Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Bleona: Kosova zemra ime
 - 06-Sep-2012 09:28
“Personi i cili e ka nxjerr këtë video që është bërë diku në vitin 1998-99, ka apsulutisht arsye tjera, ai është një psikopat një njeri i sëmur mendor”, thotë Bleona.
Bleona: Ai që e hodhi videon është psikopat
Koha.net - 06-Sep-2012 11:38
Prishtinë, 6 shtator - Ishte planifikuar që konferenca e shtypit e këngëtares Bleona Qereti të niste në orën 15: 00 gjë që nuk ndodhi. Por gazetarët dhe fotoreporterët u mërziten pak, por më pas me justifikimin dhe buzëqeshjen e artistes ...
Bleona Qereti, shfaqet nudo
 - 07-Sep-2012 12:48
Në një konference pak ditë më parë ditë më parë, që pati bukuroshja Bleona Qereti ka patur në Prishtinë, është shprehur se ajo se nuk do të pozonte nudo.
Bleona, më 8 shtator, koncert në sheshin e Prishtinës
Koha.net - 05-Sep-2012 12:08
Prishtinë, 5 shtator - Ajo ka ardhur të martën pasdite, pas orës 16:00, në Aeroportin e Prishtinës, natyrisht me avionin privat, për ta vizituar kryeqytetin e Kosovës.
Bleona: Ai që e hodhi videon është psikopat
 - 06-Sep-2012 13:18
Prishtinë, 6 shtator – Ishte planifikuar që konferenca e shtypit e këngëtares Bleona Qereti të niste në orën 15: 00 gjë që nuk ndodhi. Por gazetarët dhe fotoreporterët u mërziten pak, por më pas me justifikimin dhe buzëqeshjen e artistes ...
Youtube heq videon lakuriq të Bleonës
Koha.net - 07-Sep-2012 16:48
Prishtinë, 7 shtator - Video ku këngëtarja Bleona Qereti shihej thuajse krejtësisht nudo derisa po ndërronte gardërobën për të dalë në skenë, është suspenduar nga Youtube, brenda pak minutash qëndrimi aty.
Bleona: Ai që e hodhi videon është psikopat (VIDEO)
 - 06-Sep-2012 14:38
Këngëtarja ka sqaruar për opinionin publik se është shumë pa vend që të mendohet se një këngëtare që ka lindur edhe rritur në Shqipëri të flasë apo të këndojë serbisht, pasi nuk di asnjë fjalë.
Bleona: Albumin nuk e kam paguar me paratë e burrit
 - 05-Sep-2012 12:48
Bleona Qereti thotë se tre milionë dollarët për realizimin e albumit të saj të ri nuk ia ka marrë burrit të saj, Ganiut, por i ka siguruar nga kreditë dhe sponsorët.
Inçizohet fshehtas Bleona Qereti nudo – VIDEO
 - 06-Sep-2012 23:58
Se ajo është e nxehtë edhe me tesha veshë askush së ka vë në dyshim asnjëherë. Bleona Qerreti, këngëtarja që jeton dhe vepron në Amerikë, ka thënë dje në Prishtinë në një konferencë për media se asnjëherë nuk do të pranonte të pozonte nudo.
Bleona Qereti kapet “mat” nga një video amatore komplet nudo ! (Foto)
 - 07-Sep-2012 09:48
Është kritikuar shpeshherë për performancat e saj provokative, por tani ajo ka kaluar kufinjt. Sigurisht, jo qëllimisht, këngëtarja seksi, Bleona Qereti është shfaqur në një foto amatore plotësisht e zhveshur.
Bleona Qereti në ofsajd, përsëri nudo ! (Video +18)
 - 06-Sep-2012 23:48
Është kritikuar shpeshherë për performancat e saj provokative, por tani ajo ka kaluar kufinjt. Sigurisht, jo qëllimisht, këngëtarja seksi, Bleona Qereti është shfaqur në një video amatore plotësisht e zhveshur.
Bleona Qerreti nudo (VIDEO E PLOTE)
 - 07-Sep-2012 17:59
Këngëtarja Bleona Qerreti është bërë pjesë e një skandali ndërsa në publik janë shfaqur imazhet e saja nudo. E sapo kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ajo nisi një cikël koncertesh nëpër Shqipëri por duket se famën më të madhe po e ...
Bleona koncert në Prishtinë
 - 05-Sep-2012 12:58
Bleona koncert në Prishtinë Bleona Qereti ka mbërritur të martën pasdite në Prishtinë me avionin e saj privat. Këngëtarja do të marrë pjesë në koncertin që do të organizohet 8 shtator, në orën 21:00, në sheshin ‘Nëna Terezë”, ky natyrisht ...
Galeri

Lajmet Kryesore