Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kosovë, plagosen 20 nxënës të shkollës fillore, gjatë një koncerti
Kosovë, plagosen 20 nxënës të shkollës fillore, gjatë një koncerti
 - 01-Mar-2013 16:01
Një aksident i rëndë ka ndodhur në ambientet e një pallati sporti në Pejë të Kosovës. Shkallët e pallatit të sportit janë shembur duke bërë që si rrjedhojë të plagosen 20 nxënës, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.
Lëndohen më shumë se 20 nxënës në Pejë
Bota Sot - 01-Mar-2013 15:21
Rreth 20 filloristë të Komunës së Pejës janë lënduar, dy prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën. Nxënësit e shkollave fillore të Pejës ishin mbledhur për një koncert humanitar në palestrën e sporteve "Karagaqi".
Rrënohet rrethoja e shkallëve në "Karagaç", mbi 20 nxënës të lënduar
Koha.net - 01-Mar-2013 17:51
Pejë, 1 mars - Rreth 20 filloristë të shkollave fillore të Pejës janë lënduar, dy prej të cilëve thuhet të jenë në gjendje të rëndë, pasi mbi ta ka rënë një pjesë e rrethojës së shkallëve të palestrës së sporteve “Karagaçi”, ku po mbahej ...
Incident në Pejë, rreth 20 të lënduar
 - 01-Mar-2013 17:51
Peje -Rreth 20 të rinj, të cilët ishin pjesmarrës në një koncert humanitar të organizuar në Pejë, janë lënduar sot në një incident, i cili ka ndodhur në palestrën e sportit të këtij qyteti, ku edhe po mbahej koncerti.
Pejë, plagosen gjatë koncertit 20 nxënës të shkollës fillore
BalkanWeb - 01-Mar-2013 15:51
PEJE- Rreth 20 të shkollës fillore të Komunës së Pejës janë lënduar, nërsa dy prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën. Nxënësit e shkollave fillore të Pejës ishin mbledhur për një koncert humanitar në palestrën e sporteve "Karagaqi".
Pejë, lëndohen 20 nxënës
 - 01-Mar-2013 16:31
Mbi 20 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme kanë marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje kritike. Nxënësit ndodheshin në palestrën sportive “Karagaçi”, në një koncert humanitar që ishte organizuar për të ...
Lëndohen mbi 20 nxënës në Pejë
Bota Sot - 01-Mar-2013 16:01
Mbi 20 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme kanë marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje kritike. Nxënësit ndodheshin në palestrën sportive “Karagaçi” në një koncert humanitar që ishte organizuar për ta ...
Pejë, lëndohen 20 nxënës, 2 në gjendje të rëndë
 - 01-Mar-2013 15:51
Një incident ka ndodhur mesditën e sotme në Pejë. Rreth 20 nxënës të shkollës fillore kanë mbeturtë lënduar ndërsa 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE