ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:41

Tre lojtarët e Juventus që mund të përfshihen në ofertën për Pogba

Tre lojtarët e Juventus që mund të përfshihen në ofertën për Pogba
Paul Pogba po vazhdon të lidhet me një rikthim të mundshëm te skuadra e Juventus, pasi aventura e tij e dytë me Man Utd nuk ishte më e mira e mundshme. Mesfushori francez pëlqehet shumë nga ‘Zonja e vjetër’, dhe për të, ...
Lajminet | 23-May-2020 23:32
Paul Pogba po vazhdon të lidhet me një rikthim të mundshëm te skuadra e Juventus, pasi aventura e tij e dytë me Man Utd nuk ishte më e mira e mundshme. Mesfushori francez pëlqehet shumë nga ‘Zonja e vjetër’, dhe për të, ...

Juventusi fut tre lojtarët në marrëveshjen me Unitedit për Pogban
Juventusi është duke bërë çmos që të rikthejë Paul Pogban në Torino në këtë afat kalimtar veror. Sipas asaj që raporton Rai Sport , Manchester United mund të përfitojë njërin nga tre lojtarët si Aaron Ramsey, Adrien ...
Telegrafi | 23-May-2020 21:40
Juventusi është duke bërë çmos që të rikthejë Paul Pogban në Torino në këtë afat kalimtar veror. Sipas asaj që raporton Rai Sport , Manchester United mund të përfitojë njërin nga tre lojtarët si Aaron Ramsey, Adrien ...

Inter i ofron tri vite kontratë Cavanit
Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim do ta finalizojë në merkaton e verës. Sipas ‘L’Equipe’, Inter i ka propozuar Cavanit një kontratë tri vjeçare, dhe tashmë prijnë ...
Lajminet | 23-May-2020 23:12
Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim do ta finalizojë në merkaton e verës. Sipas ‘L’Equipe’, Inter i ka propozuar Cavanit një kontratë tri vjeçare, dhe tashmë prijnë ...

Juventusi gjen mënyrën se si ta bindë Unitedin t’ia shesë Pogban
Manchester Unitedi raportohet se është i gatshëm ta pranojë Aaron Ramseyn, Adrien Rabiotin ose Douglas Costan si pjesë të marrëveshjes shkëmbim plus para që do ta dërgonte mesfushorin Paul Pogba në Juventus. Mediumi ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:14
Manchester Unitedi raportohet se është i gatshëm ta pranojë Aaron Ramseyn, Adrien Rabiotin ose Douglas Costan si pjesë të marrëveshjes shkëmbim plus para që do ta dërgonte mesfushorin Paul Pogba në Juventus. Mediumi ...

Juventusi fut tre lojtarët në marrëveshjen me Unitedit për Pogban
Juventusi është duke bërë çmos që të rikthejë Paul Pogban në Torino në këtë afat kalimtar veror. Sipas asaj që raporton Rai Sport, Manchester United mund të përfitojë njërin nga tre lojtarët si Aaron Ramsey, Adrien ...
AlMaKos | 23-May-2020 22:00
Juventusi është duke bërë çmos që të rikthejë Paul Pogban në Torino në këtë afat kalimtar veror. Sipas asaj që raporton Rai Sport, Manchester United mund të përfitojë njërin nga tre lojtarët si Aaron Ramsey, Adrien ...

Admir Mehmedi përballë Haaland, Wolfsburg kërkon fitore ndaj Dortmundit
Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. rabiot. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat ...
GazetaBlic | 23-May-2020 08:54
Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. rabiot. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat ...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin “Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez...
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...
Kosova Sot | 22-May-2020 18:12
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin
Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 17:21
Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...

Juventusi intensifikon bisedimet për Pogban
Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino nga Manchester United. Sipas le10sport.com, bisedimet kanë filluar me seriozitet pas disa muajsh ku kishte vetëm fjalë. Pogba nuk e ka ...
Telegrafi | 21-May-2020 22:18
Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino nga Manchester United. Sipas le10sport.com, bisedimet kanë filluar me seriozitet pas disa muajsh ku kishte vetëm fjalë. Pogba nuk e ka ...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:16
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...

Juventusi nis bisedimet për transferimin e Pogbas
Mediat në Francë raportojnë se Juventusi i ka nisur bisedimet me Mino Raiola për rikthimin e Paul Pogbas në Itali nga Manchester United. Sipas 'le10sport', bisedimet mes palëve kanë nisur pasi palët janë të pajtimit për ...
Zeri | 21-May-2020 23:41
Mediat në Francë raportojnë se Juventusi i ka nisur bisedimet me Mino Raiola për rikthimin e Paul Pogbas në Itali nga Manchester United. Sipas 'le10sport', bisedimet mes palëve kanë nisur pasi palët janë të pajtimit për ...

Juventusi nis bisedimet për transferimin e Pogbës
Juventusi ka nisur bisedimet me Mino Raiolan për ta kthyer Paul Pogbën në Torino nga Manchester United. Sipas “le10sport.com”, bisedimet kanë nisur menjëherë pas idesë për t’u kthyer. Pogba asnjëherë nuk e ka fshehur ...
AlMaKos | 21-May-2020 22:01
Juventusi ka nisur bisedimet me Mino Raiolan për ta kthyer Paul Pogbën në Torino nga Manchester United. Sipas “le10sport.com”, bisedimet kanë nisur menjëherë pas idesë për t’u kthyer. Pogba asnjëherë nuk e ka fshehur ...

Juventus nis bisedimet për Pogba
Sikur në secilën merkato viteve të fundit, Paul Pogba lidhet me një largim të mundshëm nga skuadra e tij. Njësoj edhe këtë vit, francezi shihet si një nga emrat që do të largohen nga ‘Old Trafford’, kurse skuadrat që ...
Lajminet | 21-May-2020 21:47
Sikur në secilën merkato viteve të fundit, Paul Pogba lidhet me një largim të mundshëm nga skuadra e tij. Njësoj edhe këtë vit, francezi shihet si një nga emrat që do të largohen nga ‘Old Trafford’, kurse skuadrat që ...

Juventusi nis bisedimet për transferimin e Pogbës
Juventusi ka nisur bisedimet me Mino Raiolan për ta kthyer Paul Pogbën në Torino nga Manchester United. Sipas “le10sport.com”, bisedimet kanë nisur menjëherë pas idesë për t’u kthyer. Pogba asnjëherë nuk e ka fshehur ...
Gazeta Express | 21-May-2020 21:24
Juventusi ka nisur bisedimet me Mino Raiolan për ta kthyer Paul Pogbën në Torino nga Manchester United. Sipas “le10sport.com”, bisedimet kanë nisur menjëherë pas idesë për t’u kthyer. Pogba asnjëherë nuk e ka fshehur ...

Dy klube angleze fillojnë bisedimet për Adrien Rabiotin
Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur ndikim në ...
EkonomiaOnline | 21-May-2020 17:32
Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur ndikim në ...

Dy klube angleze fillojnë bisedimet për Adrien Rabiotin
Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur ndikim në ...
Telegrafi | 21-May-2020 17:17
Arsenal dhe Everton janë në negociata me Juventusin për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruajnë mediat franceze. Ish-mesfushori i Paris Saint-Germain kaloi në verën e kaluar te Juve, por nuk ka pasur ndikim në ...

PSG-ja, e vendosur për Aubameyangun
Sulmuesi gabonez pritet të largohet nga Arsenali dhe e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me kampionin e Ligue 1 Paris Saint-Germaini ia ka vënë syrin sulmuesit të Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang. Lajmin e ka bërë ...
Gazeta Express | 21-May-2020 15:42
Sulmuesi gabonez pritet të largohet nga Arsenali dhe e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me kampionin e Ligue 1 Paris Saint-Germaini ia ka vënë syrin sulmuesit të Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang. Lajmin e ka bërë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved