ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 14:39

“Marrëzia e kurbës me marrëzinë e bllokimeve shqiptare”

“Marrëzia e kurbës me marrëzinë e bllokimeve shqiptare”
Nga Tritan Shehu Ndersa “Komiteti teknik” ka humbur pa gjurme…kerkojeni ate! Ashtu sic eshte e pa deshifrueshme ajo kurbe “fallxhoresh”, unike ne bote ne cudite e saj, ashtu jane dhe vendimet ”hapje-mbyllje” te ...
Standard | 24-May-2020 00:36
Nga Tritan Shehu Ndersa “Komiteti teknik” ka humbur pa gjurme…kerkojeni ate! Ashtu sic eshte e pa deshifrueshme ajo kurbe “fallxhoresh”, unike ne bote ne cudite e saj, ashtu jane dhe vendimet ”hapje-mbyllje” te ...

Prof. Dr. Tritan Shehu: Marrëzia e kurbës me marrëzinë e bllokimeve shqiptare
Ndersa “Komiteti teknik” ka humbur pa gjurme…kerkojeni ate! Ashtu sic eshte e pa deshifrueshme ajo kurbe “fallxhoresh”, unike ne bote ne cudite e saj, ashtu jane dhe vendimet ”hapje-mbyllje” te Kryeministrit, qe po ...
Telegraf | 23-May-2020 11:31
Ndersa “Komiteti teknik” ka humbur pa gjurme…kerkojeni ate! Ashtu sic eshte e pa deshifrueshme ajo kurbe “fallxhoresh”, unike ne bote ne cudite e saj, ashtu jane dhe vendimet ”hapje-mbyllje” te Kryeministrit, qe po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved