10:59 Rifreskuar në
Bleona përkrah Steven Seagal në serialin "True Justice 2?
Bleona përkrah Steven Seagal në serialin "True Justice 2?
Koha.net - 21-May-2012 11:07
Tiranë, 21 maj - Bleona Qereti para pak kohesh ka lajmëruar fansat e saj se kishte përfunduar xhirimet për një serial televiziv përkrah Steven Seagal.
Bleona aktron përkrah Steven Seagal
Telegrafi - 21-May-2012 19:27
Bleona Qereti para pak kohesh i ka njoftuar fansat e saj se ka përfunduar xhirimet për një serial televiziv përkrah të famshmit Steven Seagal. Revista Albaniac raporton se këngëtarja shqiptare do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin ...
Bleona luan në serial me Steven Seagal
Albeu.com - 21-May-2012 21:18
Bleona luan në serial me Steven Seagal Revista Albaniac raporton se këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin televiziv “True Justice”, sezoni i dytë i të cilit do fillojë transmetimet në ...
Bleona Qereti në ceremoninë e BMA
Albeu.com - 21-May-2012 18:08
Bleona Qereti në ceremoninë e BMA Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve prestigjioze Billboard Music Awards në SHBA ishte e pranishme edhe këngëtarja shqiptare , Bleona Qereti .
Bleona Qerreti luan film me Steven Seagal
LajmiFundit - 21-May-2012 23:37
Bleona Qerreti, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka treguar se do t’i hyjë edhe aktrimit. Pasi që bëri disa fotografi me van Dam dhe disa aktorë të tjerë që luajnë filma aksion, Bleona ka paralajmëruar në Twitter ...
Bleona Qereti ose “Madonna e Shqipërisë” në ceremoninë e BMA
Yll Press - 21-May-2012 15:17
“Pop-stari shqiptar, Bleona Qereti, e mbiquajtur edhe “Madonna e Shqipërisë”, kishte veshur një fustan në formë rrjete, të tejdukshëm, të përgatitur nga Jerell Scott.
Imazhe
Bleona përkrah Steven Seagal në serialin "True Justice 2?
Koha.net
Bleona aktron përkrah Steven Seagal
Telegrafi
Bleona luan në serial me Steven Seagal
Albeu.com
Bleona Qereti në ceremoninë e BMA
Albeu.com
Bleona Qerreti luan film me Steven Seagal
LajmiFundit
Bleona Qereti ose “Madonna e Shqipërisë” në ceremoninë e BMA
Yll Press


Share
 |