Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:14
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Brazil 2014, Kalendari i Kombëtares shqiptare
Dje në Zvicër janë vendosur datat e ndeshjeve për ekipet Kombëtare në kuadër të Eliminatoreve të Kampionatit Botëror Brazil 2014. Siç dihet në grupin tonë Eliminator për Zonën e Europës marrin pjesë Norvegjia, Zvicra, Sllovenia, Shqipëria, ...
Brazil 2014, Kalendari i Kombëtares shqiptare
 - 23-Nov-2011 09:38
Dje në Zvicër janë vendosur datat e ndeshjeve për ekipet Kombëtare në kuadër të Eliminatoreve të Kampionatit Botëror Brazil 2014. Siç dihet në grupin tonë Eliminator për Zonën e Europës marrin pjesë Norvegjia, Zvicra, Sllovenia, Shqipëria, ...
Qipro, kundërshtarja e parë e Shqipërisë në eliminatoret për Botërorin 2014
 - 22-Nov-2011 17:29
Janë përcaktuar datat në të cilat do të luajë kombëtarja e Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve të Botërorit 2014. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë para tifozëve të vet kundër Qipros më 7 shtator 2012.
Eleminatoret e botërorit 2014, kalendari i ndeshjeve për Shqipërinë
 - 22-Nov-2011 14:08
Përcaktohen datat në të cilat do të luajë Kombëtarja e Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve të Botërorit 2014. Ndeshja e aprë do të luhet në vendin tonë ku Shqipëria do të presë Qipron më 7 shtator 2012.
Eliminatoret e Botërorit 2014, zbardhet kalendari i Shqipërisë
 - 22-Nov-2011 20:28
Ndeshjet kualifikuese do të fillojnë më 7 shtator të vitit të ardhshëm dhe do të mbyllen më 15 tetor 2013. Kuqezinjtë tanë e nisin në shtëpi me qipriotët dhe e mbyllin në fushën e këtyre të fundit, me shpresën se kësaj here do të bëjnë ...
Shqipëria ndaj Qipros i nis eliminatorët e botërorit
Bota Sot - 22-Nov-2011 23:08
Kombëtarja e Shqipërisë zyrtarisht më 7 shtator të vitit të ardhshëm do të nis ndeshjet kualifikuese për botërorin “Brazili 2014”. Kombëtarja e Shqipërisë zyrtarisht më 7 shtator të vitit të ardhshëm do të nis ndeshjet kualifikuese për ...
“Brazil 2014”, fillojmë dhe mbarojmë me Qipron
 - 22-Nov-2011 14:58
Shqipëria do ta nisë dhe do ta përfundojë ndaj Qipros fushatën kualifikuese për Kampionatin Botëror “Brazil 2014”. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ishte sot në Zvicër së bashku me dy ish-futbollistët e ...
Eliminatoret e Botërorit 2014, zbardhet kalendari i Shqipërisë
Panorama - 22-Nov-2011 19:38
Eliminatoret për Botërorin 2014, kombëtarja e Shqipërisë do t’i startojë në fushën e vet, më 7 shtator 2012, ndaj Qipros. Ndërkohë, janë fiksuar edhe datat dhe ndeshjet e tjera, duke kompetuar kësosoji kalendarin e Grupit E eliminator për ...
Botërori 2014, publikohet kalendari i ndeshjeve të kombëtares shqiptare
 - 23-Nov-2011 09:48
Në grupin E eliminator për këtë kompeticion, në të cilin, përvec Shqipërisë, marrin... pjesë edhe Qipro, Zvicra, Norvegjia, Sllovenia dhe Islanda, ndeshjet kualifikuese do të fillojnë më 7 shtator të vitit të ardhshëm dhe do të mbyllen më ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Mbyllet debati i fundit Clinton-Trump, sondazhet flasin për ruajtje të epërsisë së kandidates demokrate
Rrëfimi i kosovarit që gjykoi në sfidën Barcelona – Manchester City (VIDEO)
Renditja e FIFA-s, Kombëtarja shqiptare zbret në vendin e 47
Denoncimi bombë i gazetarit: Pronari i rrobaqepësisë jep punonjësit me qira te kultivimi i drogës, ngjarja në Fushë Krujë
Rrëzohen sërish turqit, konsorciumi shqiptar mbetet fitues i konçesionit të rrugës Durrës – Kukës
FOTO/ Xhihadistët e ISIS turpërohen largohen nga Mosuli me rroba grash
Basha: Protesta për zgjedhje të lira, pa Ramën kryeministër!
Ligjërimi me pullë të kuqe i kryeministrit, spiranca e fundit politike
Fiton Interi, nuk ndalen Schalke 04 dhe Shakthar
Pas sherrit në Kuvend; Rama kafe me deputetët e PD