14:19 Rifreskuar në
Mbyllet afati i plotësimit të Formularit A2
Universitetet, fituesit më 12-13 shtator
Panorama - 10-Aug-2012 12:19
Fituesit në universitete do të shpallen në datat 12-13 shtator. Sipas Agjencisë Kombëtare të Provimeve, pikët do të nisin të llogariten vetëm pas mbylljes së konkurseve në degën e Arkitekturës dhe ato të Universitetit të Sporteve.
Formulari A2, përfundon afati i dytë i aplikimeve në universitete
 - 10-Aug-2012 14:49
Përfundoi sot afati i plotësimit të formularit A2 për ata maturantë të cilët nuk patën mundësi të aplikonin në afatet e vendosura nga Ministria e Arsimit.
Fituesit e universiteteve, listat më 12-13 shtator
BalkanWeb - 10-Aug-2012 08:59
TIRANE- Përfaqësues të Agjencisë Kombëtare të Provimeve kanë bërë të ditur se listat me fituesit e universiteteve do të shpallen në datat 12 - 13 shtator.
Universitetet, lista e fituesve në 12-13 shtator
 - 10-Aug-2012 09:39
Universitetet, lista e fituesve në 12-13 shtator Listat me maturantët të cilët kanë fitur të drejtën e studimit në universitete do të shpallen në datat 12 - 13 shtator ndërsa në datën 27 gusht do të fillojnë konkurset për ato degë ku ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit