ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:41

Tajlanda po teston një vaksinë kundër koronavirusit te majmunët

Tajlanda po teston një vaksinë kundër koronavirusit te majmunët
Tajlanda ka nisur testimin e një vaksine për koronavirus në majmunë pas rezultateve pozitive në minj, ka njoftuar Ministri tajlandez për Edukim të Lartë dhe Hulumtime Suvit Maesincee. Maesincee ka thënë se hulumtuesit ...
VizionPlus | 23-May-2020 21:25
Tajlanda ka nisur testimin e një vaksine për koronavirus në majmunë pas rezultateve pozitive në minj, ka njoftuar Ministri tajlandez për Edukim të Lartë dhe Hulumtime Suvit Maesincee. Maesincee ka thënë se hulumtuesit ...

Tajlanda po teston në majmunë një vaksinë për koronavirus
Tajlanda ka nisur testimin e një vaksine për koronavirus në majmunë pas rezultateve pozitive në minj, ka njoftuar Ministri tajlandez për Edukim të Lartë dhe Hulumtime Suvit Maesincee. Maesincee ka thënë se hulumtuesit ...
Radio Evropa e Lire | 23-May-2020 20:57
Tajlanda ka nisur testimin e një vaksine për koronavirus në majmunë pas rezultateve pozitive në minj, ka njoftuar Ministri tajlandez për Edukim të Lartë dhe Hulumtime Suvit Maesincee. Maesincee ka thënë se hulumtuesit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved