22:06 Rifreskuar në
Miratohet Plani Rregullues i Tiranës
Plani i Tiranës, Berisha: Rama, kryetari i babëzisë. Topi u shit për 3 leje ndërtimi
OraNews - 15-Feb-2013 10:57
Është mbledhur sot në drejtimin e kryeministrit Këshilli Kombëtar i Rregullimit të Territorit, e cila pritet të miratojë planin rregullues të Tiranës.
Miratohet Plani Rregullues i Tiranës
 - 15-Feb-2013 12:42
Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Rregullimit të Territorit u miratua Plani Rregullues i kryeqytetit. Në fjalën e tij, Kryeministri Sali Berisha akuzoi ish-kryetarin e Bashkisë Edi Rama, që sipas Berishës, do të mbahet mend si kreu i ...
Berisha: Kreu i shtetit shiti karrigen për tri leje ndërtimi! Rama peshohej me miliona
 - 15-Feb-2013 11:09
TIRANE—Në mbledhjen e Këshillit të Rregullim Territorit të Republikës kryeministri Sali Berisha tha se do të miratohet plani rregullues i ri i kryeqytet.
Berisha: Rama kryetari i babëzisë. Topi shiti karrigen për 3 leje ndërtimi
BalkanWeb - 15-Feb-2013 10:33
TIRANE - Këshilli Kombëtar i Rregullimit të Territorit miratoi me unanimitet planin e ri urbanistik të Tiranës. Në mbledhjen e KKRTSH-së, kryeministri Berisha theksoi se kryeqyteti kishte nevojë jetike për këtë plan, i cili siç tha ai, ka ...
Plani rregullues i Tiranës, Berisha akuza ndaj Ramës dhe Topit
 - 15-Feb-2013 10:57
Kryeministri Berisha akuzoi sot ish-kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Edi Rama se gjatë kohës që ishte në krye të bashkisë synonte vazhdimin e betonizimit të Tiranës.
KKRTSH, Berisha: Rama, kryetari i babëzisë. Topi shiti karrigen për 3 leje ndërtimi
Panorama - 15-Feb-2013 10:57
TIRANE- Prezantohet Plani Rregullues i Tiranes ne Keshillin Kombëtar të Territorit. Ne nisje te mbledhjes, kryeministri Sali Berisha vleresoi inisiativen dhe planin, i cili sipas tij vendos në epiqendër qytetarin dhe hapësirat e tij ...
Plani rregullues, Berisha: Rama, kryetar i babëzisë. Rama: Ju po rrënoni vendin
 - 15-Feb-2013 11:32
Është mbledhur sot Këshilli Kombëtar i Territorit, ku kryeministri Berisha shpalos planin për kryeqytetin. Duke bërë një krahasim me kryetarin e dikurshëm, kryetar i tanishëm, Basha po punon për lulëzimin, dhe jo për betonizimin e ...
Berisha: Tirana pre e babëzisë së Ramës, Topi shiti karrigen për tre leje ndërtimi
Bota Sot - 15-Feb-2013 11:32
Këshilli Kombëtar i Territorit është mbledhur sot ku në rend ditë është miratimi i planit urbanistik të metropolit shqiptar. Kreu i qeverisë në fjalën e tij veç vlerësimeve për këtë plan, nuk harroi të hiqte paralele krahasimi mes mënyrës ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit