15:14 Rifreskuar në
Kukës: Nga aksidenti, 1 i vdekur, 3 të lënduar
Kukës: Nga aksidenti, 1 i vdekur, 3 të lënduar
Botasot - 20-Nov-2011 11:18
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e stome në Kukës. Një makinë është përplasur me një kamionçinë dhe për pasojë, ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar 3 të tjerë.
Kukës-Morinë, një i vdekur, gjashtë të plagosur në aksident
LajmiFundit - 20-Nov-2011 10:28
Nje person ka gjetur vdekjen ndërsa gjashtë të tjerë janë plagosur në një aksident që ndodhi sot në aksin rrugor Kukës-Morinë. Ngjarja ndodhi pranë fshatit Breg-lum, rreth 3 km larg qytetit të Kukësit ku 55-vjeçari Naim Truma ka humbur ...
Fundjavë e përgjakur, 2 aksidente me 2 të vdekur
Ora news - 10-Jun-2013 00:04
Rrugët e vendit u përgjakën edhe këtë të dielë nga aksidentet automobilistike, ku për pasojë në dy ngjarjeve të ndryshme humbën jetën 2 persona dhe 1 tjetër mbeti i plagosur.
Durrës-Morinë, 5 makina përplasen nga mjegulla, një i vdekur, 8 të plagosur
LajmiFundit - 20-Nov-2011 14:38
Kukes – UPDATE – Një i vdekur dhe tete te plagosur është bilanci i një aksidenti qe ndodhi përgjatë autostradës Durrës- Morine. Rreth orës 8 te mëngjesit ne afërsi te fshatit Perbreg ne Kukës pese automjete u përplasen njëra pas tjetrës.
Përplasen automjetet, 1 i vdekur, disa të plagosur
Panorama - 20-Nov-2011 11:18
KUKËS- Një person ka mbetur i vdekur dhe 6 të tjerë janë plagosur në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Kukës- Morinë. Sipas të dhënave të para të policisë mësohet se viktima është identifikuar si shtetasi Nail Truma, 55 ...
Dy aksidente mbrëmjen e së dielës, 2 të vdekur, 1 i plagosur
Gazeta Dita - 10-Jun-2013 08:51
Një aksident i rëndë i ka marrë jetën mbrëmë një 22-vjeçari në dalje të Kukësit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kolsh, ku një makinë tip Benz me targa Kukësi ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.
Aksident në Kukës-Morinë, 1 i vdekur
Lajmeshqip - 20-Nov-2011 12:18
Kukës - Një i vdekur dhe disa ë palgosur të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë të ndodhur sot në në autostradën Morin – Kukës. Burime zyrtare të policisë lokale bënë të ditur se aksidenti i rëndë ka ndodhur rreth orës 8:00 të ...
Kukës, aksidentohen 3 makina, 1 i vdekur disa të plagosur
BalkanWeb - 20-Nov-2011 10:28
KUKËS- Një i vdekur dhe disa ë palgosur të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë të ndodhur sot në në autostradën Morin – Kukës. Burime zyrtare të policisë lokale bënë të ditur se aksidenti i rëndë ka ndodhur rreth orës 8:00 të ...
Kukës, përplasen 5 automjete, viktima e të plagosur
Gazeta Start - 20-Nov-2011 09:58
Kukës – Një person humbi jetën dhe disa të tjetër mbetën të plagosur në autostradën Morin – Kukës. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:00 të mëngjesit të sotëm, teksa policia lokale sqaroi se aksident u regjistrua në afërsi të urës së ish-uzinës, ...
Kukës, makina del nga rruga e përfundon në humnerë, 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
Botasot - 09-Jun-2013 19:56
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Kukësit. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se makina ku udhëtonin dy vëllezërit me mbiemër Lleshi ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...
Aksident rrugor në Kukës, një i vdekur
Top Channel - 10-Jun-2013 12:11
Një aksident i rëndë automobilistik i ka marrë jetën një personi dhe ka lënë të plagosur, në gjendje të rëndë, një tjetër. Ngjarja ka ndodhur të dielën në aksin rrugor Kukës-Kalimash, kur një automjet i vogël ka qenë duke udhëtuar në ...
Aksidentohen vëllezërit në Kukës, njëri vdes
AMA-News - 09-Jun-2013 19:56
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Kukësit. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se makina ku udhëtonin dy vëllezërit me mbiemër Lleshi është aksidentuar në afërsi të fshatit Kolsh dhe ...
Makina përplaset me furgonin e udhëtarëve, vdes 55-vjeçari
Shekulli - 20-Nov-2011 11:28
Një 55-vjeçar ka gjetur vdekjen dhe 6 të tjerë janë plagosur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kukës-Morinë. Ngjarja, e cila ka ndodhur në vendin e quajtur Breg Lumë, rreth 3 km nga qyteti i Kukësit, ka ardhur si ...
Kukës-Shkodër, dy të vdekur e një i plagosur në aksidente
LajmiFundit - 09-Jun-2013 20:09
Aksidenti i parë ka ndodhur në afërsi të fshatit Kolsh në Kukës. Atje, një makinë me targa shqiptare ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë. Brenda saj mësohet se ndodheshin vëllezërit me mbiemër Lleshi.
Aksident në rrugën Kukës-Morinë, 1 i vdekur 6 të plagosur
Albeu.com - 20-Nov-2011 10:48
Një 55-vjeçar ka mbetur i vdekur dhe 6 persona të tjerë janë plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotën më aksin rrugor Kukës-Morinë.
Dy aksidente pasditen e të dielës, dy të vdekur
AlbanianScreen - 10-Jun-2013 08:00
Kukës, Lezhë - Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në Kukës. Një automjet i vogël ka qenë duke udhëtuar në rrugën e vjetër, që të çon për në Tiranë, në vendin e quajtur Kolsh.
Aksidente në Kukës e Lezhë, humbin jetën dy persona, plagoset një tjetër
Gazeta Idea - 09-Jun-2013 21:17
Kukës- Një person ka gjetur vdekjen këtë mbrëmje si asojë e një aksidenti të rëndë në dalje të Kukësit. Mësohet se automjeti tip ‘Benz’ me targa të Kukësit ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një humnerë.
Aksident në aksin Kukës-Morinë, vdes 55-vjeçari
Ora news - 20-Nov-2011 10:18
Një aksident me pasojë vdekjen e një 55-vjeçari dhe plagosjen e 6 personave të tjerë ka ndodhur mëngjesin e sotën më aksin rrugor Kukës-Morinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë fshatit Breg-lum, rreth 3 km larg qytetit të Kukësit ku ...
Aksident në Kukës, 1 i vdekur, 1 i plagosur
Durres Lajm - 09-Jun-2013 22:36
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Kukësit. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një makinë, tip Benz me targa të Kukësit, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një ...
Makina bie në humnerë, vdes 22-vjeçari
Mapo - 10-Jun-2013 10:38
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në dalje të Kukësit. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një makinë tip “Benz” me targa të Kukësit, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një ...
Aksident rrugor në Kukës, një i vdekur
Top Channel - 20-Nov-2011 15:18
Nga përplasja e tre automjeteve në Kukës, një person humbi jetën dhe 8 të tjerë u plagosën lehtë. Ngjarja ndodhi sot në orët e para të mëngjesit në afërsi të urës së ish-Uzinës së Bakrit.
Aksident në Kukës, humb jetën 55-vjeçari Nail Truma
ABC News - 20-Nov-2011 12:28
Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Kukës-Morinë tek ura e Uzinës. Humb jetën 55-vjeçari Nail Truma nga Shkodra dhe janë plagosur 6 të tjerë. Në aksident janë përfshirë 6 automjete dhe një autobus i linjës Tiranë-Prishtinë.
Dy aksidente, 2 të vdekur, 1 i plagosur
Shekulli - 09-Jun-2013 21:42
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur në dalje të Kukësit. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një makinë, tip Benz me targa të Kukësit, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...
Kukës, makina del nga rruga dhe përfundon në humnerë, 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
BalkanWeb - 09-Jun-2013 19:43
KUKES – Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Kukësit. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një makinë, tip Benz me targa të Kukësit, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...
Imazhe
Kukës:  Nga aksidenti, 1 i vdekur, 3 të lënduar
Botasot
Kukës-Morinë, një i vdekur, gjashtë të plagosur në aksident
LajmiFundit
Fundjavë  e përgjakur, 2 aksidente me 2 të vdekur
Ora news
Durrës-Morinë, 5 makina përplasen nga mjegulla, një i vdekur, 8 të plagosur
LajmiFundit
Përplasen automjetet, 1 i vdekur, disa të plagosur
Panorama
Dy aksidente mbrëmjen e së dielës, 2 të vdekur, 1 i plagosur
Gazeta Dita
Aksident në Kukës-Morinë, 1 i vdekur
Lajmeshqip
Kukës, aksidentohen 3 makina, 1 i vdekur disa të plagosur
BalkanWeb
Kukës, përplasen 5 automjete, viktima e të plagosur
Gazeta Start
Kukës, makina del nga rruga e përfundon në humnerë, 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
Botasot
Aksident rrugor në Kukës, një i vdekur
Top Channel
Aksidentohen vëllezërit në Kukës, njëri vdes
AMA-News
Makina përplaset me furgonin e udhëtarëve, vdes 55-vjeçari
Shekulli
Kukës-Shkodër, dy të vdekur e një i plagosur në aksidente
LajmiFundit
Aksident në rrugën Kukës-Morinë, 1 i vdekur 6 të plagosur
Albeu.com
Dy aksidente pasditen e të dielës, dy të vdekur
AlbanianScreen
Aksidente në Kukës e Lezhë, humbin jetën dy persona, plagoset një tjetër
Gazeta Idea
Aksident në aksin Kukës-Morinë, vdes 55-vjeçari
Ora news
Aksident në Kukës, 1 i vdekur, 1 i plagosur
Durres Lajm
Makina bie në humnerë, vdes 22-vjeçari
Mapo
Aksident rrugor në Kukës, një i vdekur
Top Channel
Aksident në Kukës, humb jetën 55-vjeçari Nail Truma
ABC News
Dy aksidente, 2 të vdekur, 1 i plagosur
Shekulli
Kukës, makina del nga rruga dhe përfundon në humnerë, 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
BalkanWeb


Share
 |