21:35 Rifreskuar në
Bleona Qereti në ?Flavour Magazine?
Bleona Qereti në ?Flavour Magazine?
Botasot - 10-Mar-2013 17:37
Këngëtarjaj shqiptare, Bleona Qereti, po vazhdon përpjekjet e saj për të qenë pjesë e industrisë së muzikës botërore. Para pak ditësh Bleona publikoi filmin ku ajo ishte në një rol përkrah aktorit të njohur, Steven Seagal.
I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin
Yll Press - 09-Mar-2013 11:46
- Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi.
Bleona nis turne mediatik në Londër
Lajmeshqip - 08-Mar-2013 15:06
Këngëtarja Bleona Qereti, ka bërë të ditur se ajo do të nis një turne mediatik në Londër. Bleona është mjaft e përkushtuar kohëve të fundit, në ëndrrën e saj për të shënuar suksese ndërkombëtare, shkruajnë mediat.
Bleona Qerreti me foto “hot”
Kombetare - 08-Mar-2013 13:46
Bleona Qerreti pa dyshim që po përpiqet me çdo kusht të depërtojë në botën e dëshiruar të Hollywood-it. Sigurisht që ajo është një nga këngëtaret që pavarësisht gjithçkaje posedon forma të ardhurueshme femërore, për të cilat shumë vajza ...
I dashuri shqiptar "vret' Bleona Qeretin
BalkanWeb - 09-Mar-2013 09:06
TIRANE - Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi.
Bleona Qereti në “Flavour Magazine” (FOTO)
Yll Press - 11-Mar-2013 03:27
Bleona ka konfirmuar në rrjetin social Facebook se ajo është duke realizuar një sesion fotografish për revistën e njohur britanike “Flavour Magazine”.
I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin
Kombetare - 09-Mar-2013 14:46
Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi.
Bleona Qereti në “Flavour Magazine”
Telegrafi - 10-Mar-2013 10:36
Këngëtarjaj shqiptare, Bleona Qereti, po vazhdon përpjekjet e saj për të qenë pjesë e industrisë së muzikës botërore. Para pak ditësh Bleona publikoi filmin ku ajo ishte në një rol përkrah aktorit të njohur, Steven Seagal.
Bleona Qereti në kërkim të tregut britanik
ikub - 11-Mar-2013 13:27
Këngëtarjaj shqiptare, Bleona Qereti, po vazhdon përpjekjet e saj për të qenë pjesë e industrisë së muzikës botërore. Para pak ditësh Bleona publikoi filmin ku ajo ishte në një rol përkrah aktorit të njohur, Steven Seagal.
Bleona "vritet" nga i dashuri shqiptar
Albtime - 10-Mar-2013 22:57
Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi.
Bleona Qerreti në skena të nxehta tek filmi me Steven Segal
LajmiFundit - 10-Mar-2013 19:27
Ambiciet e saj për të qenë sa më e pranishme në ekranin amerikan, ajo me çdo kusht mundohet t’i bëjë realitet. Kështu, këngëtarja Bleona Qereti tashmë në ekranin amerikan shfaqet edhe si aktore.
Bleona, skena të nxehta te filmi me Steven Segal
ikub - 10-Mar-2013 17:37
Qereti është prezantuar me rolin e Lunës, në serialin e aktorit dhe producentit të njohur Steven Segal, të cilin në mediat shqiptare Bleona e ka prezantuar si mik të saj.
I dashuri shqiptar ?vret? Bleona Qeretin
Botasot - 09-Mar-2013 10:56
Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi.
Bleona, në skena të nxehta te filmi me Steven Segal
Koha.net - 09-Mar-2013 20:56
Ambiciet e saj për të qenë sa më e pranishme në ekranin amerikan, ajo me çdo kusht mundohet t’i bëjë realitet. Kështu, këngëtarja Bleona Qereti tashmë në ekranin amerikan shfaqet edhe si aktore.
Imazhe
Bleona Qereti në ?Flavour Magazine?
Botasot
I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin
Yll Press
Bleona nis turne mediatik në Londër
Lajmeshqip
Bleona Qerreti me foto “hot”
Kombetare
I dashuri shqiptar "vret' Bleona Qeretin
BalkanWeb
Bleona Qereti në “Flavour Magazine” (FOTO)
Yll Press
I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin
Kombetare
Bleona Qereti në “Flavour Magazine”
Telegrafi
Bleona Qereti në kërkim të tregut britanik
ikub
Bleona "vritet" nga i dashuri shqiptar
Albtime
Bleona Qerreti në skena të nxehta tek filmi me Steven Segal
LajmiFundit
Bleona, skena të nxehta te filmi me Steven Segal
ikub
I dashuri shqiptar ?vret? Bleona Qeretin
Botasot
Bleona,  në skena të nxehta te filmi me Steven Segal
Koha.net


Share
 |