ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:35

Evazion fiskal, paditet penalisht biznesmeni Rezart Taçi

Evazion fiskal, paditet penalisht biznesmeni Rezart Taçi
Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit ka dorëzuar në prokurori kallëzimin penal ndaj biznesmenit të njohur Rezart Taçi me akuzat për evazion ...
Mapo | 22-Dec-2013 10:32
Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit ka dorëzuar në prokurori kallëzimin penal ndaj biznesmenit të njohur Rezart Taçi me akuzat për evazion ...

Paditet e gjithë familja Taçi/ Ja DOSJA e plotë me abuzime prej dhjetëra miliona euro
Një dosje tronditëse, gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babain dhe motrën e tij. Mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, falsifikim ...
GazetaTema | 21-Dec-2013 19:37
Një dosje tronditëse, gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babain dhe motrën e tij. Mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, falsifikim ...

Policia padit Rezart Taçin: Fshehu 15 milionë dollarë
Tiranë, 22 dhjetor- Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerë 15 milionë dollarë.Në padinë e ...
Koha.net | 22-Dec-2013 16:37
Tiranë, 22 dhjetor- Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerë 15 milionë dollarë.Në padinë e ...

Familja Taçi në hetim për pesë akuza, mes tyre edhe pastrim parash
Familja Taci nen hetim per nje sere akuzash te renda. Rezart Taci, motra e tij Anika dhe babai Mustafa Taci jane te dyshuar per 5 vepra penale, fshehjes të të ardhurave, mospagimi i taksave dhe ...
Bota Sot | 22-Dec-2013 12:42
Familja Taci nen hetim per nje sere akuzash te renda. Rezart Taci, motra e tij Anika dhe babai Mustafa Taci jane te dyshuar per 5 vepra penale, fshehjes të të ardhurave, mospagimi i taksave dhe ...

Mashtrim, falsifikim dhe miliona euro evazion, paditet e gjithë familja Taçi
Rezart Taçi dhe familjarë të tij janë kallzuar në Prokurori nga Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.
Gazeta Dita | 21-Dec-2013 20:37
Rezart Taçi dhe familjarë të tij janë kallzuar në Prokurori nga Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Mashtrim 25 mln €, kallëzim penal për gjithë familjen Taçi
Një dosje me gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babain dhe motrën e tij. Akuzat përfshijnë mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, ...
Republika | 21-Dec-2013 21:52
Një dosje me gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babain dhe motrën e tij. Akuzat përfshijnë mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, ...

Familja Taçi në hetim për pesë akuza, mes tyre edhe pastrim parash
Familja Taci nen hetim per nje sere akuzash te renda. Rezart Taci, motra e tij Anika dhe babai Mustafa Taci jane te dyshuar per 5 vepra penale, fshehjes të të ardhurave, mospagimi i taksave dhe ...
ABCNews | 22-Dec-2013 12:32
Familja Taci nen hetim per nje sere akuzash te renda. Rezart Taci, motra e tij Anika dhe babai Mustafa Taci jane te dyshuar per 5 vepra penale, fshehjes të të ardhurave, mospagimi i taksave dhe ...

Evazioni, si u shpërndanë lekët e ARMO-s brenda familjes Taçi
Paratë që Rezart dhe Anika Taçi morën nga shitja e kompanisë ARMO kanë kaluar, sipas dokumentit të Antikrimit Ekonomik, menjëherë në duar të ndryshme të gjithë familjarëve të tij, për të kryer ...
Ilirida | 22-Dec-2013 12:47
Paratë që Rezart dhe Anika Taçi morën nga shitja e kompanisë ARMO kanë kaluar, sipas dokumentit të Antikrimit Ekonomik, menjëherë në duar të ndryshme të gjithë familjarëve të tij, për të kryer ...

Policia padit Rezart Taçin: Fshehu 15 milionë dollarë
Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerë 15 milionë dollarë.Në padinë e dorëzuar javët e fundit ...
AlMaKos | 22-Dec-2013 17:47
Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerë 15 milionë dollarë.Në padinë e dorëzuar javët e fundit ...

Kallëzohet për evazion Rezart Taçi
Tiranë, 21 dhjetor - Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, pas hetimesh intensive në sekret të plotë, gjatë dy muajve të fundit, dorëzoi në ...
Koha.net | 21-Dec-2013 22:17
Tiranë, 21 dhjetor - Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, pas hetimesh intensive në sekret të plotë, gjatë dy muajve të fundit, dorëzoi në ...

Policia padit Rezart Taçin: Fshehu 15 milionë dollarë
Rezart Taci TIRANE- Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerën e 15 milionë dollarëve.
Panorama | 22-Dec-2013 10:17
Rezart Taci TIRANE- Drejtoria e Tatimeve dhe Policia e Shtetit kanë paditur në Prokurori biznesmenin Rezart Taçi me një sërë akuzash për abuzime financiare në vlerën e 15 milionë dollarëve.

Publikohet dosja ?Taçi?, e gjithë familja nën hetim për miliona euro
Një dosje me gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babanë dhe motrën e tij. Akuzat përfshijnë mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, ...
Bota Sot | 21-Dec-2013 20:57
Një dosje me gjashtë akuza për Rezart Taçin, por edhe për nënën, babanë dhe motrën e tij. Akuzat përfshijnë mosshlyerje detyrimesh, abuzim me TVSH-në, mashtrime prej miliona eurosh, pastrim parash, ...

Kallëzim penal për Rrezart Taçin
Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, pas hetimesh intensive në sekret të plotë, gjatë dy muajve të fundit, dorëzoi në prokurori kallëzimin ...
InfoGlobi | 21-Dec-2013 23:17
Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, pas hetimesh intensive në sekret të plotë, gjatë dy muajve të fundit, dorëzoi në prokurori kallëzimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved