ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 09:09

I dënuar në Itali me 6 vite burg/ Pranga për 63-vjeçarin

I dënuar në Itali me 6 vite burg/ Pranga për 63-vjeçarin
Tjetër aksion policie për të prangosur shqiptarët e shpallur në kërkim ndërkombëtar. Këtë herë në pranga ra 63-vjeçari Bashkim Alushaj, që rezulton të jetë i dënuar në Itali me 6 vite burg. Ai akuzohet për veprat penale ...
VizionPlus | 22-May-2020 10:48
Tjetër aksion policie për të prangosur shqiptarët e shpallur në kërkim ndërkombëtar. Këtë herë në pranga ra 63-vjeçari Bashkim Alushaj, që rezulton të jetë i dënuar në Itali me 6 vite burg. Ai akuzohet për veprat penale ...

I dënuar me 6 vite burg/ Kush është 63-vjeçari i arrestuar në Vlorë, që do ekstradohet drejt Italisë
Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë.
Top Channel | 22-May-2020 10:05
Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë.

U aksidentua para një muaji, ndërron jetë në QKUK
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...
Arbresh | 23-May-2020 11:57
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...

Pengon policinë në kryerjen e detyrës, arrestohet një person në Suharekë
Është arrestuar një person në Suharekës pasi pengojë zyrtarët policor në kryerjen e detyrave. Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor Me vendim të prokurorit, i dyshuari ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:46
Është arrestuar një person në Suharekës pasi pengojë zyrtarët policor në kryerjen e detyrave. Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor Me vendim të prokurorit, i dyshuari ...

“Nëse nuk del me mu, do t’i publikojë fotot”, kërcënimi nga kosovari
Raportohet se një femër nga Mitrovica ka raportuar një rast në Stacionin e Policisë në qytetin e saj. Bëhet fjalë për një ngacmim seksual që ka marrë nga një i dyshuar. I njëjti ka kërcënuar atë se do t’ia publikoj disa ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:44
Raportohet se një femër nga Mitrovica ka raportuar një rast në Stacionin e Policisë në qytetin e saj. Bëhet fjalë për një ngacmim seksual që ka marrë nga një i dyshuar. I njëjti ka kërcënuar atë se do t’ia publikoj disa ...

Arrestohen pesë persona pasi rrihen mes vete në Pejë
Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor, njofton Klan ...
Medial | 23-May-2020 11:40
Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor, njofton Klan ...

Arrestohen pesë persona pasi rrihen mes vete në Pejë
Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor, njofton Klan ...
Klan Kosova | 23-May-2020 11:34
Të premten rreth orës 15:30 janë arrestuar pesë persona në Pejë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor, njofton Klan ...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Prizren
Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:34
Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për ...

Vdes i aksidentuari në Podujevë
I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, ...
Shprehja | 23-May-2020 11:31
I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK. Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës. “Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, ...

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren
Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë, njofton Klan Kosova. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet ...
Medial | 23-May-2020 11:31
Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë, njofton Klan Kosova. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet ...

Gjendet pa shenja jete një shtetas i huaj në Prizren
Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë, njofton Klan Kosova. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet ...
Klan Kosova | 23-May-2020 11:25
Të premten rreth orës 00:16 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në Priren. Policia është duke e trajtuar këtë rast si vdekje e dyshimtë, njofton Klan Kosova. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet ...

Vdekje e dyshimtë në Prizren
Në fshatin Landovicë të Prizrenit në orët e hershme të së hënës, në rrethana edhe të panjohura është gjetur një burrë pa shenja jete. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, për të njëjtin ekziston dyshimi se ka ...
Klan Kosova | 10-Jan-2017 11:19
Në fshatin Landovicë të Prizrenit në orët e hershme të së hënës, në rrethana edhe të panjohura është gjetur një burrë pa shenja jete. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, për të njëjtin ekziston dyshimi se ka ...

Vdes në QKUK pasi u aksidentua një muaj më parë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur me datë 29 prill në Podujevë, ku si pasojë e tij sot ka ndërruar jetë një person. Në lidhje me ketë rast, Policia e Kosovës është njoftuar nga Qendra Klinike Universitare e ...
Zeri | 23-May-2020 11:25
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur me datë 29 prill në Podujevë, ku si pasojë e tij sot ka ndërruar jetë një person. Në lidhje me ketë rast, Policia e Kosovës është njoftuar nga Qendra Klinike Universitare e ...

Rreth një muaj më parë u përfshi në aksident trafiku, sot ndërroi jetë
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...
Medial | 23-May-2020 11:25
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...

Rreth një muaj më parë u përfshi në aksident trafiku, sot ndërroi jetë
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...
Klan Kosova | 23-May-2020 11:19
Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë. Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ...

Vdes i aksidentuari në Podujevë
Një person ka vdekur në fshatin Gllamnik të Podujevës pas lëndimeve të marra pasi që është aksidentuar nga dy automjete. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se personi menjëherë pas lëndimeve të marra është ...
Arbresh | 16-Nov-2017 10:10
Një person ka vdekur në fshatin Gllamnik të Podujevës pas lëndimeve të marra pasi që është aksidentuar nga dy automjete. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se personi menjëherë pas lëndimeve të marra është ...

Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet
Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari mashkull ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:13
Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari mashkull ...

Ngacmoi një femer në Prishtinë, arrestohet nga Policia
Ditën e djeshme rreth orës 16:00 në Prishtinë është ngacmuar një femër. Sipas njoftimit 24-orësh të Policisë se Kosovës, personi i arrestuar kishte përcjellur dhe ngacmuar vajzën, përcjell “Zeri.info” Me vendim të ...
Zeri | 23-May-2020 11:07
Ditën e djeshme rreth orës 16:00 në Prishtinë është ngacmuar një femër. Sipas njoftimit 24-orësh të Policisë se Kosovës, personi i arrestuar kishte përcjellur dhe ngacmuar vajzën, përcjell “Zeri.info” Me vendim të ...

Vdekje e dyshimtë e një shtetasi të huaj në Prizren
Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë dje në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Express. Sipas policisë, viktima mashkull shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete. Në vend të ngjarjes kanë dalur ...
Gazeta Express | 23-May-2020 11:07
Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë dje në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Express. Sipas policisë, viktima mashkull shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete. Në vend të ngjarjes kanë dalur ...

Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në ...
Shprehja | 23-May-2020 04:13
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved