ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 05:37

Trishtimi i Yllka Mujos për teatrin: Edhe pse të lanë zhveshur e zbathur, t’i pate shumë për të dhuruar

Trishtimi i Yllka Mujos për teatrin: Edhe pse të lanë zhveshur e zbathur, t’i pate shumë për të dhuruar
Aktorja e njohur Yllka Mujo ka postuar disa rreshta të ndjerë për Teatrin Kombëtar që u shemb mesnatën e 17 majit. Në rrjetet sociale, aktorja kujton disa momentet e saj të kaluara në këtë teatër. “Ne nderim te ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:26
Aktorja e njohur Yllka Mujo ka postuar disa rreshta të ndjerë për Teatrin Kombëtar që u shemb mesnatën e 17 majit. Në rrjetet sociale, aktorja kujton disa momentet e saj të kaluara në këtë teatër. “Ne nderim te ...

Me fjalët prekëse, Yllka Mujo poston foton nga Teatri i shembur: Edhe pse të lanë të zhveshur, dhashë dhe mora frymë
Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Mujo ka bërë një postim të ndjerë e prekës lidhur me shembjen Tetarit Kombëtar. Ajo ka shkuar duke e parë nga afër duke bërë dhe një shkrepje. Foton e ka postuar në rrjete sociale dhe ...
Politiko | 23-May-2020 18:41
Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Mujo ka bërë një postim të ndjerë e prekës lidhur me shembjen Tetarit Kombëtar. Ajo ka shkuar duke e parë nga afër duke bërë dhe një shkrepje. Foton e ka postuar në rrjete sociale dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved