ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Vace Zela: Jam mire, nuk e di kush e njoftoi vdekjen

Vace Zela: Jam mire, nuk e di kush e njoftoi vdekjen
TIRANE -“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vace Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigandja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.
BalkanWeb | 02-Dec-2013 17:35
TIRANE -“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vace Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigandja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.

LAJM I FUNDIT/ Shuhet ikona e këgës shqiptare, Vaçe Zela
Ndërron jetë në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela. Ikona e këngës shqiptare ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë, raporton “Ora News”.
GazetaTema | 02-Dec-2013 17:15
Ndërron jetë në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela. Ikona e këngës shqiptare ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë, raporton “Ora News”.

Vaçe Zela: Nuk kam vdekur, jam e gjallë
(E Plotësuar) Nuk e dimë përse nxituan kaq shumë që të bënin publik lajmin e rremë se Artistja e Popullit, këngëtarja Vaçe Zela ka ndërruar jetë. Për fat të mirë, këngëtarja është në jetë.
TetovaSot | 02-Dec-2013 18:45
(E Plotësuar) Nuk e dimë përse nxituan kaq shumë që të bënin publik lajmin e rremë se Artistja e Popullit, këngëtarja Vaçe Zela ka ndërruar jetë. Për fat të mirë, këngëtarja është në jetë.

Ndahet nga jeta këngëtarja e madhe Vaçe Zela
Vdes në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela, zëri i shqipërisë. Artistja e madhe u larguar përfundimisht prej skenës në vitin 1992 dhe tani në moshën 74 vjeçare ndahet nga jeta.
Republika | 02-Dec-2013 17:45
Vdes në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela, zëri i shqipërisë. Artistja e madhe u larguar përfundimisht prej skenës në vitin 1992 dhe tani në moshën 74 vjeçare ndahet nga jeta.

Flet Vaçe Zela: Jam mirë
Vaçe Zela Një lajm për vdekjen e gjigantes së skenës shqiptare, Vaçe Zela u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale dhe disa media të caktuara. “Nuk kam vdekur.
Panorama | 02-Dec-2013 18:05
Vaçe Zela Një lajm për vdekjen e gjigantes së skenës shqiptare, Vaçe Zela u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale dhe disa media të caktuara. “Nuk kam vdekur.

Vace Zela: Jam mire, nuk e di kush e njoftoi vdekjen
“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vace Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigandja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.
AlMaKos | 02-Dec-2013 20:05
“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vace Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigandja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.

Vdes ikona e muzikës shqiptare Vaçe Zela
Ndërron jetë në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela. Ikona e këngës shqiptare ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë. Vaçe Zela Lindi në Lushnje në vitin 1939.
TetovaSot | 02-Dec-2013 17:35
Ndërron jetë në Zvicër këngëtarja e madhe Vaçe Zela. Ikona e këngës shqiptare ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë. Vaçe Zela Lindi në Lushnje në vitin 1939.

Vaçe Zela: Jam shëndoshë e mirë, nuk e di kush njoftoi vdekjen time
“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vaçe Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigantja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.
Gazeta Express | 02-Dec-2013 18:15
“Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vaçe Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigantja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.

Ndërron jetë ikona e muzikës shqiptare, Vaçe Zela
Është ndarë sot nga jeta këngëtarja e famshme shqiptare Vaçe Zela. Këngëtarja ka ndërruar jetë në Bazel të Zvicrës ku jetonte prej vitesh. Vaçe Zela ishte 74-vjeçe dhe prej kohësh ishte e sëmurë.
Gazeta Dita | 02-Dec-2013 17:15
Është ndarë sot nga jeta këngëtarja e famshme shqiptare Vaçe Zela. Këngëtarja ka ndërruar jetë në Bazel të Zvicrës ku jetonte prej vitesh. Vaçe Zela ishte 74-vjeçe dhe prej kohësh ishte e sëmurë.

Mikja nga Zvicra: Vaçe Zela është gjallë
Vaçe Zela është gjallë. Lajmi se ajo është ndarë nga jeta ka qenë i rremë dhe i nxituar. Këtë konfirmon për “Shqiptarja.com” nga Zvicra Edlira Dedja, muzikante dhe mikeshë e familjes Zela, pasi ka ...
InfoGlobi | 02-Dec-2013 17:45
Vaçe Zela është gjallë. Lajmi se ajo është ndarë nga jeta ka qenë i rremë dhe i nxituar. Këtë konfirmon për “Shqiptarja.com” nga Zvicra Edlira Dedja, muzikante dhe mikeshë e familjes Zela, pasi ka ...

Vaçe Zela: Jam shëndoshë e mirë, nuk e di kush njoftoi vdekjen time
Tiranë, 2 dhjetor – “Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vaçe Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigantja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.
Koha.net | 02-Dec-2013 17:35
Tiranë, 2 dhjetor – “Nuk kam vdekur. Jam gjallë”, janë fjalët e këngëtares së madhe Vaçe Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale, se gjigantja e skenës së muzikës shqiptare është shuar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved