ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:46

Tiranë: Rrëzohet pema te kryeministria, shpëton për mrekulli gardisti (foto)

Tiranë: Rrëzohet pema te kryeministria, shpëton për mrekulli gardisti (foto)
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria në Shqipëri por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar një gardist aty afër. Por fatmirësisht ai ka ...
Klan Kosova | 21-May-2020 13:11
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria në Shqipëri por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar një gardist aty afër. Por fatmirësisht ai ka ...

Rrëzohet pema tek Kryeministria, shpëtojnë fatmirësish dy gardistët
Moti i keq që ka përfshirë Shqipërinë, ka shkaktuar dhe problemet e para. Sot paradite një pemë është rrëzuar tek Kryeministria dhe fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme në njerëz. Siç shihet dhe nga foto, pema e rrëzuar ...
Telegraf | 21-May-2020 13:05
Moti i keq që ka përfshirë Shqipërinë, ka shkaktuar dhe problemet e para. Sot paradite një pemë është rrëzuar tek Kryeministria dhe fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme në njerëz. Siç shihet dhe nga foto, pema e rrëzuar ...

Rrëzohet pema te Kryeministria, aty ku Edi Rama kalon me makinë
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria, por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e llojit pishë me sa duket e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar një gardist, i cili ka ...
Indeks Online | 21-May-2020 12:57
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria, por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e llojit pishë me sa duket e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar një gardist, i cili ka ...

FOTOT: Rrëzohet një pemë tek kryeministria
Një pemë bredhi që ndodhet në anë të godinës së kryeministrisë është rrëzuar gjatë ditës së sotme. Nga të dhënat e para raportohet se nuk ka pasur të lënduar. Shkak për thyerjen e pemës është bërë era e fortë. (TemA)
GazetaTema | 21-May-2020 12:50
Një pemë bredhi që ndodhet në anë të godinës së kryeministrisë është rrëzuar gjatë ditës së sotme. Nga të dhënat e para raportohet se nuk ka pasur të lënduar. Shkak për thyerjen e pemës është bërë era e fortë. (TemA)

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved