Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Atentat në derën e shtëpisë, vdes në spital 38-vjeçari
Atentat në derën e shtëpisë, vdes në spital 38-vjeçari
BalkanWeb - 29-Nov-2012 09:46
SHKODER – Një 38-vjeçar ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë zjarri pranë banesës së tij, në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Tepe, mbrëmjen e 28 nëntorit, teksa 38-vjeçarit i kishin zënë pritë në derën e shtëpisë së tij.
Vrasje në Shkodër
Koha.net - 29-Nov-2012 11:16
Shkodër, 29 nëntor - Një 38-vjeçar ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë zjarri pranë banesës së tij, në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Tepe, mbrëmjen e 28 nëntorit, teksa 38-vjeçarit i kishin zënë pritë në derën e shtëpisë së tij.
Shkodër, Edmir Kocia, i vrarë në derë të shtëpisë, i dyshuar për disa vrasje
 - 29-Nov-2012 14:46
Personi i vrarë mbrëmjen e djeshme në Shkodër, Edmir Kocia, ishte me precedentë kriminalë, i dyshuar për disa vrasje. Policia tha se mbrëmjen e së enjtes, Edmir Koçia është qëlluar me katër plumba në derën e shtëpisë në lagjen Tepe të ...
Ndërron jetë 38-vjeçari, u qëllua me armë zjarri te dera e shtëpisë
 - 29-Nov-2012 09:36
Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës pasi është ekzekutuar me armë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20.45 të mbrëmjes së djeshme në lagjen ”Tepe” të qytetit të Shkodrës ku 38-vjeçari Edmir Koçija është ...
Atentat në Shkodër, vritet 38 vjeçari
 - 29-Nov-2012 09:46
Atentat në Shkodër, vritet 38 vjeçari Një 38-vjeçar ka mbetrur i vrarë mbrëmjen e 28 nëntorit në qytetin e Shkodrës. Sipas policisë, Edmir Koçia është qëlluar me breshëri automatiku dhe ka marrë katër plumba në trup.
Atentat me armë në Shkodër, vritet në derë të shtëpisë 38-vjecari
 - 29-Nov-2012 09:26
Një 38-vjecar vritet në derë të shtëpisë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen e Tepe të Shkodrës. Sipas policisë, nga plagët e marra viktima gjeti vdekjen në Spitalin Rajonal të Shkodrës 38 vjecari Miri Koçia.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE