04:33 Rifreskuar në
Sot hidhet shorti për Champions League
Champions League, hidhet shorti, ja çiftet në fazën e 1/16
 - 16-Dec-2011 12:42
Është hedhur sot shorti i Champions League për caktimin e ndeshjeve që do të luhen në kuadër të fazës 1/16 për sezonin e këtij viti. Lajmifundit.com raporton se shorti përcaktoi ndeshjet si më poshtë: Lyon – APOEL Nicosia Napoli – Chelsea ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit