ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 07:19

Çelet Tirana Film Commission, promovimi i qytetit në shërbim të produksioneve kinematografike vendase dhe botërore

Çelet Tirana Film Commission, promovimi i qytetit në shërbim të produksioneve kinematografike vendase dhe botërore
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ -Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciativë e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo ...
Medial | 23-May-2020 20:09
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ -Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciativë e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo ...

Çelet Tirana Film Commission, promovimi i qytetit në shërbim të produksioneve kinematografike vendase dhe botërore
Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciative e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo qëndër ka qëllimin kryesor ...
GazetaTema | 23-May-2020 17:09
Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciative e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo qëndër ka qëllimin kryesor ...

Çelet Tirana Film Commission, promovimi i qytetit në shërbim të produksioneve kinematografike vendase dhe botërore
Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciative e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo qëndër ka qëllimin kryesor ...
Top Channel | 23-May-2020 16:55
Një lajm i mirë vjen për të gjithë kineastët dhe artistët shqiptarë. Në Tiranë, së fundmi çelet “Tirana Film Commission”. Një iniciative e cila ka gjetur mbështetjen e Bashkisë së Tiranës. Kjo qëndër ka qëllimin kryesor ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved