13:19 Rifreskuar në
Pejë, lëndohen 20 nxënës, 2 në gjendje të rëndë
Pejë, lëndohen 20 nxënës, 2 në gjendje të rëndë
Kombetare - 01-Mar-2013 15:51
Një incident ka ndodhur mesditën e sotme në Pejë. Rreth 20 nxënës të shkollës fillore kanë mbeturtë lënduar ndërsa 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën.
Pejë, lëndohen 20 nxënës
Top Channel - 01-Mar-2013 16:31
Mbi 20 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme kanë marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje kritike. Nxënësit ndodheshin në palestrën sportive “Karagaçi”, në një koncert humanitar që ishte organizuar për të ...
Pejë, plagosen gjatë koncertit 20 nxënës të shkollës fillore
BalkanWeb - 01-Mar-2013 15:51
PEJE- Rreth 20 të shkollës fillore të Komunës së Pejës janë lënduar, nërsa dy prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën. Nxënësit e shkollave fillore të Pejës ishin mbledhur për një koncert humanitar në palestrën e sporteve "Karagaqi".
Rrënohet rrethoja e shkallëve në "Karagaç", mbi 20 nxënës të lënduar
Koha.net - 01-Mar-2013 17:51
Pejë, 1 mars - Rreth 20 filloristë të shkollave fillore të Pejës janë lënduar, dy prej të cilëve thuhet të jenë në gjendje të rëndë, pasi mbi ta ka rënë një pjesë e rrethojës së shkallëve të palestrës së sporteve “Karagaçi”, ku po mbahej ...
Kosovë, plagosen 20 nxënës të shkollës fillore, gjatë një koncerti
Shekulli - 01-Mar-2013 16:01
Një aksident i rëndë ka ndodhur në ambientet e një pallati sporti në Pejë të Kosovës. Shkallët e pallatit të sportit janë shembur duke bërë që si rrjedhojë të plagosen 20 nxënës, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.
Lëndohen më shumë se 20 nxënës në Pejë
Botasot - 01-Mar-2013 15:21
Rreth 20 filloristë të Komunës së Pejës janë lënduar, dy prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën. Nxënësit e shkollave fillore të Pejës ishin mbledhur për një koncert humanitar në palestrën e sporteve "Karagaqi".
Incident në Pejë, rreth 20 të lënduar
Lajmeshqip - 01-Mar-2013 17:51
Peje -Rreth 20 të rinj, të cilët ishin pjesmarrës në një koncert humanitar të organizuar në Pejë, janë lënduar sot në një incident, i cili ka ndodhur në palestrën e sportit të këtij qyteti, ku edhe po mbahej koncerti.
Lëndohen mbi 20 nxënës në Pejë
Botasot - 01-Mar-2013 16:01
Mbi 20 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme kanë marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje kritike. Nxënësit ndodheshin në palestrën sportive “Karagaçi” në një koncert humanitar që ishte organizuar për ta ...
Imazhe
Pejë, lëndohen 20 nxënës, 2 në gjendje të rëndë
Kombetare
Pejë, lëndohen 20 nxënës
Top Channel
Pejë, plagosen gjatë koncertit 20 nxënës të shkollës fillore
BalkanWeb
Rrënohet rrethoja e shkallëve në "Karagaç", mbi 20 nxënës të lënduar
Koha.net
Kosovë, plagosen 20 nxënës të shkollës fillore, gjatë një koncerti
Shekulli
Lëndohen më shumë se 20 nxënës në Pejë
Botasot
Incident në Pejë, rreth 20 të lënduar
Lajmeshqip
Lëndohen mbi 20 nxënës në Pejë
Botasot


Share
 |