ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:17

Zbritje e madhe në Shell Kosova

Zbritje e madhe në Shell Kosova
Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisëShell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...
Indeks Online | 23-May-2020 16:03
Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisëShell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...

Zbritje e madhe këtë vikend në Shell Kosova
Për nder të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e anëtarësisë Shell. Zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:18
Për nder të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e anëtarësisë Shell. Zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...

Zbritje e madhe në Shell Kosova
Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisë Shell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...
Gazeta Express | 23-May-2020 10:41
Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisë Shell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj. Shell ...

ETC – të parët për oferta edhe për festën e Bajramit
Për nder të festës së Fitër Bajrami, ETC ka bërë përgatitje maksimale duke ofruar për konsumatorët e saj ofertat me çmimet më të mira në treg. Fillimisht janë kujdesur të ofrojnë një ambient të sigurt për blerje duke iu ...
Telegrafi | 21-May-2020 14:18
Për nder të festës së Fitër Bajrami, ETC ka bërë përgatitje maksimale duke ofruar për konsumatorët e saj ofertat me çmimet më të mira në treg. Fillimisht janë kujdesur të ofrojnë një ambient të sigurt për blerje duke iu ...

ETC, të parët me oferta edhe për Festën e Bajramit
Për nder të festës së Fitër Bajramit ETC ka bërë përgatitje maksimale duke ofruar për konsumatorët e saj Ofertat me çmimet më të mira . Fillimisht janë kujdesur të ofrojnë një ambient të sigurt për blerje duke iu ...
Gazeta Express | 21-May-2020 13:19
Për nder të festës së Fitër Bajramit ETC ka bërë përgatitje maksimale duke ofruar për konsumatorët e saj Ofertat me çmimet më të mira . Fillimisht janë kujdesur të ofrojnë një ambient të sigurt për blerje duke iu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved