ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 12:57

Rama aktori i vetëm, që hodhi poshtë një Teatër e një Flamur, për të fituar një territor…

Rama aktori i vetëm, që hodhi poshtë një Teatër e një Flamur, për të fituar një territor…
Shembja e Teatrit Kombëtar do te ngelet nje “ditë të trishtë për trashëgiminë kulturore dhe demokracinë” . U shkel e drejta për trashëgimi kulturore që është një e drejtë njerëzore, ndërsa fshirja e një pjese të ...
Standard | 24-May-2020 00:36
Shembja e Teatrit Kombëtar do te ngelet nje “ditë të trishtë për trashëgiminë kulturore dhe demokracinë” . U shkel e drejta për trashëgimi kulturore që është një e drejtë njerëzore, ndërsa fshirja e një pjese të ...

Arkitektja: Jeta kulturore po vdes, paratë hidhen në beton
Arkitektja Dorina Musai në studion e emisionit “360 gradë” tha se në Shqipëri jeta kulturore po vdes, pasi nuk investohet. Sipas saj, këtu paratë hidhen për beton dhe jo për artin dhe kulturën. Dorina Musai: Kurthi ...
Portalb | 22-May-2020 00:34
Arkitektja Dorina Musai në studion e emisionit “360 gradë” tha se në Shqipëri jeta kulturore po vdes, pasi nuk investohet. Sipas saj, këtu paratë hidhen për beton dhe jo për artin dhe kulturën. Dorina Musai: Kurthi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved