ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:33

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së ...
AlMaKos | 23-May-2020 02:00
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së ...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin
Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht që do të ...
Lajminet | 22-May-2020 23:56
Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht që do të ...

“Neymar është ‘mamma mia’, kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?”
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...
Kosova Sot | 22-May-2020 22:44
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...

“Neymar është ‘mamma mia’, kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?”
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...
Republika | 22-May-2020 22:34
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...

“Neymar është ‘mamma mia’, kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?”
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...
TetovaSot | 22-May-2020 21:49
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...

“Neymar është ‘mamma mia’, kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?”
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 21:30
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...

“Neymar është ‘mamma mia’, kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?”
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...
Gazeta Express | 22-May-2020 21:27
Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish trajneri i Brazilit, Sylvinho. Ai beson se 28 vjecari ka aftësi të jashtëzakonshme dhe e sheh atë ...

Setien endërron ta stërvisë Neymarin tek Barcelona
Quique Setien ka një ëndërr si trajneri i Barcelonës. Në një intervistë për BeIN Sports në Spanjë, trajneri i Barça tha se do të dëshironte ta kishte Neymar në skuadrën e tij. “Sigurisht që do të isha shumë i lumtur në ...
Indeks Online | 22-May-2020 21:18
Quique Setien ka një ëndërr si trajneri i Barcelonës. Në një intervistë për BeIN Sports në Spanjë, trajneri i Barça tha se do të dëshironte ta kishte Neymar në skuadrën e tij. “Sigurisht që do të isha shumë i lumtur në ...

Kur largimi i yjeve shkakton “termet” në klubet ku ishin
Klubet shpesh dinë të bënë transferime të çmendura, duke lënë shuma të madha parash në një lojtar. Shpesh këta lojtarë dalin si më të mirët, por ka raste edhe kur nuk garantojnë suksesin. Kur klubi shet një emër të ...
Koha.mk | 22-May-2020 17:35
Klubet shpesh dinë të bënë transferime të çmendura, duke lënë shuma të madha parash në një lojtar. Shpesh këta lojtarë dalin si më të mirët, por ka raste edhe kur nuk garantojnë suksesin. Kur klubi shet një emër të ...

Kur largimi i yjeve shkakton “termet” në klubet ku ishin
Klubet shpesh dinë të bënë transferime të çmendura, duke lënë shuma të madha parash në një lojtar. Shpesh këta lojtarë dalin si më të mirët, por ka raste edhe kur nuk garantojnë suksesin. Kur klubi shet një emër të ...
Telegrafi | 21-May-2020 22:32
Klubet shpesh dinë të bënë transferime të çmendura, duke lënë shuma të madha parash në një lojtar. Shpesh këta lojtarë dalin si më të mirët, por ka raste edhe kur nuk garantojnë suksesin. Kur klubi shet një emër të ...

Neymar ben nje tjeter veprim per tu kthyer tek Barcelona
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Neymar ben nje tjeter veprim per tu kthyer tek Barcelona Sipas gazetave spanjolle, braziliani po bën gjithçka për t’u rikthyer te Barcelona, duke pranuar edhe ulje të ...
Lajmi i Fundit | 20-May-2020 22:10
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Neymar ben nje tjeter veprim per tu kthyer tek Barcelona Sipas gazetave spanjolle, braziliani po bën gjithçka për t’u rikthyer te Barcelona, duke pranuar edhe ulje të ...

Neymar bën një tjetër veprim, vetëm e vetëm që të rikthehet te Barcelona
Sipas gazetave spanjolle, braziliani po bën gjithçka për t’u rikthyer te Barcelona, duke pranuar edhe ulje të pagës, përcjell . Ylli brazilian është gati të heq dorë nga 15 milionë euro në vit, për të luajtur sërish në ...
Lajminet | 20-May-2020 20:57
Sipas gazetave spanjolle, braziliani po bën gjithçka për t’u rikthyer te Barcelona, duke pranuar edhe ulje të pagës, përcjell . Ylli brazilian është gati të heq dorë nga 15 milionë euro në vit, për të luajtur sërish në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved