Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Qeveria: Ja sa i rritëm pagat, i përballuam pa borxhe
Qeveria: Ja sa i rritëm pagat, i përballuam pa borxhe
BalkanWeb - 20-Aug-2012 14:52
TIRANE -Sot Kryeministri Berisha firmosi vendimin e Qeverisë të Mbledhjes së datës 16 Gusht për rritjen e rrogave të punonjësve të administratës.
Mëhilli:Performanca ekonomike solli rritje pagash
Panorama - 20-Aug-2012 15:03
TIRANE- Kryeministri, Sali Berisha ka firmosur sot vendimin e marrë nga qeveria disa ditë më parë për rritjen e rrogave të punonjësve të administratës.
PD: Rritja e pagave, falë administratës sonë
 - 20-Aug-2012 16:52
“Rritja e fundit e rrogave të punonjësve të administratës është rezultat direkt i performancës ekonomike të vendit dhe është bërë tërësisht bazuar në të ardhurat e mbledhura nga taksat dhe tatimet”, deklaroi zëdhënësja e kryeministrit, ...
Qeveria: Shqipëria vendi me rritjen më të madhe të pagave e pensioneve
Bota Sot - 20-Aug-2012 14:12
Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e kryeministrisë Erla Mëhilli ka pasqyruar rritjen e pagave dhe të pensioneve që nga viti 2005, duke theksuar se qeveria nuk ka marrë asnjë qindarkë borxh për të realizuar këtë, ajo tha se Shqipëria ...
Qeveria: Shqipëria, vendi me rritjen më të shpejtë të rrogave dhe pensioneve në Europë
 - 20-Aug-2012 14:42
Kështu është shprehur zëdhënësja e kryeministrisë, Erla Mëhilli, në një konferencë për shtyp. Ajo tha se në sajë të të ardhurave të mira fiskale dhe performancës së mirë së administratës shtetërore u arrit çdo vit rritja e rrogave dhe ...
Berisha firmos rritjen e pagave
 - 20-Aug-2012 16:42
Zëdhënësja e kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli, njoftoi ditën e hënë firmosjen nga kryeministri të vendimit të qeverisë për rritjen e pagave të nëpunësve të administratës.
Mëhilli: Berisha firmosi VKM-në, rriten pagat e mjekëve, mësuesve e policëve
 - 20-Aug-2012 14:52
Zëdhënësja e qeverisë Erla Mehilli ne nje deklarate për median, njoftoi se sot Kryeministri Berisha firmosi vendimin e Qeverisë të Mbledhjes së datës 16 Gusht për rritjen e rrogave të punonjësve të administratës.
Rritja e rrogave, Qeveria: Nuk është bërë me borxhe
OraNews - 20-Aug-2012 14:22
Kryeministri Berisha ka firmosur sot vendimin e Qeverisë të mbledhjes së datës 16 gusht për rritjen e rrogave të punonjësve të administratës. Në një konferencë për shtyp zëdhënësja e Kryeministrisë, Erla Mëhilli, teksa prezantoi skemën e ...
Shqipëria vendi me rritjen më të madhe të pensioneve
Koha.net - 20-Aug-2012 14:22
Tiranë, 20 gusht - Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e kryeministrisë Erla Mëhilli ka pasqyruar rritjen e pagave dhe të pensioneve që nga viti 2005, duke theksuar se qeveria nuk ka marrë asnjë qindarkë borxh për të realizuar këtë, ...
Qeveria thotë se ka rritur pagat dhe pensionet çdo vit
 - 20-Aug-2012 14:22
Qeveria thotë se ka rritur pagat dhe pensionet çdo vit Erla Mëhilli Qeveria nga viti 2005 deri në ditët e sotme ka vijuar të rrisë pagat dhe pensionet . Kështu është shprehur zëdhënësja e qeverisë, Erla Mëhilli në një deklaratë për mediat.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE