Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Lista zyrtare: Universitetet, 27 647 fituesit sipas degëve. Pikët minimale për fituesit në çdo fakultet
Lista zyrtare: Universitetet, 27 647 fituesit sipas degëve. Pikët minimale për fituesit në çdo fakultet
Panorama - 18-Sep-2012 12:29
Gazeta publikon tabelën e MASH. Pikët minimale për fituesit në çdo fakultet. Datat e regjistrimit. I gjithë procesi do të kryhet online deri më 23 shtator . Publikohet tabela me pikët e fituesit të fundit për 11 universitetet.
Shkollat e larta, mësimi nis me 8 tetor
 - 18-Sep-2012 19:09
Shkollat e larta, mësimi nis me 8 tetor Viti i ri akademik nis në datën 8 tetor . Ministri i Arsimit, tha se sapo është publikuar lista me të rinjtë fitues , të cilët duhet të nisin të kryejnë regjistrimin online, sipas preferencave të ...
Universitetet, nesër nis regjistrimi online i fituesve
BalkanWeb - 17-Sep-2012 18:09
TIRANE - Regjistrimi i studentëve fitues për këtë vit akademik nis nesër, ndërkohë Agjencia Kombëtare e Provimeve do të mbyllë sot në mbrëmje të gjitha përllogaritjet e fundit, për të bërë publike më pas të gjithë fituesit.
Studentët e rinj, më 1 tetor lista përfundimtare
 - 18-Sep-2012 17:59
Më 8 tetor, plot 27 mijë studentë do të nisin vitin e ri akademik në të gjithë vendin. Ministri i Arsimit, tha se sapo është publikuar lista me të rinjtë fitues, të cilët duhet të nisin të kryejnë regjistrimin online, sipas preferencave të ...
Regjistrimi online, fituesit 5 ditë kohë për regjistrim në fakultete
OraNews - 18-Sep-2012 17:59
Fituesit në Universitet do të kënë vetëm 5 ditë kohë për t`u regjistruar. Autoritetet e Ministrisë së Arsimit e kanë quajtur këtë një hapësirë të mjaftueshme për shkak se regjistrimi online bëhet në pak minuta dhe mjafton vetëm aksesi në ...
Të martën nis regjistrimi i studentëve fitues
 - 17-Sep-2012 17:29
Tiranë – Gjatë ditës së nesërme nis regjistrimin i studentëve fitues për këtë vit akademik. Agjencia Kombëtare e Provimeve do të mbyllë sot në mbrëmje të gjitha përllogaritjet e fundit, për të bërë publike më pas të gjithë fituesit.
Fituesit në Universitete, nis regjistrimi përmes internetit
 - 18-Sep-2012 19:19
Kandidatët fitues për në universitete kanë kontrolluar tashmë emrat në listën me rreth 27 mijë studentë, që do të pranohen në ciklin e parë të studimeve me kohë të plotë në 11 insitutcionet e arsimit të lartë në vend.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE