ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 09:50

Vidal ka vendosur për të ardhmen

Vidal ka vendosur për të ardhmen
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 12:00
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe...
Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
Kosova Sot | 23-May-2020 11:54
Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Vidal ka vendosur për të ardhmen
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 11:43
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Semedo te City, Cancelo te Barca
MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell . Është Pep Guardiola që po kërkon këtë ndryshim të ...
Lajminet | 23-May-2020 11:16
MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell . Është Pep Guardiola që po kërkon këtë ndryshim të ...

Një tjetër sulmues shqiptar kalon në Superligën e Kroacisë
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien thotë se klubi i tij e dëshiron Miralem Pjanicin sepse ai është një “lojtar i shkëlqyeshëm” dhe është “i lumtur” që ende e ka në dispozicion Arturo Vidal. Pjanic ka dalë si një ...
GazetaBlic | 23-May-2020 11:16
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien thotë se klubi i tij e dëshiron Miralem Pjanicin sepse ai është një “lojtar i shkëlqyeshëm” dhe është “i lumtur” që ende e ka në dispozicion Arturo Vidal. Pjanic ka dalë si një ...

Konfirmohet nga trajneri i Barcelonës: Pjanic është lojtar i shkelqyeshëm dhe më pëlqen shumë
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien thotë se klubi i tij e dëshiron Miralem Pjanicin sepse ai është një “lojtar i shkëlqyeshëm” dhe është “i lumtur” që ende e ka në dispozicion Arturo Vidal. Pjanic ka dalë si një ...
AlMaKos | 23-May-2020 10:59
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien thotë se klubi i tij e dëshiron Miralem Pjanicin sepse ai është një “lojtar i shkëlqyeshëm” dhe është “i lumtur” që ende e ka në dispozicion Arturo Vidal. Pjanic ka dalë si një ...

Arthur është gati të dëgjojë ofertën e Juventusit
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:03
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...

Klitschko i bashkohet skuadrës së Holyfield, nxehet në maksimum atmosfera para përballjes me Mike Tyson
Quique Setien pranon se sulmuesi i Interit Lautaro Martinez “mund të jetë shumë i mirë” në ekipin e tij të Barcelonës, por nuk pranoi të komentojë mbi të ardhmen e shënjestrës së Juventus Arturit. “Ne jemi të qartë se ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:56
Quique Setien pranon se sulmuesi i Interit Lautaro Martinez “mund të jetë shumë i mirë” në ekipin e tij të Barcelonës, por nuk pranoi të komentojë mbi të ardhmen e shënjestrës së Juventus Arturit. “Ne jemi të qartë se ...

Arthur është gati të dëgjojë ofertën e Juventusit
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 16:59
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...
Kosova Sot | 22-May-2020 16:48
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 16:39
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...

Katër gjigantë evropianë pas Semedos
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 16:30
Manchester City, Bayern Munich, Juventus e Paris Saint-Germain ia kanë vënë syrin mbrojtësit të djathtë të Barcelonës Nelson Semedo është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane. Mbrojtësi i djathtë pritet të ...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...
AlMaKos | 22-May-2020 13:59
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...

Mesfushori i Barcelonës ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të munds
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...
Kosova Sot | 22-May-2020 13:33
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...

Arthur ndërron mendje, i gatshëm të bisedojë me Juventusin
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...
Gazeta Express | 22-May-2020 13:29
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, raportohet se ka ndërruar mendje dhe tani është i gatshëm të negociojë me Juventusin, duke i hapur kështu rrugë një shkëmbimi të mundshëm me Miralem Pjanicin. Mesfushori brazilian ...

Pesë gjigantët e Evropës pas Semedo
Mbrojtësi i krahut të djahtë, i cili aktivizohet me Barcelonën, Semedo, ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha evropiane. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se një numër i skuadrave elite evropiane janë pas portugezit, ...
Lajminet | 22-May-2020 11:32
Mbrojtësi i krahut të djahtë, i cili aktivizohet me Barcelonën, Semedo, ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha evropiane. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se një numër i skuadrave elite evropiane janë pas portugezit, ...

Çmendet Pjanic shpërfill milionat e PSG, largohet nga Juve vetëm për të luajtur me Messin
Miralem Pjanic do të shkoj tek Barcelona, largohet vetëm për Barcelonën, për këtë është e bindur e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”. Fantazistin boshnjak e josh shumë ideja për të luajtur përkrah Leo Mesit, nëse ...
Telegraf | 21-May-2020 17:05
Miralem Pjanic do të shkoj tek Barcelona, largohet vetëm për Barcelonën, për këtë është e bindur e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”. Fantazistin boshnjak e josh shumë ideja për të luajtur përkrah Leo Mesit, nëse ...

Vidal i lumtur te Barcelona, përkundër interesimit të Inter
Ylli kilian, Vidal, është shprehur tejet i lumtur me qëndrimin e tij te Barcelona, përkundër se ai po lidhet me një transferim të mundshëm te Inter. Mesfushori thuhet se mund të përfshihet në një marrëveshje për ...
Lajminet | 22-May-2020 09:45
Ylli kilian, Vidal, është shprehur tejet i lumtur me qëndrimin e tij te Barcelona, përkundër se ai po lidhet me një transferim të mundshëm te Inter. Mesfushori thuhet se mund të përfshihet në një marrëveshje për ...

Pjanic nuk pyet për milionat e PSG, largohet nga Juve vetëm për të luajtur me Messin
Miralem Pjanic do të shkoj tek Barcelona, largohet vetëm për Barcelonën, për këtë është e bindur e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”. Fantazistin boshnjak e josh shumë ideja për të luajtur përkrah Leo Mesit, nëse ...
Standard | 22-May-2020 00:34
Miralem Pjanic do të shkoj tek Barcelona, largohet vetëm për Barcelonën, për këtë është e bindur e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”. Fantazistin boshnjak e josh shumë ideja për të luajtur përkrah Leo Mesit, nëse ...

Mesazhi i Vidalit: Jam i lumtur në Barcelonë
Duket se Vidal s’dëshiron të largohet nga Barcelona. Derisa spekulimet vazhdojnë për të ardhmen e Arturo Vidal, që sipas mediave është në Itali – kiliani ka tentuar t’i shuajë ato. Në një intervistë dhënë së fundmi, ...
EkonomiaOnline | 21-May-2020 22:56
Duket se Vidal s’dëshiron të largohet nga Barcelona. Derisa spekulimet vazhdojnë për të ardhmen e Arturo Vidal, që sipas mediave është në Itali – kiliani ka tentuar t’i shuajë ato. Në një intervistë dhënë së fundmi, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved