23:57 Rifreskuar në
Gjyshi i Bleona Matës: 19 vjeçari i arrestuar mund të ketë rrëmbyer vajzën tonë
Arrestimi i 19-vjeçarit, gyshi: Dyshoj se ka lidhje edhe me Bleonën
 - 31-Mar-2013 13:07
Rikthehet sërish vëmendja tek Bleona Mata , 6-vjeçarja nga fshati Zapot I Kukësit e cila rezulton e zhdukur që prej 22 majit të vitit 2010. Arrestimi i 19-vjeçarit Begzim Isa nga policia e Kukësit i cili akuzohet për rrëmbimin e një ...
Arrstohet nje 20 vjecar me akuzen rrembim personi per qellime trafikimi
 - 31-Mar-2013 14:07
Një 20- vjeçar është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e djeshme në Kukës pasi akuzohet se rrëmbeu një fëmijë për qëllime trafikimi. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Orgjocë, ku 20- vjeçari, Begzim Isa, ka rrëmbyer dhe mbajtur për rreth 24 orë ...
Rrëmbeu fëmijën në Kukës, që ta trafikonte në Kosovë
Koha.net - 31-Mar-2013 12:28
Kukës, 31 mars - Një 20- vjeçar është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e djeshme në Kukës, pasi akuzohet se rrëmbeu një fëmijë për qëllime trafikimi.
Arrestohet 48-vjeçari, tentoi të trafikonte një të mitur drejt Kosovës
 - 31-Mar-2013 10:57
Policia ka arrestuar një kuksian, i cili ka tentuar të trafikojë një fëmijë drejt Kosovës. Policia bën të ditur se në pranga ka rënë 48-vjeçari, i quajtur Begzim Isha, pasi akuzohet se po kalonte kufirin për ta për ta trafikuar drejt ...
Arrestimi i 19-vjeçarit, gjyshi i Bleonës: Kemi dyshime se ka lidhje me rrëmbimin
Bota Sot - 31-Mar-2013 13:38
Rikthehet sërish vëmendja tek Bleona Mata, 6-vjeçarja nga fshati Zapot i Kukësit e cila rezulton e zhdukur që prej 3 vjetësh. Arrestimi i 19-vjeçarit Begzim Isa nga policia e Kukësit i cili akuzohet për rrëmbimin e një 8-vjeçari sërish në ...
Kukës, rrëmbeu një fëmijë, pranga  20-vjeçarit. Dyshohet se do e trafikonte në Kosovë
BalkanWeb - 31-Mar-2013 11:27
KUKËS -Një 20- vjeçar është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e djeshme në Kukës pasi akuzohet se rrëmbeu një fëmijë për qëllime trafikimi. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Orgjocë, ku 20- vjeçari, Begzim Isa, ka rrëmbyer dhe mbajtur për rreth ...
Gjyshi i Bleona Matës: Rasti në Kukës, zgjoi shpresat për mbesën
BalkanWeb - 31-Mar-2013 12:57
KUKËS- Lajmi për arrestimin në Kukës të një personi që dyshohet se bën pjesë në një bandë trafiku të fëmijëve ka zgjuar shpresat mbi gjetjen e vogëlushes, Bleona Mata.
Kukës, rrëmbeu një fëmijë, arrestohet 20- vjeçari Familja e Bleona Matës: Dyshojmë tek ky person
Panorama - 31-Mar-2013 12:48
KUKES- Një 20- vjeçar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Kukës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Orgjost, të komunës Zapod, ku 20- vjeçari, Begzim Isa ka rrëmbyer dhe mbajtur për rreth 24 orë në shtëpi një 8-vjeçar.
Kukës, Zenel Mata: Begzim Isa mund të jetë rrëmbyesi i Bleonës
OraNews - 31-Mar-2013 14:07
Rikthehet sërish vëmendja tek Bleona Mata, 6-vjeçarja nga fshati Zapot i Kukësit e cila rezulton e zhdukur që prej 3 vjetësh. Zenel Mata, gjyshi i vogëlushes Bleona Mata në fshatin Zapod të Kukësit, ka hedhur dyshime të forta mbi ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit