ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:01

Vlorë, sherr mes dy të rinjve për motive të dobëta, njëri përfundon në spital, tjetri në pranga

Vlorë, sherr mes dy të rinjve për motive të dobëta, njëri përfundon në spital, tjetri në pranga
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vlorë, sherr mes dy të rinjve për motive të dobëta, njëri përfundon në spital, tjetri në pranga Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 22:46
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vlorë, sherr mes dy të rinjve për motive të dobëta, njëri përfundon në spital, tjetri në pranga Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në ...

Sherr mes dy personave në Vlorë, një i plagosur dhe një i arrestuar
Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre. Një vlonjat është qëlluar me mjete të forta nga një tjetër person gjatë sherrit, duke përfunduar në spital me plagë të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:43
Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre. Një vlonjat është qëlluar me mjete të forta nga një tjetër person gjatë sherrit, duke përfunduar në spital me plagë të ...

Olta Gixhari tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Olta Gixhari tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur Aktorja Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një foto të saj me barkun e rrumbullakosur. Ndërsa është në ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 22:14
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Olta Gixhari tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur Aktorja Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një foto të saj me barkun e rrumbullakosur. Ndërsa është në ...

Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës në Francë, Berisha i publikon foton dhe emrin
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës në Francë, Berisha i publikon foton dhe emrin Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 20:43
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës në Francë, Berisha i publikon foton dhe emrin Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto ...

Tronditet futbolli/ Ish-sulmuesi i njohur kryen vetëvrasje
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tronditet futbolli/ Ish-sulmuesi i njohur kryen vetëvrasje Futbolli serb por edhe gjithë bota në zi pas lajmit të hidhur pasi ish-sulmuesi Miljan Mrdakoviç është ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 19:51
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tronditet futbolli/ Ish-sulmuesi i njohur kryen vetëvrasje Futbolli serb por edhe gjithë bota në zi pas lajmit të hidhur pasi ish-sulmuesi Miljan Mrdakoviç është ...

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 19:37
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë ...

Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë I njohur si një prej njerëzve që e do dhe e vlerëson natyrën ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 17:50
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë I njohur si një prej njerëzve që e do dhe e vlerëson natyrën ...

Thyhet urdhri i Ramës në Berat, të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Thyhet urdhri i Ramës në Berat, të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur Edhe pse qarku i Beratit është zonë e gjelbër, urdhri i qeverisë dhe Ministrisë ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 14:14
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Thyhet urdhri i Ramës në Berat, të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur Edhe pse qarku i Beratit është zonë e gjelbër, urdhri i qeverisë dhe Ministrisë ...

Emërimi i Flackenstain/ Paloka ironizon: Me çfarë rroge do të paguhet ky ‘këshilltari’ i fundit?
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Emërimi i Flackenstain/ Paloka ironizon: Me çfarë rroge do të paguhet ky ‘këshilltari’ i fundit? Emërimi i Knut Flackenstain si këshilltar i kryetarit të Kuvendit të ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 19:38
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Emërimi i Flackenstain/ Paloka ironizon: Me çfarë rroge do të paguhet ky ‘këshilltari’ i fundit? Emërimi i Knut Flackenstain si këshilltar i kryetarit të Kuvendit të ...

Berat/ E zë rryma elektrike, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Berat/ E zë rryma elektrike, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar Ditën e sotme një fëmijë 4 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra në kontak me korrentin. Burime bëjnë me ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 10:48
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Berat/ E zë rryma elektrike, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar Ditën e sotme një fëmijë 4 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra në kontak me korrentin. Burime bëjnë me ...

Tiranë, 77- vjecarja shkelet nga makina tek vijat e bardha, ja gjendja e saj shëndetësore
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tiranë, 77- vjecarja shkelet nga makina tek vijat e bardha, ja gjendja e saj shëndetësore Një incident ka ndodhur sot në Tiranë, ku një drejtues automjeti ka shkelur ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 10:25
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tiranë, 77- vjecarja shkelet nga makina tek vijat e bardha, ja gjendja e saj shëndetësore Një incident ka ndodhur sot në Tiranë, ku një drejtues automjeti ka shkelur ...

Shkodra solidarizohet me Teatrin, vendos dy piktura simbolike në hyrje të ‘Migjenit’
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shkodra solidarizohet me Teatrin, vendos dy piktura simbolike në hyrje të ‘Migjenit’ Në hyrje të teatrit ‘Migjeni’ në Shkodër janë vendosur dy imazhe artistike të ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 23:02
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shkodra solidarizohet me Teatrin, vendos dy piktura simbolike në hyrje të ‘Migjenit’ Në hyrje të teatrit ‘Migjeni’ në Shkodër janë vendosur dy imazhe artistike të ...

BE jep 230 milione euro per Shqiperine
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia BE jep 230 milione euro per Shqiperine Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca tha sot se BE vazhdon të jetë donatori më i madh në Shqipëri me 230 milion euro për ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 22:07
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia BE jep 230 milione euro per Shqiperine Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca tha sot se BE vazhdon të jetë donatori më i madh në Shqipëri me 230 milion euro për ...

“Pendohem shumë që nuk e bëra një fëmijë…”, aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia “Pendohem shumë që nuk e bëra një fëmijë…”, aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 21:13
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia “Pendohem shumë që nuk e bëra një fëmijë…”, aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka ...

Meta ndan shkrimin e gazetës franceze pas shembjes së TK: Koha për reflektim
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Meta ndan shkrimin e gazetës franceze pas shembjes së TK: Koha për reflektim Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpërndarë në rrjet shkrimin e gazetës franceze ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 19:33
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Meta ndan shkrimin e gazetës franceze pas shembjes së TK: Koha për reflektim Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpërndarë në rrjet shkrimin e gazetës franceze ...

Rimëkëmbja ekonomike/BE donatori më i madh në Shqipëri, 230 milion euro për ndihmë të menjëhershme
TIRANË, 20 maj /MEDIAL – I. Vata/- Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca tha sot se BE vazhdon të jetë donatori më i madh në Shqipëri me 230 milion euro për rimëkëmbje ekonomike. Soreca shprehet se “BE-ja vazhdon të ...
Medial | 21-May-2020 15:54
TIRANË, 20 maj /MEDIAL – I. Vata/- Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca tha sot se BE vazhdon të jetë donatori më i madh në Shqipëri me 230 milion euro për rimëkëmbje ekonomike. Soreca shprehet se “BE-ja vazhdon të ...

‘Zgjedhorja’/ Murrizi shigjeton politikën shqiptare: Flisni me kode, jeni bërë shejtanër
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia ‘Zgjedhorja’/ Murrizi shigjeton politikën shqiptare: Flisni me kode, jeni bërë shejtanër Deputeti i opozitës Myslym Murrizi deklaroi se deputetët e maxhorancës flasin ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 13:25
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia ‘Zgjedhorja’/ Murrizi shigjeton politikën shqiptare: Flisni me kode, jeni bërë shejtanër Deputeti i opozitës Myslym Murrizi deklaroi se deputetët e maxhorancës flasin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved