Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Bleona luan në serial me Steven Seagal
Bleona luan në serial me Steven Seagal
 - 21-May-2012 21:18
Bleona luan në serial me Steven Seagal Revista Albaniac raporton se këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin televiziv “True Justice”, sezoni i dytë i të cilit do fillojë transmetimet në ...
Bleona përkrah Steven Seagal në serialin "True Justice 2?
Koha.net - 21-May-2012 11:07
Tiranë, 21 maj - Bleona Qereti para pak kohesh ka lajmëruar fansat e saj se kishte përfunduar xhirimet për një serial televiziv përkrah Steven Seagal.
Bleona Qereti ose “Madonna e Shqipërisë” në ceremoninë e BMA
 - 21-May-2012 15:17
“Pop-stari shqiptar, Bleona Qereti, e mbiquajtur edhe “Madonna e Shqipërisë”, kishte veshur një fustan në formë rrjete, të tejdukshëm, të përgatitur nga Jerell Scott.
Bleona aktron përkrah Steven Seagal
 - 21-May-2012 19:27
Bleona Qereti para pak kohesh i ka njoftuar fansat e saj se ka përfunduar xhirimet për një serial televiziv përkrah të famshmit Steven Seagal. Revista Albaniac raporton se këngëtarja shqiptare do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin ...
Bleona Qereti në ceremoninë e BMA
 - 21-May-2012 18:08
Bleona Qereti në ceremoninë e BMA Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve prestigjioze Billboard Music Awards në SHBA ishte e pranishme edhe këngëtarja shqiptare , Bleona Qereti .
Bleona Qerreti luan film me Steven Seagal
 - 21-May-2012 23:37
Bleona Qerreti, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka treguar se do t’i hyjë edhe aktrimit. Pasi që bëri disa fotografi me van Dam dhe disa aktorë të tjerë që luajnë filma aksion, Bleona ka paralajmëruar në Twitter ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE