ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 05:26

Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit

Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...
Top Channel | 23-May-2020 23:46
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...

E diela ofron tri sfida emocionuese, spikat Mainz-Leipzig
Si rrallëherë këtë të diel në kampionatin gjerman luhen tri takime dhe pas ndeshjeve respektive të skuadrave elitare nga ekipet kryesues të Bundesligës radhën për të zbritur në fushë e ka Leipzigu, që këtë herë duket se ...
SuperSport | 23-May-2020 22:08
Si rrallëherë këtë të diel në kampionatin gjerman luhen tri takime dhe pas ndeshjeve respektive të skuadrave elitare nga ekipet kryesues të Bundesligës radhën për të zbritur në fushë e ka Leipzigu, që këtë herë duket se ...

Bayern Munich fiton me goleadë ndaj Eintrach Frankfurtit
Bayern Munich ka arritur që të mposht Eintracht Frankfurtin në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga me rezultat 5-2. Bavarezët e filluan mjaftë mirë takimin duke kaluar në epërsi me anë të Leon Goretzkas që shënoi gol ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 22:00
Bayern Munich ka arritur që të mposht Eintracht Frankfurtin në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga me rezultat 5-2. Bavarezët e filluan mjaftë mirë takimin duke kaluar në epërsi me anë të Leon Goretzkas që shënoi gol ...

Muller barazon rekordin e De Bruynes për asiste
Me asistin e tij në fitoren me rezultat 5:2 të Bayern Munichut kundër Eintracht Frankfurtit, Thomas Muller ka arritur ta barazojë rekordin e Kevin De Bruynes për asiste në Bundesligë. Ylli i Bayern Munichut e asistoi ...
Gazeta Express | 23-May-2020 21:28
Me asistin e tij në fitoren me rezultat 5:2 të Bayern Munichut kundër Eintracht Frankfurtit, Thomas Muller ka arritur ta barazojë rekordin e Kevin De Bruynes për asiste në Bundesligë. Ylli i Bayern Munichut e asistoi ...

Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...
Shenja | 23-May-2020 21:25
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...

Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...
GazetaTema | 23-May-2020 20:37
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...

Casillas: Një ditë do të rikthehem në Madrid
Bayerni ka mposhtur me rezultat bindës 5-2 Eintrachtin e Frankfurtit, për ta ruajtur distancën me përcjellësin e parë, Dortmundin. Skuadra e Flick me këtë fitore shkon në kuotën e 61 pikëve, 4 më shumë se Dortmundi, kur ...
GazetaBlic | 23-May-2020 21:16
Bayerni ka mposhtur me rezultat bindës 5-2 Eintrachtin e Frankfurtit, për ta ruajtur distancën me përcjellësin e parë, Dortmundin. Skuadra e Flick me këtë fitore shkon në kuotën e 61 pikëve, 4 më shumë se Dortmundi, kur ...

Hap para nga Werderi, kjo është renditja tabelare në Bundesligë pas ndeshjeve të sotme
Kur u mendua se është mbyllur gjithçka sa i përket çështjes së fituesit të kësaj ndeshjeje, kështu nuk mendoi Hinteregger. Përfaqësuesi austriak shënoi dy herë në minutat 52 dhe 55 për të rihapur gjithçka. Madje, në të ...
GazetaBlic | 23-May-2020 21:02
Kur u mendua se është mbyllur gjithçka sa i përket çështjes së fituesit të kësaj ndeshjeje, kështu nuk mendoi Hinteregger. Përfaqësuesi austriak shënoi dy herë në minutat 52 dhe 55 për të rihapur gjithçka. Madje, në të ...

Bayerni bindshëm, ruan distancën me përcjellësin e parë, Dortmundin
Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë përballë Eintrachtit. Lewandowski realizoi me të filluar pjesa e dytë, për ta mbyllur kështu çështjen e fituesit, përcjell GazetaBlic . Momentalisht po rrjedhë minuta e 50, kurse ne ...
GazetaBlic | 23-May-2020 20:43
Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë përballë Eintrachtit. Lewandowski realizoi me të filluar pjesa e dytë, për ta mbyllur kështu çështjen e fituesit, përcjell GazetaBlic . Momentalisht po rrjedhë minuta e 50, kurse ne ...

Notat e lojtarëve: Bayern Munich 5-2 Eintracht Frankfurt, Alphnoso Davies më i miri
Bayern Munich e ka mposhtur Eintracht Frankffurtin 5-2 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga. Golat për Bavarezët i shënuan Leon Goretzka, Thomas Mulles, Robert Lewandowski, Alphonos Davies dhe një auto-gol nga ...
Telegrafi | 23-May-2020 20:37
Bayern Munich e ka mposhtur Eintracht Frankffurtin 5-2 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga. Golat për Bavarezët i shënuan Leon Goretzka, Thomas Mulles, Robert Lewandowski, Alphonos Davies dhe një auto-gol nga ...

Video/ Dortmundi “ok” në Volfsburg dhe i bën “presion” Bajernit, Gladbahu “shembet” në shtëpi!
Java 27-të e Bundesligës ka luajtur ndeshjen e radhës pasditen e sotme ku nuk kanë munguar rezultatet befasuese, siç ishte dështimi shtëpiak i Borusias së Mënshengladbahut. Gladbahu u thye nga Bajer Leverkuseni me ...
BalkanWeb | 23-May-2020 17:38
Java 27-të e Bundesligës ka luajtur ndeshjen e radhës pasditen e sotme ku nuk kanë munguar rezultatet befasuese, siç ishte dështimi shtëpiak i Borusias së Mënshengladbahut. Gladbahu u thye nga Bajer Leverkuseni me ...

Dortmundi s’pyet as për “ujqërit”, frymëmarrje për Werderin e Rashicës
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...
GazetaTema | 23-May-2020 17:53
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...

Bayern Munich fiton me goleadë ndaj Eintrach Frankfurtit
Bayern Munich ka arritur që të mposht Eintracht Frankfurtin në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga me rezultat 5-2. Bavarezët e filluan mjaftë mirë takimin duke kaluar në epërsi me anë të Leon Goretzkas që shënoi gol ...
Telegrafi | 23-May-2020 20:26
Bayern Munich ka arritur që të mposht Eintracht Frankfurtin në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga me rezultat 5-2. Bavarezët e filluan mjaftë mirë takimin duke kaluar në epërsi me anë të Leon Goretzkas që shënoi gol ...

Bayerni makineri, shkatërron Frankfurtin, katër ditë para derbit me Dortmundin
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...
Indeks Online | 23-May-2020 20:37
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...

Bayerni detyrim suksesin me Eintrachtin, Dortmundi në strofkën e “ujqërve”
Bajerni i Mynihut iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda në kryeqytet ...
Top Channel | 23-May-2020 00:49
Bajerni i Mynihut iu rikthye Bundesligës pak a shumë aty ku e kishte lënë. Pas ndërprerjes së gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit kampionët në fuqi vijuan rrugën e fitoreve, duke mposhtur brenda në kryeqytet ...

Java e 27 e Bundesligës/ Leverkusen mposht Gladbah, Gjasula futet në histori
Borusia Dortmund nuk i ndahet Bajernit në garën për titullin kampion në Gjermani. Në sfidën e javës se 27, Dortmund fitoi 2 me 0 në transfertë kunder Volfsburg. Një rezultat që e ngjiti në kuoten e 57 pikëve duke shtuar ...
VizionPlus | 23-May-2020 18:16
Borusia Dortmund nuk i ndahet Bajernit në garën për titullin kampion në Gjermani. Në sfidën e javës se 27, Dortmund fitoi 2 me 0 në transfertë kunder Volfsburg. Një rezultat që e ngjiti në kuoten e 57 pikëve duke shtuar ...

Bayern Munich e turpëron Eintracht Frankfurtin, shtatë gola në ‘Allianz Arena’
Gjiganti bavarez Bayern Munchen ka shënuar fitore të thellë kundër Eintracht Frankfurt. Bayern kanë demoluar Frankfurtin në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5:2. Vendasit kaluan në epërsi qysh në minutën e ...
Zeri | 23-May-2020 20:37
Gjiganti bavarez Bayern Munchen ka shënuar fitore të thellë kundër Eintracht Frankfurt. Bayern kanë demoluar Frankfurtin në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5:2. Vendasit kaluan në epërsi qysh në minutën e ...

Bayern 5:2 Frankfurt, notat e lojtarëve
Eintracht Frankfurt ishte viktima e radhës e Bayern, e cila u gjunjëzua në ‘Allianz Arena’, shkruan . Bayern shënuan pesë gola për tri pikët e kësaj xhiroje, në një ndeshje ku shkëlqeu Alphonse Davies. Davies regjistroi ...
Lajminet | 23-May-2020 20:34
Eintracht Frankfurt ishte viktima e radhës e Bayern, e cila u gjunjëzua në ‘Allianz Arena’, shkruan . Bayern shënuan pesë gola për tri pikët e kësaj xhiroje, në një ndeshje ku shkëlqeu Alphonse Davies. Davies regjistroi ...

Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...
SuperSport | 23-May-2020 20:26
Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh ndaj rivales direkt për titullin e Bundesligës. Suksesit të verdhezinjve 0-2 në fushën e ...

Bayern shkatërron Frankfurtin, mysafirët frymuan vetëm në pjesën e dytë
Bavarezët kanë demoluar Frankfurtin në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5:2, shkruan . Vendasit kaluan në epërsi qysh në minutën e 17’, kur Leon Goretzka gjeti golin, pas asistimit të Thomas Muller. Në ...
Lajminet | 23-May-2020 20:26
Bavarezët kanë demoluar Frankfurtin në ‘Allianz Arena’, duke e mposhtur me rezultatin 5:2, shkruan . Vendasit kaluan në epërsi qysh në minutën e 17’, kur Leon Goretzka gjeti golin, pas asistimit të Thomas Muller. Në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved