01:56 Rifreskuar në
Aleanca Kuq e Zi është tani parti
Regjistrohet në Gjykatë, Aleanca Kuq e Zi nga dje parti politike
Panorama - 22-Mar-2012 12:17
TIRANE – Gjykata e Tiranës pranoi dje regjistrimin e Aleancës Kuq e Zi në regjistrin e partive politike të vendit, me Kreshnik Spahiun si kryetar të saj.
Partia Aleanca Kuq e Zi regjistrohet në gjykatë
 - 21-Mar-2012 16:29
Gjykata e Tiranës ka pranuar regjistrimin e partisë ‘Aleanca Kuq e Zi”, me kryetar Kreshnik Spahiun. Pas dy seancash gjyqtari Arben Mullai vendosi të pranojë kërkesën për regjistrimin, si person juridik të partisë më të re që do të garojë ...
Zyrtarizohet partia e Spahiut
 - 21-Mar-2012 17:19
Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e Aleancës Kuq e ZI, që kjo e fundit të regjistrohet si një parti politike pas dorëzimit të 3700 firmave, statusit dhe programit të saj.
AK-ja partia më e re politike në Shqipëri
 - 21-Mar-2012 16:20
Tiranë – Aleanca Kuqezi është partia më e re e regjistruar në Gjykatën e Tiranës, duke iu bashkëngjitur vargut të më shumë se 100 partive që ka vendin, një pjesë e të cilave thjesht ekzistojnë me emër.
Zyrtarizohet partia “Aleanca Kuqezi”
 - 22-Mar-2012 11:37
Aleanca Kuqezi është kthyer dhe zyrtarisht në parti politike. Gjykata e Shkallës së Parë të Rrethit Gjyqësor Tiranë ka pranuar kërkesën me 3700 firma. Gjithashtu AK ka paraqitur statusin dhe programin.
AK, zyrtarisht parti politike. Spahiu, kreu deri në maj
Panorama - 21-Mar-2012 15:20
TIRANE- Aleanca Kuq e Zi eshte tashme zyrtarisht parti politike. Gjykata pas shqyrtimit te firmave te nevojshme, statutit dhe programit te saj e ka njohur ate si nje parti politike.
Programi AK: Shqipëri-Kosovë si SHBA-Kanada
BalkanWeb - 22-Mar-2012 07:49
TIRANE -Aleanca Kuq e Zi nga dje është partia më e re në spek trin politik në vend. Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e Aleancës Kuq e Zi për regjistrimin si forcë politike, pasi kjo e fundit ka dorëzuar 3700 firma, statusin dhe ...
Aleanca Kuq e Zi zyrtarisht parti politike, depoziton dokumentet në gjykatë
 - 21-Mar-2012 16:50
Aleanca Kuq e Zi është regjistruar si forcë politike në Gjykatën e Tiranës me kryetar Kreshnik Spahiun. Në dokumentet bashkangjitur thuhet se kjo parti ka si synim të mbrojë dokumentin themeltar të Republikës së Shqipërisë, Kushtetutën, të ...
Partia Aleanca Kuq e Zi regjistrohet në gjykatë
Bota Sot - 21-Mar-2012 17:39
Gjykata e Tiranës ka pranuar regjistrimin e partisë ‘Aleanca Kuq e Zi”, me kryetar Kreshnik Spahiun. Pas dy seancash gjyqtari Arben Mullai vendosi të pranojë kërkesën për regjistrimin, si person juridik të partisë më të re që do të garojë ...
Aleanca Kuq e Zi nga sot parti politike, Kreshnik Spahiu në krye deri në maj
BalkanWeb - 21-Mar-2012 16:59
TIRANË- Aleanca Kuq e Zi nga sot bëhet partia më e re në spektrin politik në vend. Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e Aleancës Kuq e ZI, pasi kjo e fundit ka dorëzuar 3700 firma, statusin dhe programin e saj.
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit