ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:09

Strugë, qytetarët të pakënaqur me orën policore për Bajram

Strugë, qytetarët të pakënaqur me orën policore për Bajram
Qyteti ishte i mbushur plot me njerëz, të cilët po përgatiteshin për festën e Bajramit. U vërejtën turma njerëzish në markete dhe tek tregu i gjelbërt, por duke u respektuar rregullat dhe mbajtja e maskave. Qytetarët e ...
PreshevaJone | 23-May-2020 16:58
Qyteti ishte i mbushur plot me njerëz, të cilët po përgatiteshin për festën e Bajramit. U vërejtën turma njerëzish në markete dhe tek tregu i gjelbërt, por duke u respektuar rregullat dhe mbajtja e maskave. Qytetarët e ...

Festa e Bajramit, qytetarët “vërshojnë” tregjet
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...
Gazeta Express | 23-May-2020 16:18
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...

Festa e Bajramit, qytetarët “vërshojnë” tregjet
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...
IliriaNews | 23-May-2020 16:09
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...

Strugë, qytetarët të pakënaqur me orën policore për Bajram
Qyteti ishte i mbushur plot me njerëz, të cilët po përgatiteshin për festën e Bajramit. U vërejtën turma njerëzish në markete dhe tek tregu i gjelbërt, por duke u respektuar rregullat dhe mbajtja e maskave. Qytetarët e ...
AlMaKos | 23-May-2020 16:03
Qyteti ishte i mbushur plot me njerëz, të cilët po përgatiteshin për festën e Bajramit. U vërejtën turma njerëzish në markete dhe tek tregu i gjelbërt, por duke u respektuar rregullat dhe mbajtja e maskave. Qytetarët e ...

Festa e Bajramit, qytetarët “vërshojnë” tregjet
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...
Alsat-M | 23-May-2020 15:57
Një ditë para Fitër Bajramit dhe karantinës 42 orëshe, qytetarët vërshuan tregjet e marketet. Në shumicën e rasteve madje qytetarët nuk respektonin masat për distancë fizike dhe mbajtjen e maskave. “Po jemi bërë gati ...

Në Shqipëri, Bajrami do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Festa e Fiter Bajramit në Shqipëri këtë vit nuk do të falet në sheshin “Skënderbej” siç ishte falur vite më parë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, ku përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
Zeri | 23-May-2020 09:46
Festa e Fiter Bajramit në Shqipëri këtë vit nuk do të falet në sheshin “Skënderbej” siç ishte falur vite më parë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, ku përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Pandemia Covid-19/ Namazi i Bajramit do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin "Skënderbej", ashtu sikur ishte shndërruar në traditë.
Top Channel | 23-May-2020 09:11
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin "Skënderbej", ashtu sikur ishte shndërruar në traditë.

Namazi i Bajramit nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, por në xhami
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...
Ina-Online | 23-May-2020 09:40
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...

Imami jep lajmin e mirë për myslimanët, tregon se ku do të falet Bajrami në Shqipëri
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...
Indeks Online | 23-May-2020 09:40
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...

Namazi i Bajramit në Shqipëri do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta falë Bajramin në xhami. Mësohet se i gjithë ky ndryshim ka ardhur si pasojë e situatës së krijuar ...
Lajminet | 23-May-2020 09:31
Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta falë Bajramin në xhami. Mësohet se i gjithë ky ndryshim ka ardhur si pasojë e situatës së krijuar ...

Namazi i Bajramit në Shqipëri do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...
Shenja | 23-May-2020 09:29
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...

Namazi i Bajramit në Shqipëri do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 09:28
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...

Namazi i Bajramit në Shqipëri do të falet në xhami, jo në sheshin “Skënderbej”
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...
Klan Kosova | 23-May-2020 09:19
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”, ashtu sikur ishte shndërruar në traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në “Facebook” bën me dije se secili besimtar do ta ...

Covid-19 ndryshon traditën/ Namazi i Bajramit në xhami, nuk ka falje në sheshin ‘Skënderbej’
Ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë Bajrami nuk do të falet në sheshin ‘Skënderbej’ sikur është traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në ‘Facebook’ bënë me dije se secili ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:11
Ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë Bajrami nuk do të falet në sheshin ‘Skënderbej’ sikur është traditë. Lajmin e ka konfirmuar Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili përmes një postimi në ‘Facebook’ bënë me dije se secili ...

Qeveria vendosi për orën policore për Festën e Bajramit
Qeveria në mbledhjen e mbajtur pasdite vendosi sot lidhur me orën policore gjatë fesës së Bajramit. Vendimi i Qeverisë është që ora policore do te jete nga ora 11 të dielen deri të martën ne ora 5 e mëngjesit. Me këtë ...
Ina-Online | 22-May-2020 18:15
Qeveria në mbledhjen e mbajtur pasdite vendosi sot lidhur me orën policore gjatë fesës së Bajramit. Vendimi i Qeverisë është që ora policore do te jete nga ora 11 të dielen deri të martën ne ora 5 e mëngjesit. Me këtë ...

Nisin përgatitjet për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)
Produktet që tradicionalisht konsumohen në ditët e Bajramit, janë ato që këto ditë po shiten më së shumti. Qytetarët kanë dalë të furnizohen, ani se këtë vit, për shkak të pandemisë, nuk presin të kenë mysafirë, për ...
Klan Kosova | 21-May-2020 20:47
Produktet që tradicionalisht konsumohen në ditët e Bajramit, janë ato që këto ditë po shiten më së shumti. Qytetarët kanë dalë të furnizohen, ani se këtë vit, për shkak të pandemisë, nuk presin të kenë mysafirë, për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved