxënësit e vitit të katërt të shkollës së mesme .
Publikohen pyetjet e testit ekstern
Zhurnal - 26-Dec-2013 10:34
Qendra Shtetërore e Testimit ka publikuar pyetjet që do të jenë pjesë e testit ekstern, më 22 dhe 24 janar, për nxënësit e vitit të katërt të shkollës së mesme.
Testimi, pyetjet publikohen në uebfaqen e MASH-it
Alsat-M - 25-Dec-2013 15:53
Sonte, pas orës 21:00, në faqen zyrtare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës (MASH), do të shpallen pyetjet e testimit të jashtëm, që nxënësit do të realizojnë në datat 22 dhe 24 janar.
Pyetjet për testimin ekstern do të jenë të qasshme sonte pas orës 21
 - 26-Dec-2013 08:44
Shkup, 25 dhjetor 2013 (MIA) - Qendra arsimore shtetërore sonte pas orës 21 në ueb faqen e saj HYPERLINK "http://www.dic.edu.mk"www.dic.edu.mk do t'i publikojë pyetjet të cilat do të jenë në testimin ...
Me një orë vonesë u publikuan pyetjet për nxënësit
 - 26-Dec-2013 14:09
Sonte me vonesë prej një ore, më saktësisht në orën orës 22:00, në faqen zyrtare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës (MASH), janë publikuar pyetjet e testimit të jashtëm, që nxënësit do të ...
Me një orë vonesë u publikuan pyetjet për nxënësit
Zhurnal - 25-Dec-2013 22:24
Sonte me vonesë prej një ore, më saktësisht në orën orës 22:00, në faqen zyrtare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës (MASH), janë publikuar pyetjet e testimit të jashtëm, që nxënësit do të ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Ulsi Manja: “Vettingu” është unik, ja institucionet e reja që ngrihen brenda afateve dhe … çfarë synon opozita
Përgjimet çuan në arrestimin e aktivistëve të VV-së
Shqipëria gati të nisë rrugëtimin drejt Rusi 2018
Granit Xhaka: Ja pse nuk mund t’i bashkohem Kosovës (dhe disa fjalë për tifozët shqiptarë që na shajnë)
Emrat e fëmijëve të zhdukur ekspozohen në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë
BE: Apple duhet t’i paguajë Irlandës 13 miliardë euro taksa
Portieri i Llapit sulmon Bunjakun për listën e të ftuarve (Foto)
Rrahmani: S’kemi faj që kemi dy kombëtare
Takimi i gazetares shqiptare dhe Kim Kardashian nuk ka qenë aspak i këndshëm, ja çfarë shkruan ajo
Ligji i Vettingut/Fletë Përgëzimi për koalicionin PS – LSI nga Ambasada e ShBA-së