ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 14:50

“Teatri”/ Të pashpjegueshmet e Budinajve: Si u shfaqën, ç’duan të bëjnë dhe a munden dot?

“Teatri”/ Të pashpjegueshmet e Budinajve: Si u shfaqën, ç’duan të bëjnë dhe a munden dot?
Grupimi Aleanca për Teatrin po qartësohet dita-ditës si një produkt politik, por pa qenë e sigurt të thuhet se si e tillë ka qenë që në krye të herës, pra e kamufluar me arsye thjesht artistike, apo si të tillë e ...
GazetaTema | 23-May-2020 20:28
Grupimi Aleanca për Teatrin po qartësohet dita-ditës si një produkt politik, por pa qenë e sigurt të thuhet se si e tillë ka qenë që në krye të herës, pra e kamufluar me arsye thjesht artistike, apo si të tillë e ...

“TEATRI”/ Të pashpjegueshmet e Budinajve: si u shfaqën, ç’duan të bëjnë dhe a munden dot?
Grupimi Aleanca për Teatrin po qartësohet dita-ditës si një produkt politik, por pa qenë e sigurt të thuhet se si e tillë ka qenë që në krye të herës, pra e kamufluar me arsye thjesht artistike, apo si të tillë e ...
Tesheshi | 23-May-2020 20:20
Grupimi Aleanca për Teatrin po qartësohet dita-ditës si një produkt politik, por pa qenë e sigurt të thuhet se si e tillë ka qenë që në krye të herës, pra e kamufluar me arsye thjesht artistike, apo si të tillë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved