Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Mbahet me sukses provimi shtetëror i maturës
Mbahet me sukses provimi shtetëror i maturës
Alsat-M - 12-Jun-2012 18:02
Në të gjitha shkollat e mesme të Maqedonisë sot u realizuar provimi i dytë i maturës shtetërore, ku nxënësit zgjodhën lëndën e preferuar. Me këtë rast, zv/ministri i arsimit Safet Neziri vizitoi shkollat e mesme të Kumanovës dhe atë të ...
Arsimi 9-vjeçar, zhvillohet provimi i lirimit i Gjuhës Shqipe
 - 13-Jun-2012 09:32
Arsimi 9-vjeçar, zhvillohet provimi i lirimit i Gjuhës Shqipe Nxënësit e arsimit 9-vjeçar zhvillojnë provimin e Gjuhës Shqipe . Rregullat dhe masat e sigurisë janë pothuajse të njëjtat që funksionojnë për Maturën Shtetërore.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE